94 Shares 7684 views

Najpiękniejszy kot rasy – o co chodzi?

Według statystyk, kot – to najbardziej popularne zwierzęta domowe. Oni nie są wybredne nawyki żywieniowe i treści, a dużo zabawy dla ich właścicieli. Istnieje wiele ras kotów, z których niektóre są rzadkie, a nawet pod ochroną państwa, gdyż istnieje możliwość ich wyginięcia. Piękno tych zwierząt można oceniać w różny sposób, jak to się mówi, „smak i kolor towarzyszy tam.” Ktoś taki jak bezwłosych Sphynx ktoś woli długowłosego Persów i tak dalej. W tym artykule będziemy mówić o tym, co jest najpiękniejsze rasy kotów (Zdjęcia prezentowane są również w artykule).


  1. Angora (turecki). Koty tej rasy starożytnych ma białą sierść średniej długości i bardzo cenione w Turcji. Szczególnie korzystny jest dla uczniów, którzy mają inny kolor oczu. Charakter kotów jest miękkie, uległe, ale raczej samowolny. Jak by nie kochał ani angora poświęcony był swego pana, jeśli jest to coś nie do gustu – nie będzie tolerować.
  2. Siamese. Nie wiem, tej rasy jest trudne, ponieważ kolor zwierząt są bardzo specyficzne: ciemny pysk, łapy i ogon wskazówki. Koty syjamskie różnią się inteligencją i dobrych trudnościami w uczeniu się. W razie potrzeby można je łatwo przeszkolony żadnych poleceń.
  3. Innym najpiękniejsze rasy kotów – kot bengalski. Jego funkcje są duże ciało, inteligencja i piękny rzadkością lampart koloryt. Koty tej rasy będzie odpowiadał daleko wszyscy. Faktem jest, że kochają uwagę, a jeśli pozbawić ich tej przyjemności, można łatwo odzyskać agresji i niekontrolowanego gniewu.
  4. Syberyjski. Długowłosy kot z dużym, mięśni ciała i silnych nogach. Ona jest uważany rodzimych rosyjsku, a raczej rodem z Syberii. Kot jest dobrze rozwinięty instynkt myśliwego, od którego nie da się, nawet będąc w mieszkaniu miasta.
  5. Hodować koty Nibelunga też może słusznie mieć tytuł „najpiękniejszej rasy kota.” W rzeczywistości, jej przedstawiciel – potomkiem rosyjskiego niebieskiego, ale o długiej sierści, mieniące się w świetle. Nibelungów patologicznie nie może znieść samotności i gotowy do pracy dla swego pana na piętach.
  6. Toyger. Jest to dość młoda rasa (został opracowany na początku lat 90-tych XX wieku). Kot przypomina barwę mini-tygrys szerokość włosach za powtarza kolor skór dzikich krewnych. Ma łagodne usposobienie i jest bardzo mobilny i lubi grać igraszki. W tej chwili „toyger” przedstawiciele rasy nieco.
  7. Scottish Fold. Ten rasowy arystokrata, który nie wie, że taką agresję i brak równowagi. Scottish Fold może słusznie nosi tytuł „najpiękniejszej rasy kotów.” Posiada standardowy rozmiar, gruby płaszcz i duży wyraźny oko. Charakterystyczną cechą tej rasy są uszy: wydają wygięte do wewnątrz.

8. Kolejny najpiękniejszy kot rasy – w Singapur. Jej włosy są koloru kości słoniowej z odrobiną sepii. Kot z dużymi migdałowe oczy i miękkim, spokojnym charakterze.

Więc w tym artykule przyjrzeliśmy pięknej rasy kotów (zdjęć, które można patrz wyżej). Oczywiście, istnieje wiele innych zwierzęta, które mogłyby przejść do listy, ale my mówimy o najbardziej podstawowych skał.