355 Shares 2630 views

System Windows nie może połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu. połączenie WiFi w systemie Windows 7 komputera pomoc

Sieć WiFi jest genialnym osiągnięciem w dziedzinie zasobów sieciowych i jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dzięki tej metodzie łączących ludzi dostaje możliwość korzystania z internetu we wszystkich miejscach, dystrybucji WiFi. Miliony ludzi już doświadczonych zalety niniejszego komunikatu.

Dogodna sieć besprobodnaya dla wszystkich jego zalet

Po pierwsze, połączenie sieci bezprzewodowej jest możliwe w prawie wszystkich dziedzinach, szczególnie korzystne dla tych obszarów, w których nie jest możliwe, aby połączyć wspólny przewodowy sposób. Po drugie, internet bezprzewodowy czasami ułatwia życie dla aktywnych użytkowników sieci World Wide Web. Brak przywiązania do stolika komputerowego oraz możliwość jednoczesnego podłączenia kilku urządzeń odegrały pewną rolę. W trzecim – wszystkich istniejących WiFi wsparcia systemów operacyjnych (Windows 8, 7, XP, Vista, Mac i Android). W związku z powyższym, sieć może pochodzić nie tylko z komputera i laptopa, ale również ze smartfonów i tabletów, które w większości mają wbudowany moduł do bezprzewodowego połączenia sieciowego. Korzyści sieci, można również wybrać maksymalną prędkość, osiąga do 300 Mbit / s. bezprzewodowa sieć WiFi dystrybuowane za pośrednictwem routera, podłączony do sieci ISP przez drut. Chodźmy do czynienia z pytaniem, w jaki sposób podłączyć bezprzewodowy dostęp do Internetu i że będzie to potrzebne.

Obecność w Internecie przez ISP

Pomimo wszystkich zalet sieci, ale istnieją również wady napotykane przez użytkowników systemu Windows 8, Windows 7 oraz systemów operacyjnych Windows XP. Sieć WiFi jest często zagubiony, fakt prinosti wiele niedogodności dla użytkowników sieci bezprzewodowej. Jedną z przyczyn braku sieci mogą być związane z problemami przewodu. Może to być również awaria serwera. Dlatego zanim szukać brakującego WiFi-połączenia, należy sprawdzić dostępność usług dostawcy Internetu intenet-. Poinformować swojego ISP o problemie, niech Administratorzy przedsiębiorstwa, aby sprawdzić, czy luki w linii lub innych problemów. Jednakże, jeśli z internetu jest w porządku, ale system Windows nie był w stanie połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu, a następnie trzeba sprawdzić ustawienia routera.

Urządzenie nie zobaczyć dostępne połączenia

Sprawdź, czy wszystkie światła świecą na routerze, czy komputer jest połączony z siecią bezprzewodową. Jeśli komputer nie wyświetla sieci, spróbuj uruchomić go ponownie. Jeśli system Windows nie jest w stanie połączyć się z WiFi na laptopie – sprawdzić działanie karty sieci bezprzewodowej. Gdy zasilacz nie jest podłączony, należy ponownie zainstalować odpowiedni sterownik sieciowy adapter WiFi. Windows 7 i Windows 8 wsparcie funkcję aktualizacji sterowników sieciowych. Jednak do tego trzeba, aby znaleźć sterownik na komputerze.

Jak znaleźć i zaktualizować sterowniki sieciowe na komputerze?

Jeśli nie wiesz, co sterownik sieciowy stoi na komputerze, trzeba będzie wprowadzić „Zarządzanie komputerem”, w tym prawym przyciskiem myszy na ikonie „Mój komputer”, wybierz „Zarządzaj” z listy. Po lewej stronie ekranu wyświetli się lista dostępnych funkcji. Musisz wybrać „Device Manager» → «Karty sieciowe„. Twoja uwaga zostanie zwrócona listę sterowników sieciowych. Klikając prawym przyciskiem, wybierz je → «Aktualizuj sterownik„. Jeśli nie wydarzy po zaktualizowaniu zmian, spróbuj pobrać inny odpowiedni sterownik sieciowy do systemu operacyjnego i zainstalować go ponownie. Pamiętaj, że aby pobrać oprogramowanie jest konieczne tylko sprawdzony lub oficjalnych stron.

bezpieczne przechowywanie

Z jakichkolwiek przyczyn, kierowca może w każdej chwili latać. To z tego powodu zaleca się przechowywać wszystkie niezbędne oprogramowanie dla komputera na osobnym nośniku wymiennym. można powiedzieć – „Każdy program można pobrać z sieci World Wide Web”. A co, jeśli to będzie odlecieć oprogramowania, za pomocą którego istnieje połączenie internetowe? W takiej sytuacji po prostu uratować dysk lub dysk flash z kierowców.

Problem spowodowany jest poważnej awarii systemu

Po zakończeniu instalowania sterownika, połączenie musi być wyświetlane na pasku narzędzi. Jeśli nie, spróbuj zrestartować router i samego urządzenia, na które starają się złapać sieć bezprzewodową. Po tym, to powinno działać z odpowiednimi ustawieniami. W przeciwnym razie, trzeba zrozumieć, na czym polega problem. Konieczne jest, aby spróbować połączyć się z innym urządzeniem, jeśli jest złapać sieć – wtedy problem w systemie operacyjnym. Ponieważ w wyniku ponownej instalacji sterownika nie pojawia WiFi, Windows, prawdopodobnie trzeba ponownie zainstalować też. Cóż, jest to smutny scenariusz. Wszystko może być znacznie łatwiejsze. Jednakże, jeśli żadne urządzenie jest zobaczyć swoją dostępną sieć – problem jest w routerze, w jej ustawieniach.

System wydaje awarii połączenia

Jeśli urządzenie wyświetla dostępne sieci, ale przy próbie podłączenia połączenie nie występuje lub system powiadomi Cię o błędzie, przyczyną może być nieprawidłowy tryb jest wybrany w ustawieniach routera. Podczas normalnego działania sieci konieczne jest, że sposób ten stanowi mieszankę miesza się w / G / N. Sprawdzić lub zmienić to może być w ustawieniach routera. Aby to zrobić, interfejs routera w sekcji Wireless, wybierz tryb interesujące nas.

strefa dostępu

Inną możliwą przyczyną braku połączenia bezprzewodowego może być pokrycie sygnałem WiFi. Punkt dostępu , system Windows może po prostu zabić sygnał do komputera. Aby sprawdzić, czy tak jest, poszukaj ikony bezprzewodowej. Znajduje się on w prawym dolnym rogu ekranu na pasku narzędzi. Jeżeli podział wskaźnika nie pojawi, spróbuj przenieść router bliżej do komputera i spróbuj ponownie wejść w Internecie.

automatycznie łączyć

Sprawdź, czy klucz jest poprawny, może być wpisywane znaki włączony klawisz Caps Lock. W przypadku wprowadzenia niewłaściwego klucza do WiFi, Windows 7 spróbuje połączyć się ponownie po pewnym czasie. Proces ten będzie trwać tak długo, jak długo nie zostaną ponownie wybrać z listy dostępnych sieci i wprowadzić prawidłowe hasło.

Pozbądź się niepotrzebnych

W praktyce nie jest to połączenie bezprzewodowe, kiedy pozornie, mężczyzna wszedł do prawidłowego klucza dostępu sieciowego, a system nadal wyświetla komunikat informujący, że system Windows nie jest w stanie połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Fakt, że system pamięta żadnych zmian w ustawieniach routera, a po utworzeniu nowego połączenia stara się je stosować. W tym przypadku, spróbuj usunąć wcześniej brali udział sieci na komputerze, tablecie lub laptopie. Aby to zrobić, należy podjąć pewne działania. Kliknięcie myszką na ikonę połączenia bezprzewodowego, wybierz „Control Center Centrum sieci i udostępniania”. Następnie kliknij „Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi”. Wszystko nieodebrane połączenie musi zostać usunięty z listy. Po tej procedurze, spróbuj ponownie połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Jeśli ta metoda nie, a więc nie ma WiFi i dystrybucja? Windows, to nie można znaleźć adres IP. Konieczne jest w tym przypadku do zmiany zaprogramowanych ustawień sieci bezprzewodowej.

Warunkiem koniecznym do pracy w sieci bezprzewodowej

System Windows nie może połączyć się z WiFi (lub brak dostępu do internetu) – to chyba najczęstsze problemy z siecią bezprzewodową. Aby dowiedzieć się, dlaczego trzeba iść do właściwości sieci, z którą próbuje się połączyć. W tym celu wystarczy nacisnąć lewy przycisk myszy na ikonę karty sieciowej, a w otrzymanej listy dostępnych połączeń, kliknij prawym przyciskiem myszy w sieci. Następnie należy wybrać sieć, a kategorię „państwa”. Jeśli wykres „IPv4-łączność” jest napis „Bez dostępu do sieci” lub „bez dostępu do Internetu” – należy sprawdzić poprawność adresów zaangażowanych podczas podłączania. Aby to zrobić, kliknij na przycisk „Właściwości” w tym samym oknie, wybierz → «Protocol w wersji 4 ..» → «» Właściwości. Musisz potwierdzić otrzymanie adresu IP i żądany serwer automatycznie.

Jeśli zostały już wbite danych w trybie ręcznym, przed przejściem do automatycznego składania adresów, dostępny pamiętam, być może, będą one nadal się przydać. Należy pamiętać, że jeśli błędnie wpisany serwer DNS może być problem z odkryciem stron w Internecie, podczas programu Skype i ICQ może działać normalnie.

Wifi z dystrybucją laptopa. okna

W celu rozprowadzenia sieci bezprzewodowej bezpośrednio z laptopa, musisz pobrać i zainstalować specjalne oprogramowanie w wersji WiFi-connection v2.4.1, które uczynią go. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich wersji systemu Windows. Jak podłączyć bezprzewodowy dostęp do Internetu z nim? Tak więc, najpierw uruchomić program, a następnie trzeba przejść do ustawień i utworzyć nazwę sieci (najlepiej w łacińskimi literami) i hasło. Hasło ze względów bezpieczeństwa musi mieć co najmniej osiem znaków. Po wypełnieniu wszystkich pól trzeba potwierdzenie – OK. Następnym krokiem, jaki należy przejść do połączeń sieciowych w właściwości istniejącej sieci, zobacz Polecenie tick „Access” „Zezwalaj innym użytkownikom na korzystanie z sieci.” Proponowana lista, wybierz utworzoną sieć i kliknij OK. Konieczne jest również do połączeń sieciowych, patrz „Zmiana ustawień zaawansowanych” Włącz odnajdowanie sieci we wszystkich dostępnych kart.

pomocnych wskazówek

Jako opcja, aby wyeliminować brak WiFi, można ponownie skonfigurować router.

We wszystkich, bez wyjątku, punkty dostępowe mają przycisk resetowania – kliknij go, trzymając przez kilka sekund. Router po takiej procedury spowoduje powrót do ustawień fabrycznych. Następnie trzeba być w pasku wyszukiwania przeglądarki, aby wprowadzić adres routera (192.168.0.1), a następnie przejść do interfejsu urządzenia. Program poprosi natychmiast zmienić hasło do logowania – to zrobić i przejść do interfejsu routera z hasłem. Następnie wybierz „Połącz z Internet» → «Dodaj nowy». Kreator konfiguracji Internet monit, aby wybrać typ połączenia. Po tym, program poprosi o podanie loginu i hasła do łączenia się z Internetem. Te informacje są dostarczane przez ISP. Po wypełnieniu wszystkich danych, które chcesz zapisać informacje. Po czym pożądane jest ponowne uruchomienie systemu operacyjnego komputera.

Jeśli żadna z powyższych wymieniając się opcje rozwiązania problemu nie pomoże, vospolzuyes następujące rady. Wyłącz router na chwilę z gniazdka. Po 8-10 minutach ponownie, procedura ta jest bardzo często ma pozytywny wpływ.