171 Shares 3075 views

Smartphone LG Spirit H422: przegląd, funkcje i opinie

Koreański LG, rozdania, w tym wydaniu smartfony, na początku tego roku, budżet ma zadowoleni fani urządzeń nie jest całkiem normalny (szczególnie dla tej kategorii modelach) rozwiązanie. Mówimy o LG Spirit H422, urządzenie z zakrzywionego ekranu, ma niezwykłą konstrukcję, a zatem ergonomię.


Oczywiście kosztem takiego posunięcia, sprzedaż telefonów, jak również zainteresowanie nim ze strony nabywców znacząco wzrosła. Gdy cena jednostkowa 10 tysięcy rubli, kupujący może mieć prawdziwy smartphone z zakrzywionego ekranu – który nie byłby tym zainteresowany?

Jednakże, istnieje uzasadniona krytyka decyzji. Eksperci, na przykład twierdzą, że takie posunięcie – nic innego, jak czysty marketing, aby zwiększyć atrakcyjność rynkową. Podobnie jak wszelkie korzyści z takiej masce nie mają telefonu, a kupić można, być może, z zainteresowaniem i jakie cechy techniczne (głównie) w jego dyspozycji.

Cokolwiek to było – i przyjrzymy się bliżej w tym przeglądzie i LG Spirit H422 werdyktu, czy model jest tak interesująca, czy nie naprawdę.

projekt

Tak więc, gdy zaczęliśmy rozmawiać na zewnątrz urządzenia, uruchom go z charakterystycznym wzorem. Może się wydawać, że w projektowaniu smartphone nie ma nic wartego uwagi. LG Spirit H422 – klasyczny „Panel dotykowy”, który ma kilka zaokruglennymi górne i dolne boki i lekko zwęża się na krawędziach tylnej okładce.

Ponadto, przednia strona w telefonie – to również wszystkie zwykłe projekt przedłożony przez wąskich granicach bokach i zagęszczonej – górnej i dolnej. Na dole zdobi logo producenta, natomiast górny umieszczony przednią kamerę, głośnik oraz czujnik zbliżeniowy.

Ciekawostką jest wdrożony system nawigacji – przednie przyciski świadczone na ekranie (oni ekran dotykowy); natomiast fizyczne przyciski sterowania są widoczne na tylnej okładce (jak to czynili LG i Asus). Zatem, wyświetlacz unlock lub zmiana głośności może być smartphone, wykorzystując punkt kontrolny pod kamerą.

otwory funkcjonalne tradycyjnie zamontowane w górnej (wtyk słuchawki) i dno (microUSB) części.

Całe ciało LG Spirit H422 składa się z tworzywa sztucznego, – niestety, nie ma metali. Ale trzymając go w ręce, można uzyskać dobre wrażenie na wysokie koszty materiałów i wysoka jakość łączą się ze sobą.

pokaz

Jak już informowaliśmy, LG Spirit H422 smartfon ma zakrzywiony wyświetlacz (pod kątem w 3000r, jest zgłaszane do strony producenta). Pierwszą rzeczą, jaką chciałbym powiedzieć o takiej konstrukcji – to praktyczność. Tylko nie mów, czy utworzyć pokaz jakiegoś specjalnego, bardziej realistyczny obraz – ale jedno jest pewne: kosztem modelu zakrzywione szkło jest chroniony przed otarcia i zarysowania z tego powodu, że spoczywa na krawędziach. Powierzchnia, na której model nie jest po prostu w kontakcie z ekranu – i to jest znacząca plusem.

W odniesieniu do przesyłanego obrazu na wyświetlaczu, to ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli i przekątnej 4,7 cala. Jakość obrazu uzyskuje się wystarczająco również ze względu na wysoką gęstość ilość punktów – około 312 na cal.

Liczne testy przeprowadzone na LG Spirit H422 (przegląd, w rzeczywistości, to jest zaprojektowane i) wykazały, że telefon ma dość szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że podczas obracania i przechylania urządzenia, ekran nie traci oświetlenia i nasycenie. A to, z kolei, jest ważnym czynnikiem w działaniu telefonu.

edytor

Oczywiście, oprócz projektowania i wyświetlacz pozostaje ważny gadżet podstawa sprzętu, to „wypychania”. W przypadku LG Spirit H422, mówimy o procesor dla urządzeń budżetu przez MediaTek (Model MT6582). W rzeczywistości, to – Roztwór 4-rdzeń z taktowaniem każdym rdzeniu do 1,3 GHz.

W uzupełnieniu do „serca” smartphone również zauważyć pamięci o pojemności 1 GB, dzięki czemu smartfon testy praktyczne (jak jego cena akcesorium) są przewidywalne. Tak więc model może bardzo łatwo grać różne (w tym – i „niewygodny” pod względem grafiki) gry, ale coś nadprzyrodzonego nie należy się spodziewać. Można powiedzieć, co następuje: Biorąc pod uwagę ceną, LG Spirit H422 smartfon (w kwestii wydajności) reprezentowany jest całkiem dobrze.

pamięć

Oprócz szybkości reakcji, ważną kwestią jest ilość pamięci wewnętrznej gadżetu. Według specyfikacji, urządzenie wyposażone jest w 8 GB pamięci początkowo (z czego połowa jest zajęta pliki systemowe). Również telefon ma obsługi kart pamięci, przy czym wolna przestrzeń wspomniano powyżej może być znacznie wydłużony (do 64 GB opcjonalnie). Powinna zadowolić fanów gry, fani serialu, jak również tych, którzy lubią robić wiele zdjęć i filmów. Od urządzenia może stanowić prawdziwe centrum multimedialne.

autonomia

W każdym gadżecie (i tych, które bazują na systemie operacyjnym Android – zwłaszcza) jest ważnym poziom autonomii – wskaźnik tego, jak długo można używać urządzenia na jednym ładowaniu akumulatora. Efekt w tym względzie mają dwa czynniki do urządzenia – pojemność samej baterii i szybkość, z jaką urządzenie zużywa energię.

W odniesieniu do pierwszego – telefon LG Spirit H422 wyposażony jest pojemność baterii 2100 mAh, z których oczywiście nie można nazwać kwestia dumy. Jeśli porównać oferowane przez innych producentów, to jest – niskiego segmentu. Są inteligentne telefony, które są 3-4 tysięcy baterii w mAh, posiadające te same cechy. Na czas trwania prac modelu LG Spirit H422 (czarny) wystarcza na kilka godzin ciężkiej pracy, co z pewnością daje użytkownikom wiele dyskomfortu.

Drugim czynnikiem – natężenie przepływu ładowania, – w zależności od tego jak urządzenie jest zoptymalizowany i system operacyjny nim. Ponieważ nie ma dowodów na to, że model jest ogrzewany, jest słabym wskaźnikiem optymalizacji. W rezultacie, moc baterii jest przeznaczana na ogrzewanie procesora fizycznego.

kamera

Jesteśmy przyzwyczajeni do tej klasy smartfonów wyposażonych w dwie kamery, więc w tym przypadku nic LG Spirit H422 Titan został zmieniony. Przednia ma rozdzielczość 1 mln pikseli; natomiast z tyłu ma matrycę 8 Mn. W ten sposób pierwsza okazja będzie wystarczające, aby skutecznie wspierać wideo przy pomocy tego gadżetu; a drugi – aby zrobić całkiem znośnych zdjęć (nawet w najbardziej sprzyjających okolicznościach).

Biorąc pod uwagę fiskalnej orientację smartphone, to na ogół może być wyróżniany przez wskazanie go za pomocą uzyskanych obrazów.

System operacyjny

Mamy już zauważyć, że gadżet działa na Androidzie. To jest pilna w czasie, który był 5.0 smartfon, nie jest najbardziej stabilny, lecz był podobny do interfejsu iOS. Z nią przez telefon pracuje w trybie interesujący KnockMode który pozwala aktywować wyświetlacz po kranów w pewnym zadanym, obszaru ekranu. Jest to wygodne, a jednocześnie, pozwala zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

Oprócz niego, możliwości oprogramowania urządzenia przewidują włączenie dwukrotne kliknięcie na ekran.

Graficzna powłoka LG Spirit H422 Titan – to nie jest „native” i „nagi” Wszystko Android, jak zaprojektowane przez producenta oddzielnego systemu graficznego, który ma indywidualny projekt i nieco inny przejście między systemem Windows. Być może człowiek przyzwyczajony do innych smartfonów na Androidzie, to będzie trudne na początku przyzwyczaić się do takiej organizacji.

Na przykład, innowacją jest możliwość dodawania do standardowego menu składającego się z trzech przycisków (na dole panelu dotykowego), dodatkowe klawisze do zmiany karty SIM, a także tworzyć notatki. To jest, w zasadzie, jest to wygodne – ale nie spoczywa na mojej głowie, wartości praktycznej, ponieważ z takim samym powodzeniem, te klucze mogą być brane do ekranu głównego.

powiązanie

Telefon, w najlepszych tradycji swojej klasie, obsługuje dwie karty SIM. To sprawia, że możliwe, aby prawidłowo wybrać planów taryfowych użytkownik, oszczędzając na niektóre z usług operatorów telefonii komórkowej (Internet, rozmowy, komunikaty).

Oprócz wsparcia GSM, urządzenie pracuje również z resztą „standardowego zestawu”, – Bluetooth, WiFi, GPS i 3G.

opinie

W procesie jaki stworzyliśmy dla przeglądu LG Spirit H422, możemy również znaleźć wiele opinii i nabywców tego urządzenia. W szczególności, że spotkał się z całych opinii forach gdzie enumeratywnie wyszczególnione cechy urządzenia.

Dlatego przede wszystkim, chciałbym zauważyć, że większość z tych opinii – jest to najwyższa ocena. W nich ludzie chwalą urządzenia, jego możliwości, niska cena, jakość LG Spirit H422, cechy jego wypełnieniem.

Jednakże istnieją negatywne opinie. Dotyczą one przede wszystkim niski autonomia, słaba kamera, obudowa z tworzywa sztucznego. Opinie można znaleźć również, że urządzenie traci sygnał może niezależnie uruchomiony ponownie i wykonywać inne nieautoryzowane działania. Oczywiście, przychodzi czas, kiedy jest to możliwe dopiero po 6-12 miesiącach użytkowania.

Istnieją również zalecenia, które aparatury krytyk Mark wyświetlacza i jego przerywany uszkodzenia obudowy. Choć z drugiej strony, ten problem można łatwo rozwiązać kupując obudowę dla LG Spirit H422. Jest to, po pierwsze, indywidualizuje urządzenia, dzięki czemu jest wyjątkowy wygląd (w jakiś sposób); Po drugie, będzie to zapewnić ochronę korpusu smartphone. Następnie, w razie upadku, nie należy martwić się zbytnio o urządzeniu. Zrób to proste. Zamówienie Case do LG Spirit H422 może być na dowolny chińskiej aukcji za grosze.

Istnieje również wiele negatywnych komentarzy związanych ze słabym procesorem. Mówimy o tym, co oznaczono MediaTek nie może poradzić sobie z zadaniami, które często są wykonywane przez użytkowników – dzięki temu, co zaczyna zwalniać i powiesić.

Ponadto, ludzie za wadę, należy zwrócić uwagę na nieobecność oleofobowej.

wniosek

Co można powiedzieć o tym urządzeniu? Budżet, wielofunkcyjny i wysokiej jakości montażu smartphone, które, choć nie idealny, może służyć jako właściciel więcej niż jeden rok. Moja ocena, mimo opinii klientów – wysoka „cztery”.