432 Shares 7363 views

Przylądek masażu na fotelu: recenzje i opis. Samochód masażu Cape: Czy tego potrzebujesz?


Ze względu na siedzący tryb życia i monotonię aktywności wielu z nas ma problemy z plecami, kręgosłup, system lokomotoryczny jako całość. Aby zminimalizować szkodliwe działanie na nasze ciało, możesz używać różnych akcesoriów. Przylądek masażu jest jednym z takich akcesoriów, które podtrzymuje kręgosłup, mięśnie, zapewniając odpoczynek do ciała i wygodną pozycję ciała podczas pracy. Jakie są cechy tych produktów i jakie należy rozważyć przy wyborze tych produktów?

Co to jest?

Nowoczesni producenci oferują duży wybór urządzeń do masażu, które mogą uniknąć przepięcia. Przykrywka masująca na krześle – jedna z nowości, która różni się od siebie różnymi efektami i możliwością podgrzewania na podczerwień. W swoich funkcjach atrybuty te przypominają fotel do masażu, ale wyróżniają się większą mobilnością i zdolnością do stosowania na dowolnym fotelu – od biura do samochodu. Szczególnie przydatny produkt dla kierowców, którzy spędzają dużo czasu w trasie.

Czapka masująca charakteryzuje się powłoką odporną na ścieranie, która chroni model przed różnymi wpływami mechanicznymi. Ponadto oferowane są różne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki czemu peleryna doskonale pasuje do każdego wnętrza samochodu lub mieszkania.

Cechy pracy

Działanie peleryny wynika z mechanizmu wałka. Dzięki nim mięśnie ud, grzbiety są ugniatane równomiernie i starannie. Po użyciu peleryna zmniejsza się osłabienie mięśni, a ból w tylnej i dolnej części pleców zanika. To prawda, że wałek do masażu ma wiele przeciwwskazań, więc może być używany tylko po konsultacji z lekarzami. Jest wygodny w użyciu: w samochodzie można go podłączyć do zapalniczki i domowej – do zwykłego gniazdka. Łatwo jest też zarządzać peleryną – wszystko to odbywa się za pomocą pilota. Praktycznie wszystkie modele mają tryb rozgrzewki, co zwiększa wydajność i komfort użytkowania.

Zasada akcesoriów jest prosta. Masaż peleryna działa na zasadzie wibracji. Specjalne elementy masażu w postaci rolek i rolek chaotycznie wpływają na mięśnie pleców. Wiele nowoczesnych modeli wyposażonych jest w czujniki, które są ogrzewane podczas pracy i przyczyniają się do zwiększenia efektu terapeutycznego.

Efekt masażu

Przylądek masażu może pracować w kilku trybach – rozgrzewając, dotykając, ugniatając. W zależności od konkretnego przypadku choroby, można użyć kombinacji reguł, najważniejsze jest to, że są dopuszczone przez lekarzy. Odpowiedzi wielu osób, które używały takich płaszczyzn, są w większości pozytywne, ponieważ z nimi można rozwiązać kilka problemów zdrowotnych.

 1. Masaż szyi pozwala usunąć bóle głowy, wyeliminować zmęczenie.
 2. Kiedy wykonywany jest masaż pleców, zapobieganie chorobom kręgosłupa, w tym przepukliny.
 3. Masaż mięśniowy gluteus pozwala rozbić cellulit na problematyczne obszary.
 4. Dzięki trybowi nacinania można wyeliminować dyskomfort w pasie, kręgosłup, który pozwala przywrócić napięcie mięśniowe i elastyczność.
 5. Masaż wibracyjny służy jako ostrzeżenie przeciwko zapaleniu gruczołu krokowego, hemoroidów.

Czy w samochodzie potrzebuję płaszcza?

Bardzo często masaż stóp jest doskonałym rozwiązaniem dla kierowców, którzy podróżują długimi dystansami. Oczywiście można przejść do pełnoprawnych procedur, ale większość z nas po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu na to. Różne modele peleryn z efektem masażu są wspaniałym rozwiązaniem. Charakterystyczne cechy nakryć na samochody – łatwość obsługi i efekt terapeutyczny. Wybierając masażystę, musisz rozważyć kilka punktów.

 1. Jeśli masz problemy z grzbietem, kręgosłupem, wybierz płaszcz, który wykonuje punkt lub wibrujący masaż przy ogrzewaniu obszarów problemowych ciała promieniami podczerwonymi. Czapka masująca z ogrzewaniem umożliwia usuwanie stagnacji w mięśniach, usuwając ból.
 2. Maseczki do masażu są rozmieszczone tak, aby mieć działanie lecznicze nie tylko na plecach, ale także na pośladkach i biodrach.
 3. Funkcją masażystów samochodowych na siedzeniu jest dostępność funkcji ogrzewania i chłodzenia. Tryby te można włączać równolegle z masażem i mogą być stosowane autonomicznie.

"Za" i "przeciw"

Samochód masażowy Cape – konieczna rzecz, prezentowana w ogromnej różnorodności. Z drugiej strony wielu użytkowników mówi, że to akcesorium w rzeczywistości nie jest potrzebne. Oczywiście jest wiele przyczyn użycia tego atrybutu:

 • Dzięki funkcji grzania plecy będą szybciej rozgrzewać i zrelaksować się, podczas gdy samochód będzie bardziej wygodny w eksploatacji w zimie.
 • Przylądek pomaga poprawić krążenie krwi, normalizować metabolizm, złagodzić napięcie mięśni, plecy, miednicę.
 • Możesz dostosować rodzaj masażu i stopień jego intensywności.

Dywan masujący działa tak prosto i wygodnie, jak to możliwe: jest podłączony do zwykłej zapalniczki, aw domu może być podłączony do standardowego gniazdka. Z drugiej strony wielu uważa, że takie peleryny są niebezpieczne i mają negatywny wpływ na organizm. Dlatego nie należy dokonywać zakupów bez zasięgania opinii lekarza o możliwych negatywnych skutkach.

US MEDICA

Maska do masażu US MEDICA jest bardzo popularna wśród klientów. Cechy wyróżniające tych modeli obejmują kilka cech:

 • Niepowtarzalny design;
 • Innowacyjny wzór;
 • Użycie wysokiej jakości tkanin.

Jednym z najbardziej popularnych modeli jest amerykański pilot MEDICA, stworzony z gładkiej jersey, charakteryzujący się wysoką jakością, praktycznością, czystością ekologiczną. Przylądek nie ma sztywnej ramy, więc deformuje się i dostosowuje do cech anatomicznych każdego ciała. Zawiera synchronizację wibracji, dzięki której można wykonywać masaż w plecy, ramieniu, udach. Siedzisko ma ogrzewanie, więc masaż będzie skuteczny. Konstrukcja może być kontrolowana przez wygodny pilot, oparty na podświetleniu i wyświetlaczu LCD. W tym systemie nie ma wałków, ale działa on na podstawie 8 programów.

Przykrywka maskująca na fotelu tego modelu marki Sensation posiada specjalne urządzenie, które umożliwia wykonanie masażu na ramionach i szyi. Najważniejszą cechą modelu jest tryb walcowania, który roluje rolki wokół kręgosłupa. Mogą być dostosowane do charakterystyk ich ciała, co zapewnia wygodę korzystania z urządzenia.

US MEDICA Combo

Ta przylądek na fotelu (masaż) jest ergonomiczny i daje przyjemne doznania podczas procesu. Innowacyjne rozwiązania, które zostały wprowadzone do tego modelu, pozwalają na toczenie walców wzdłuż kręgosłupa. W rezultacie podczas masażu wzmacnia się głębokie mięśnie pleców, poprawia się postawa. Głównymi cechami tego modelu są kompaktowość i wszechstronność, ponieważ mogą być stosowane zarówno w pracy, jak iw domu. Łatwo jest podłączyć go do zapalniczki w samochodzie. Z tego modelu przyjemne jest wykonanie łatwego tonizującego masażu.

MEDICA Sport

Opinie dotyczące masażu były pozytywne dla tych, którzy wolą aktywny tryb życia. Jest to lekki i mobilny aparat, który wykonuje masaż pleców. Dzięki ergonomii, przylądek jest łatwy w użyciu, a specjalne tkaniny zapewniają higienę i zastosowanie w różnych warunkach. Osobliwość przylądka ma głęboki wpływ na mięśnie, stawy, skórę, dlatego na tych miejscach przepływ krwi i wymiana komórkowa będą intensywne. Używanie US MEDICA Sport pomaga utrzymać zdrowie pleców, talii i pozytywny efekt to wałki do masażu.

Beurer MG 300

Masażerka Beurer pozwala wykonywać masaż shiatsu, wałek i wibracje o głębokim działaniu. Automatyczne skanowanie ciała – funkcja umożliwiająca wykonywanie masażu z indywidualnie dopasowanymi ustawieniami. Zatem, maska do masażu wałkiem Beurer MG 300 pozwala na utrzymanie ciała na podstawie podłączonej funkcji grzewczej za pomocą podczerwieni. Urządzenie jest wyłączane ręcznie, więc jest proste i wygodne w obsłudze. Ciało akcesorium składa się z mechanizmu z czterema głowicami masującymi. Przemieszczają się wzdłuż kręgosłupa w górę iw dół, powodując podobny do falowy efekt w strefie problemu. Model można używać wszędzie – na krześle, fotelu, kanapie.

Beurer MG 158 to masaż, który pozwala na masaż pleców, biodra w pozycji siedzącej. Jest on wykonywany za pomocą pięciu silników wibracyjnych, a ustawienia mogą zmieniać się w zależności od potrzeb użytkownika. Dzięki temu urządzenie ma relaksujący i stymulujący wpływ na organizm, jednocześnie szybko eliminując: szczyptę mięśni, bólu, zmęczenie. Cechy modelu – lekkość i delikatna struktura, dzięki czemu jest kompaktowa i zajmuje niewiele miejsca. Urządzenie jest uniwersalne, działa na podstawie trzech programów z dwoma stopniami intensywności masażu.

Beurer MG 240

W tej pelerynie znajdują się obrotowe głowy, które symulują ruchy w postaci nacisku i ugniatania. Urządzenie wyposażone jest w pionowo poruszające się i obrotowe głowice zapewniające energiczny, intensywny, głęboki masaż całego pleców. Użyj urządzenia tylko w domu. Specjalny mechanizm wałkowy umożliwia masaż punktowy i podłużny mięśni, które znajdują się wzdłuż kręgosłupa. Dzięki małej poduszce podczas sesji zapewnia się wsparcie na szyi. Ta przylądka pozwala na relaksujący masaż shiatsu.

HoMedics

Czapka masująca HoMedics to unikatowy sprzęt do masażu domowego, wykonany w oparciu o nowoczesną technologię. Charakterystyczne cechy modelu obejmują następujące.

 1. Są specjalne rolki na bazie żelu, które różnią miękkość i elastyczność w tym samym czasie.
 2. Zdolność do wykonywania masażu szyi, ramion, pleców, talii i procedury punktowej.
 3. Urządzenie umożliwia wykonywanie masażu wałkowego i sesji shiatsu.
 4. Łatwy sterownik zapewnia pilot.

HoMedics SGM-425H-EU i MN-900W

Ten model jest idealny dla tych, którzy naprawdę nie lubią masażu jako procedury. Aby utworzyć to urządzenie, stosuje się specjalną tkaninę, wytrzymałą i odporną na ścieranie. Ergonomiczny kształt wyróżnia się zwężoną częścią górną, dzięki czemu pelec całkowicie powtarza kontury ciała. Ten model – idealne rozwiązanie dla domu i biura pozwala na wykonywanie masaży wibracyjnych.

MN-900W jest modelem z firmy HoMedics, charakteryzującym się stylowym wyglądem i cechami anatomicznymi ciała. Dzięki ulepszonemu mechanizmowi uzyskuje się efekt profesjonalnego masażu w okolicach pleców, szyi. Łatwa w obsłudze, stylowy wygląd, możliwość wykonywania kilku rodzajów masażu – to wszystko wyróżnia ten model.

Opinie klientów

Opinie maskotek masażowych były przeważnie pozytywne. Najczęściej wśród plusów są następujące.

 1. Możliwość korzystania nie tylko w domu, ale także na wycieczkach.
 2. Dostępność: w porównaniu do sesji masażu, takie wyposażenie jest ekonomiczne.
 3. Możliwość użycia każdego dnia.
 4. Funkcjonalność i szeroki wachlarz rodzajów masażu.
 5. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Wśród minuses można zauważyć zbyt hałaśliwą pracę niektórych modeli, a także nie bardzo wygodne dostosowanie wysokości. Dlatego też, jeśli potrzebujesz masażu szyi, musisz dokładnie rozważyć wybór wysokości urządzenia.