528 Shares 2392 views

Pieczony łosoś – to po prostu smaczne do jedzenia!

Na każdym razie są identyczne pieczony łosoś – dekoracja stołu i oznaką szlachetności. Łosoś pieczony w folii z różnymi przyprawami, zostaną uściślone, smaczne i nie pozostawia nikogo obojętnym. Po tym wszystkim, estetyka projektowania – to pół wrażenia naczynia i jego smak, atmosfera gościnności, świętowania i uroczysty nastrój. W związku z tym, że nie będziemy gotować porcjowane steki i posiłek po królewsku. Początkowo powinno być twórczy do wyboru tuszy. To musi być duży, piękny i wygląda jakby właśnie dostał Seine. Jakość ryb mogą być identyfikowane przez jej oczach: mają świeży przejrzysty, a jego ciało jest twarde.

Jeśli ryba jest zamrożone, konieczne jest, aby ją rozmrozić prawidłowo: należy rozmrażać powoli na dolnej półce w lodówce, lub smak potraw gotowanych może ulec zmianie. Stopniowe rozmrażanie przy niskich temperaturach zachowuje strukturę i wygląd filet bez dokonywania różowy łosoś luźne i wodniste. Wraz z szybkim rozmrożeniu w swoim tuszy będzie unpresentable tworzą który usunie wszelkie wysiłki, aby stworzyć świąteczną atmosferę.

Gdy ryba jest całkowicie rozmrożone, można przejść bezpośrednio do preparatu. Stawiamy na piękny fartuch i Dajmy sobie zaufanie zapravskogo kucharz. Pamiętaj: kreatywność i dobry humor niekoniecznie wpływa na przygotowania. I to będzie twoje wyłączne przyprawy do pieczonego łososia wyglądał naprawdę po królewsku. Przepis na łososia w osłonie z folii w najdrobniejszych szczegółach i subtelności.

Niezbędne składniki: duży ptak różowy łosoś na 1-1,5kg, 2 łyżeczki żelatyny, cytryna, oliwa z oliwek, sałata, pomidory cherry, sól do smaku, przyprawy.

Najpierw przystąpić do cięcia preferowane tusz. Wykonujemy nacięcia wzdłuż brzucha od głowy do płetwy ogonowej, a my oczyścić wnętrze aż plenochki. Nożyczki cięcia żebra i warstwę ryby pod bieżącą wodą kilka razy. Głowa nie jest odcięta. pożądane suszy osnowy chusteczką.

Następnie przygotować farsz do królewskiego z naszych ryb. Potrzebujemy: 2 głowice z cebula, 2 marchewki, 200g grzybów (mogą być wykorzystywane nie tylko świeże, ale również marynowane), koper, pietruszka. Po pierwsze, w niskiej temperaturze w oliwie z drobno pokrojone olejowych smażyć cebulę i pocięte marchew startego złoty kolor. Dodaj do nich srednerublenye grzyby i pozostawić pokutować na małym ogniu przez 3-4 minuty. W gotowej nadzienia zasnąć posiekany koper, pietruszka i 2 łyżeczki wody wstępnie nasączonej żelatyna. Wszystkie elementy składowe ugniatać aż będzie gładkie.

Następnie natrzeć solą i przyprawami na zewnątrz i wewnątrz karkasu (może polecić suszona pietruszka, koper, bazylia i czosnek). Rozkładamy je na dużym arkuszu folii i nadziewanych z gotowanego mięsa. Wlać brzucha łososia łyżka oliwy z oliwek i niezawodności, wbija mu szaszłyki lub szyć wątku. Zamknąć folię, składane boki. Umieścić różowy łosoś w folię na blasze, dodać kilka łyżek wody, tak aby nie spalić, i umieścić w piekarniku. W temperaturze 170-200ºS dzieło należy piec 30 minut.

Po wyznaczonym czasie, otworzyć kopertę i dać FOLIA naczynie do ochłodzenia. Szaszłyki czy ciąg jest wyjęty. Do pieczonego łososia wyglądało pięknie i estetycznie, na duży talerz Włóż przemywa i suszy przez liści rukiew wodna, a na nich – brzuch ryby w dół. Z tyłu sprawia, że nacięcie i umieść pół koła z cytryny. Posypać posiekanymi świeżymi ziołami. Aby zakończyć swój kulinarny scenę, po bokach „Masterpiece” umieścić pomidorki i plasterki żółty pieprz zadzwoni dzwonek. Pieczony łosoś jest gotowy. Bon appetit!