424 Shares 7715 views

Jak rosną winogrona z łodygi i pestek

Nie jest tajemnicą, ile przydatna dla winogron zdrowia człowieka. Na swoich właściwości leczniczych mógłby wypełnić książkę, wymieniające witamin i składników odżywczych, które on zawiera. Winogrona są nie tylko spożywane jako jagody, ale również uczynić z niego wino. Do tej pory w winiarstwie jest uważana za jedną z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się branż na świecie. Luksusowego wina stały się symbolem przepychu i luksusu.


Ale najważniejsze w produkcji wina, a nie sama technologia, a odmiana winorośli wykorzystywane do wytwarzania napoju. Tylko prawidłowo uprawiane winogrona mogą ubiegać się o rolę surowców dla przyszłości wina arcydzieło. Wielu właścicieli ziemskich, którzy chcą rozpocząć uprawy winogron, mogą się zastanawiać, „jak uprawiać winogrona z sadzonek i gdzie mogę ją dostać?”.

Jeśli w twojej okolicy nie ma innego, wzrosła winorośli, i nie można wziąć sadzonki od kogoś z przyjaciół, dziś można je zakupić w sklepach specjalistycznych. Można tam znaleźć i kupić jakieś winogrona. Ponadto konsultant sklep chętnie dzielić tajemnice, jak uprawiać winogrona z sadzonek.

I można to zrobić w ten sposób: co do zasady, do szczepienia sadzonki winogron wyciąć w marcu. W tym czasie, winorośl jest w stanie uśpienia, czyli jeszcze się nie rozpoczęła aktywację wzrostu roślin. Uchwyt musi być trzy lub więcej pąki, ale nie mniej. Jest to jeden z najważniejszych warunków, jakie muszą spełniać sadząc drzewko wybrany do dalszej hodowli.

Na jednym końcu cięcia odbywa się poziomo w górnej części w nerkach, a w dolnej części łodygi cięcia pod kątem. W powłoce z tworzywa sztucznego lub butelki wlewa trociny wcześniej dodane do wrzącej wody i ostuzhennoy. Mieszanina ta powinna być niższa łodyga do ziemi pokrytej drugiej dolnej nerki, a naczynie jest umieszczone na parapecie okna. Okresowo wlać trociny utrzymanie wilgotnego środowiska w puli. Oprócz zwykłej wodzie, raz w tygodniu, można nawodnić słabym roztworem nadmanganianu potasu łodygi.

Oto jak kiełkować sadzonki winogron, ale to dopiero początek, sadzonki przed sadzeniem do powstania korzeni. W czerwcu przygotowane sadzonki sadzone w otwartym terenie. W okresie od marca do czerwca na gałęzi i liści pojawiają się silny system korzeniowy.

Nie ma innego sposobu, jak uprawiać winogrona z sadzonek. W tym celu prawie taka sama technika lądowania zmienia tylko rodzaj gleby: stosować specjalną mieszankę odżywczą ziemi i torfu, z niewielką ilością piasku. Pot z zakładu umieścić w ciepłym miejscu, i pożądane jest, aby otrzymane winogrona jak najszerszym możliwym świetle. Jeśli chcesz zwiększyć cięcia jest szybszy i bardziej efektywny, należy ustawić naczynie w małej szklarni i połączyć fitolamp. Takie sadzonki muszą być utwardzone, a posadzone w ziemi pod koniec maja – początek czerwca.

Koniec skrawającej jest umieszczony w ziemi, wylewa i podlewano. Miej oko na sadzenie technologii, tak jak uprawiać winogrona z łodygi nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Po pierwsze kwitnienie i owocowanie krzewów zostawić tylko jedną lub dwie ręce, reszta jest obcięty. Pozwala to na winogrona rosną Plony rozłożyć obciążenie równomiernie i prawidłowo.

Jak rosną winogrona kości? Do tego, oczywiście, możliwe, ale nie rozsądne zrobić. A proces uprawy zostało opóźnione przez wiele lat. Pierwsze owoce mogą być tylko w 5-6 lata. nie częściej niż z kości rosną dzikie winogrona, a nie w tym rodzaju, z której kość została podjęta. W skrócie, rośnie winorośl z kości nie działa, a jeśli im się to uda, to szanse posiadania pełnoprawnym roślinę, która daje dobre plony nie wystarczy. Chociaż eksperymenty kochankowie z pewnością może spróbować.