338 Shares 9197 views

Przydatne informacje dla wszystkich: traktowani chromophytosis?

Chromophytosis, popularnie zwane koloru lub wielobarwne jest zakaźną chorobą grzybową. On nazywa grzyby z rodzaju Malassezia. W zdecydowanej większości przypadków tej choroby dotyka ludzi żyjących w krajach południowych. W Rosji, pozbawiając go dotyka około 15 procent populacji. Złapać, trzeba mieć specjalne predyspozycje. Choroba nasila się w okresie letnim, w czasie upału (dlatego można usłyszeć od babć pozbawiając nazwę jako „Sun grzyba”). Przed zrozumieć, co traktowane chromophytosis powinni pamiętać, że proces leczenia jest czasem opóźnione o lata. Choroba nie jest zagrożeniem życia, ale z czysto estetycznego punktu widzenia jest w stanie doprowadzić kogoś do rozpaczy.
Objawy porostów


Ten artykuł zostanie wyjaśniona szczegółowo, niż leczyć łupież versicolor. Ale przed tym trzeba wymienić główne objawy. Po zakażeniu, pleców, klatki piersiowej, ramion i brzucha mężczyzna obficie pokryte plamami żółtych i brązowych odcieniach. Dotknięte skórki i trochę swędzi. Jeśli nie rozpocząć leczenie, plamy zwiększenie wielkości i łączyć ze sobą. Jeśli pójdziesz do plaży, zmiany chorobowe stają się białe. Choroba ta nie powoduje wiele dolegliwości (oczywiście, oprócz tego, że brzydki), ale może trwać bardzo długo. Aby temu zapobiec, należy skontaktować się z osobą: proces leczenia nie jest skomplikowany i nie tak drogie.

Chromophytosis: Przyczyny

Grzyby, które powodują chorobę, rozprowadzany przez naskórek i uniemożliwia wytwarzanie melaniny (pigment, dzięki czemu osoby są zdolne do pokrycia przez tan). Tak więc, na skórze pojawiają się charakterystyczny kolor obszary, które nie mogą się zapalić.
zakażenie pozbawić

Większość ekspertów zgadza się, że choroba jest prawie zaraźliwe. Jednak niektórzy dermatolodzy twierdzą, że istnieje ryzyko, aby dostać grzybicy, oddanie rzeczy z osobą zakażoną (lub używając swojego łóżka i osobiste przedmioty higieny (ręcznik, myjka, chusteczka)). Jeśli sklep wypróbowaniu rzeczy przed umieszczeniem na osoby z grzybicy, można łatwo zarazić. W tym przypadku choroba może objawiać się natychmiast – okres inkubacji trwa od dziesięciu do siedemdziesięciu dni.
Predyspozycja do choroby

Ludzie, którzy są zainteresowani w kwestii tego, co jest traktowane chromophytosis być użyteczne, aby dowiedzieć się na temat czynników predysponujących. W zasadzie, grzyb może pozostać na skórze przez długi czas i nie objawiać. To może sprowokować rozwój czynników, takich jak: pocenie się (co jest dlaczego gonty pogarsza w lecie), solarium nadużyć i kremy do ciała.

Obrobiony chromophytosis?

Przede wszystkim, chcę ostrzec fanów siebie: w każdej aptece można znaleźć wiele leków przeciwgrzybiczych. Od pewnego czasu, będą one czyste i skóra gładka, ale choroba wróci bardzo szybko. Grzyb ma właściwość dostosowania do dowolnego leku stosowanego. Więc po prostu utrudnić dalszego leczenia. Odwiedzić dermatologa, on przeprowadzić oględziny i przepisać przebieg terapii indywidualnej (zazwyczaj wiąże się stosowanie specjalnych maści, antybiotyków, leczenia skóry z roztworem z alkoholem salicylowego). Specjalista wie, jak leczyć łupież versicolor. Ponadto, aby poradzić sobie z chorobą i pomóc odpuszczania regularne oblewanie zimną wodą.