156 Shares 5952 views

Żel przeciwzapalny „Artrozilen”: wykorzystanie funkcji

Opis działania farmakologicznego

Żel „Artrozilen” jest środkiem niesteroidowym aplikację zewnętrzną, ma wyraźne działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe właściwości. Działanie tego leku ma na celu zwiększenie zakresu ruchu, a także zmniejszenie sztywności porannej i obrzęk stawów. Po stosowania doodbytniczego, składnik aktywny, który jest częścią tych niesterydowych środków szybko wchłania się w skórę, a następnie w metabolizmie wątroby. Jeśli chodzi o funkcje wydalania leku, a następnie mocz przez dwadzieścia godzin wyświetlana jest do 76% leku „Artrozilen”. Żel, którego cena wynosi około dwieście rubli, można kupić w niemal każdej drogerii.

skład funkcje

W skład tego środka przeciwzapalnego , jako składnik aktywny, aktywnej części pięćdziesiąt miligramów soli lizyny ketoprofenu. Roli adjuwantów działać trietanoloaminę, etanol, polioksyetylenowany monooleinian sorbitanu, nerolenovaya cieczy karboksypolimetylen, wody destylowanej i parahydroksybenzoesan metylu. Dostępne żel „Artrozilen” w objętości rurki aluminiowej i pięćdziesiąt gramów.

Główne wskazania medyczne do

Za pomocą niesteroidowego leku powinna być głównie w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, łożysko zwyrodnieniowe i zapalne w naturze. Na przykład, dość często jest to czynnik mianowany na łuszczycowe i reumatoidalnego zapalenia stawów. W ścięgien, zapalenie kaletki, zapalenie kości i stawów odkształcania, osteochondroza z wyraźnym korzeniowego zespołu, lumbago, rwa kulszowa, i powinien być stosowany lek przeciwzapalny „Artrozilen”. Żel i doradza instrukcji do leczenia zespołu stawu zaostrzenie dny i reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (choroby Bechterewa), zapalenie korzonków nerwowych, ramion łopatki barkowego, bóle mięśniowe i pochewek ścięgien. Ponadto dość często wyznaczony przez narzędzie z urazów nie związanych z naruszeniem integralności tkanek miękkich. Na przykład w przypadku stłuczeń, skręceń, obrzęków pourazowych, skręcenia lub złamania kości i mięśni. Dla złagodzenia ostrych stanów bólowych różnego pochodzenia (w tym ból pourazowy, ból pooperacyjny, zespół bólu zapalnego) Wykazano również powodować żel „Artrozilen”.

Lista najczęstszych przeciwwskazań

Nie zaleca się stosowania tego leku w okresie karmienia piersią, trzeci trymestr ciąży, a także w przypadku aspiryny triady. Oraz przy sączeniu się skóry idiosynkrazji ketoprofen, kwas acetylosalicylowy lub inne składniki żelu powoduje również anulowanie stosowanie środków sterydowych.

Możliwy stan boczny

długotrwałe stosowanie tego leku jak żel „Artrozilen” może spowodować pojawienie się wysypki skórnej i plamicy. Nadwrażliwość może się rozwinąć również w wyniku stosowania leku.