855 Shares 4243 views

Stojak z rąk ciepłych: dobre pomysły

Jeśli jesteś fanem robótki i kreatywności, wtedy będzie zainteresowany, aby dowiedzieć się, jak stać pod gorące wykonany własnymi rękami. Jest to łatwe do udostępnienia w materiałach budowlanych. Technologia wykonywania nawet początkujący mogą opanować. Więc zapoznać się z opcjami, wybierz swój ulubiony.

Stojak z rąk ciepłych: dobre pomysły

Jeśli zdecydujesz się zrobić pamiątkowe, przede wszystkim zdecydować, która metoda jest odpowiednia dla Ciebie. To zależy od osobistych preferencji i możliwości. Wsporniki mogą obejmować:

 • drewno;
 • usieciowany tkanki w dziedzinie mozaikę;
 • szydełkowane;
 • z filcu;
 • dokonane na podstawie dysków komputerowych, guziki;
 • wykonane w technice decoupage z płytek ceramicznych lub pozyskiwaniem drewna.

Wszelkie pomysły łatwo wyrafinowany i posiada wiele opcji i interpretacje. Wybierz, uzupełniać, tworzyć.

Użyj piły wyciąć pni i gałęzi

Bardzo piękne zakręty Stojaki na gorąco z rękami z drewna, wykonane z Roundels tych samych lub różnych średnicach. Są łatwe do przygotowania, wystarczy zwykłe Piły i odpowiedniego drewna. Dobrze wygląda rzazie jabłko i wiśnia, ponieważ mają oryginalną strukturę. Ale można wybrać dowolny opcję.

Technologia ta działa w następujący sposób:

 1. Zagotovte rzazie gałęzie o średnicy 5-6 cm. Jeśli kora jest napięty do drewna, nie mogą zostać usunięte. Upewnij się, że przednia strona oshkurte kruglyashey aż będzie gładkie.
 2. Stworzyć piosenkę z SPIL. Im mniejsze kawałki, tym silniejszy będzie produkt. W każdym przypadku, gdy dane muszą być w kontakcie ze sobą w kilku miejscach.
 3. Podłączyć złącza za pomocą kleju.
 4. W celu zapewnienia większej wytrzymałości na stojak może być wykonana z dwóch warstw. Odpowiednio spillitu samolot połączone są także za pomocą kleju.
 5. Pozostaw puste przez kilka godzin pod obciążeniem do wyschnięcia produktu.

Wszystko gotowe! pokrycie powierzchni lakierem jeśli jest to pożądane, choć nie mniej naturalne tekstury jest piękne.

Innym sposobem – za pomocą jednego dużego cięcia piły, który może być urządzone w wyniku spalania, wzór konturu gwint, ozdoba akwarelę następnie powlekanie lakierem. Jeśli nie wiesz, jak się malować, korzystanie decoupage (technologia zostanie opisane poniżej). Jak widać, jeden materiał może być używany na różne sposoby.

SEW pamiątka

Stojak z rąk ciepłą tkaniną i szyte na różne sposoby. Idea bardzo dużo. Aby rozpocząć określić rozmiar i kształt produktu. To może być średnica pamiątek odpowiadający filiżanka, kubek i pełnego klocka lub pieluszki. A te inne opcje w postaci:

 • warzywa;
 • owoce;
 • jagody;
 • kwiaty;
 • zwierząt;
 • znaków fantazji;
 • abstrakcyjne wzory w technice patchworku.

Jeśli kiedykolwiek dokonane potholders technologia jest podobna. Produkt składa się z dwóch warstw cienkiej tkaniny z gęstego materiału pomiędzy nimi.

Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest odczuwalny. Ponieważ jest łatwy w obsłudze, ponieważ nie wymaga overlozhivaniya krawędzie, ponieważ ten materiał nie kruszy. Ponadto jest dość gęsta i przy kilku warstw filcu, ułożone jeden na drugim w celach ozdobnych, bez dodatkowej warstwy nie jest konieczne. Filcowe podkładki zrobić jak plasterki pomarańczy i cytryny, kagańce zwierząt, serca i innych przedmiotów. Materiał ten zawiera gamę kolorów jasnych bogatych kolorach, jednak fantazyjne pudełko dostarczone duża.

Piękno starego napędu

Dokonywanie stanowiska, należy pamiętać, że musi to być gęste, trwałe i odporne na temperaturę. Jeśli zamierzasz korzystać z cienką tkaninę na przedniej stronie, na pewno trzeba grubą podstawę.

To może równie dobrze być po prostu wykonane podstawki pod gorące ręce jego napędu na komputerze, który będzie pełnić rolę przedmiotu obrabianego. Technologia ta działa w następujący sposób:

 1. Weź dwie płyty i wykroić więcej kręgi tkanki na kilka centymetrów średnicy.
 2. Umieść dysk na tkaniny pusty złej stronie płyty (i nadal mogą być układane syntepon warstwa).
 3. Na obwodzie w niewielkiej odległości od krawędzi (1 cm) szyć ściegów, a następnie wyciągnąć nici. Płyta będzie „wszyta” w środku. Zrób to samo z drugim kawałku.
 4. Zapoznaj się z paska o długości, która jest równa obwodzie tarczy. Obsheyte detal koronki, wiązania stronniczość lub taśmy.
 5. Połączyć wszystkie trzy elementy, szyć dwie „czapki” na pasku.

Produkt jest gotowy. Szybkie, proste i piękne.

dziane fantazja

Efektowna i oryginalna podstawka pod gorące rękoma może być wykonane w tej technice. Co do zasady, wszystkie produkty są z dzianiny okrągły na zasadzie serwetek.

Produkować taką pamiątkę, wystarczy znaleźć odpowiednią przędzę obwodu i haka. Jeśli masz sposób z tej techniki, można przypisać dowolny produkt, nawet bez schematów. Niektórzy ludzie lubią przymocować dostępne obrabianego, na przykład, ten sam dysk komputerowy, pokrywę, Cork, koraliki. Od małych części zbierając kwiaty i fantasy kształty geometryczne.

Decoupage

Technika ta jest odpowiednia dla tych, którzy są zaznajomieni z robótek zdalnie lub mają niewielkie doświadczenie, ale chcą od razu dostać arcydzieło.

Znaczenie pracy polega na tym, że w oparciu o ścisłą ścięte drzewa lub, na przykład, płytki ceramiczne (uprzednio oczyszczone i odtłuszczone) połączona tkanina (lub Specjalne warstwy) z ozdobnym wzorem. Po wysuszeniu powierzchni powleka się klejem w kilku warstwach lub lakieru. Spodnia strona warstwy wierzchniej płytek ceramicznych, połączonych filcu lub runa.

Więc widzisz, jak zrobić podstawki pod gorące ręce. Wybierz, co coraz bardziej interesujące. Tworzenie dekoracje na stole lub po prostu oryginalne prezenty ze złomu.