356 Shares 8141 views

Sanatorium „Omsk” – uzdrowisko pierwszej klasy i to wspaniałe miejsce wypoczynku

Omsk jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej zielonych miast w West Siberian Plain. On stoi na pełnym płynącej rzeki Irtysz, która tworzy swego rodzaju oazy klimatycznej z sosny, jodły, brzozy lasów, zapewniając unikalny obszar właściwości lecznicze powietrze. Również w tym obszarze znajduje się około 10000 duże i małe jeziora, bogate w sole mineralne i zatężono mułu mułu. Wszystko to przyczynia się do rozwoju zasobów naturalnych w obszarze spa relaksu.

Sanatorium Omsk Region znajdują się w pięknych terenach naturalnych. Gwarantuje to, że użytkownicy mają wielką przyjemność estetyczną, zmęczenie, przywraca równowagę nerwowego i psychicznego. W mieście istnieje 5 ośrodków zdrowia i przychodni. Ten "Omsk", "Nike", "Railroader", "Aelita", "Optimist". Wszystkie ośrodki zdrowia i regionu Omsk są wyposażone w nowoczesny sprzęt i są w stanie profesjonalnych lekarzy. Oprócz placówek medycznych, uzdrowisk oferują możliwość po prostu odpocząć, przytrzymaj uroczystości lub spotkań biznesowych.

najbardziej Wielu zorientowane terapeutyczne, profilaktyczne i zabiegów kosmetycznych, Jest to sanatorium „Omsk”. Dogodna lokalizacja pozwala na leczenie nie tylko zezwolenia, ale również kursovkam, mieszka w tym domu i nigdy nie zaprzestanie działalności produkcyjnej. Ponadto obywatele i mieszkańcy regionu mogą wziąć krótkie wycieczki trwające od 2 dni i odbywają się w badaniu sanatorium. Ale to nie wszystko. W ośrodku można kupić rozmaite bilety i uczestniczyć w orientacji poszczególnych zabiegów, siłownię oraz basen.

Dla tych, którzy spoczywają i leczone z zakwaterowaniem, sanatorium „Omsk” oferuje 225 przytulnych pokoi, w tym 3 apartamenty i 7 mniejszych apartamentów, wyposażonych w dodatkowe urządzenia. Pozostałe pokoje są przeznaczone dla 2 osób, w tym dzieci. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne nowe meble z wbudowanym mini lodówkę i sejf. Wyposażenie obejmuje balkon, nowoczesny telewizor z około 50 TV, czajnik elektryczny z zestawem naczyń, sprzęt do prasowania, telefon radio, dostęp do internetu, prysznic, umywalka i toaleta. Pościel i ręczniki zmieniane są zgodnie z harmonogramem, pokoje są regularnie czyszczone.

Medycyna profil sanatorium jest bardzo szeroka i pozwala na leczenie chorób niemal wszystkich układów organizmu, w tym chorób oczu i skóry, ginekologiczne, płuc, naczyń, neurologiczne, urologiczne, endokrynologiczne, profesjonalny i dzieci, poddane obróbce i rehabilitacji po urazach, a także otrzymać zabiegów kosmetycznych przywrócić młodzieńczą skórę. Ośrodki otrzymują 30 lekarzy specjalistów najwyższej kategorii, procedura przeprowadzana jest 107 pielęgniarek.

Medyczno-diagnostyczna baza sanatorium jest wyjątkowy iw żaden sposób gorsze od zagranicznych ośrodków. Można przejść przez różne badaniu biochemicznym, radiologicznej i klinicznej. Diagnostyka funkcjonalna sprawdza oddechowego i nerwowego, stan serca, naczyń krwionośnych, kości i stawów. USG jest wykorzystywany do badania, Doppler stabilometry, audiometrii, sigmoidoskopię i więcej.

Sanatorium „Omsk” ma największy kompleks procedur medycznych. Ta terapia fizyczna przy pomocy specjalnych urządzeń, Galwanizacja, darsonwalizacji, laser, ultradźwięki, electrosrimulating, mikrofalówka, terapia magnetyczna, herbatki ziołowe, phytococktails, klimatycznych, elektryczne snu.

Drugi typ leczenia – Woda i basenów, w oparciu o wykorzystanie składników mineralnych, jak i nawadniania i ducha. Świetny efekt leczniczy mają kąpiele błotne i aplikacji.

Stosowany również termoterapia, inhalacje i nowoczesne terapie progresywnych, takich jak aromaterapia, muzykoterapia, mezoterapia, naturalnej, speleoterapii i innych.

„Omsk” Sanatorium oferuje swoim klientom właściwego zbilansowanej diety. Tutaj znajdują się 3 pokoje przeznaczone dla 144, 60 i 232 osób, które są śniadanie, obiad i kolacja. Dla gości w apartamentach i apartamentach wyposażonych w oddzielnym pomieszczeniu, w którym, oprócz głównego zasilania, serwuje kawę i herbatę. Otrzymują obiady mogą być również osoby spoczywającej na kursovkam. Menu opiera się na produktach sezonowych. Posiłki przygotowywane są na zaleceniach dietetyka, z uwzględnieniem problemów zdrowotnych każdego gościa.

goście mogą spędzić czas wolny podczas wizyty w basen, sauna, siłownia, solarium, salon piękności, sala bilardowa, korty tenisowe, wieczory muzyczne, karaoke i dyskoteka.