589 Shares 4230 views

„Björn” – restauracja (Moskwa): opis, zdjęcia i opinie

Tak, dzisiaj jesteśmy zainteresowani „Björn”. Restauracja ta znajduje się w Moskwie i jest bardzo popularne. Ale dlaczego? Czy to naprawdę takie dobre miejsce, gdzie można zjeść w przystępnych cenach? Restauracja oferuje swoim gościom? Czy klienci są zadowoleni z obsługi? To pomoże zrozumieć wiele opinii. Pokażą cię na plusy i minusy dzisiejszych zakładów, a ty sam będzie musiał ocenić, jak to miejsce pasuje do Twoich wymagań i potrzeb.

opis

Jesteś zmęczony typowej kuchni rosyjskiej? Chcesz coś nowego, ale nie wiąże się z tak popularnego sushi i rolkach? Następnie znajduje się restauracja „Bjorn” (Pyatnitskaya – ulica, na której znajduje się ta restauracja). Znajduje się on w Moskwie. Przybywając w stolicy można zjeść smaczny obiad lub kolację.

Charakterystyczną cechą instytucji proponuje kuchnię. „Bjorn” specjalizuje się w daniach z północy. Menu jest niezwykłe, ale, sądząc po licznych opinii, bardzo różnorodne i smaczne. To nie zachwyci każdego odwiedzającego. Tak, niektóre nietypowe i odważne decyzje gotuje się nie podoba, ale w większości przypadków klienci są zadowoleni z proponowanych żywności.

niestandardowe menu

Co to jest menu restauracji „Bjorn”? Mówi się, że jest zupełnie inny od wszystkiego, co może zaoferować standardowych lokalizacjach. Tutaj znajdziesz prosty gotowane ziemniaki lub ryż z warzywami. Po tym wszystkim, to nie jest profil „Bjorn”! Stwierdzono, że zakład jest zaangażowany w przygotowanie kuchni północnego. Tak, że służy Północnej czekają na wszystkich gości.

Zasada ta odnosi się do wszystkich kategorii żywności: przekąski, kursy pierwszej i drugiej, naczynia boczne. Nawet desery, a te z własnych cech. W menu można znaleźć dania, Skandynawię i duńskich. Jest to odważna decyzja, która nie pozostawia odwiedzających obojętny.

Chcesz spróbować dziczyznę? Następnie przejdź do „Björn”. Ta restauracja oferuje mięso stek dzikich jeleni z ziół. Duński śledź, łosoś solone z serem, gruszką i seler, pomidory z wędzonej dziczyzny – to wszystko znajduje się w menu miejsc. Pełną listę można zobaczyć na oficjalnej stronie organizacji. Po wymienieniu wszystkich wyśmienite dania przez długi czas. W każdym razie, na pewno znajdziesz sobie coś dla siebie.

napoje

Co jeszcze przygotowała dla swoich gości „Björn”? restauracja North oferuje zróżnicowane menu. I to nie tylko w odniesieniu do żywności. Napoje ma również wpływ. Oprócz zwykłej wody i sody można zobaczyć różnorodne koktajle i lemoniady. Na przykład, ogórkiem i estragon.

Miłośnicy kawy i herbaty nie można się martwić: w „Bjorn” będzie można zobaczyć ogromną różnorodność takich napojów. Wszystko, co dusza zapragnie. Szczególnie popularny w instytucji cieszy herbatę. Tu i jaśmin, rumianek, a także z różnych kombinacji ziół znajdują. Milk Oolong, Lapsang i Assam też.

Byli zauważyć, że w restauracji ogromny wybór napojów alkoholowych. Można tam napić wina, wódki lub ginu. Chcę coś mniej dobre? Piwo w swojej służbie. Koniak, brandy i whisky też oferuje restaurację.

porcje

Ale to nie wszystkie funkcje tej instytucji. Kolejny szczegół zachwyca – to co „Bjorn” (restauracja) oferuje dość duże porcje jedzenia i napojów. Jest to, że świeże soki i koktajle średnia pojemność – 200-300 mililitrów. Napoje sprzedaje się w 1-litrowych herbaty i kawy – 500 ml. To cieszy wielu – nie mają dużo czasu, aby zamówić mniejsze porcje.

Mięso i drób w przeciętnej restauracji „Bjorn” służył standardowe posiłki o 200-300 gramów. To samo dotyczy ryb, przekąsek i deserów. W związku z tym informacje zwrotne na serdeczny zastosowanie wyłącznie do napojów i świeżych soków. Główne kierunki standardowych rozmiarach. Zdawać sobie sprawę z tego, odnosząc się do określonej instytucji.

stawki

Szczególna uwaga jest wymagana w cenach restauracyjnych. Jednak, jak w każdej takiej instytucji. Czego można oczekiwać od ceny, przechodząc do „Björn” (restauracja)? Moskwa jest drogim miastem. Ale tu jest nasz obecny obiekt oferuje stosunkowo humanitarne ceny. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że większość dań należą niestandardowych produktów. Goście są zadowoleni. Niektórzy, oczywiście podkreślić, że tag cena mogłaby być niższa, ale są wiecznie niezadowoleni klienci będą zawsze można znaleźć.

Średnio pół litra herbaty kosztuje 450 rubli, Coffee – 250. koktajle i świeże soki będzie kosztować gości w 350-400, a litr lemoniady – średnio 850 rubli. Nie zbyt drogie, biorąc pod uwagę proponowanego poziomu porcji. Ale napoje nie są tak zaniepokojeni klientów jak dania główne.

Oni również nie mają żadnych skarg. Przekąski są w 500 rubli. Najdroższe posiłek tutaj – to glavraks łosoś z kremowym musem chrzanowym. To będzie Cię kosztować 510 rubli. Ale to tylko przekąska. Wśród dań głównych wahania cen. Mięso minimalny koszt 600 rubli za porcję (pierś z kurczaka z marchewką i żyta), maksymalna – 980 (filet z sarny z buraków). Ryba jest nieco tańsze, ale najdroższe danie jest warta taka sama jak w przypadku ptaków. Mówimy o małże w morskiej piany. Będą kosztować 980 rubli. Nie jest zbyt drogie dla Moskwy, ale wysokie ceny dla miast wojewódzkich.

Można zauważyć, że miejscowi i cudzoziemcy nie powodują ceny niezadowolenia. Ale teraz goście z miast wojewódzkich, niektóre ceny są niesamowite. Ogólnie rzecz biorąc, restauracja „Bjorn” otrzymała pozytywne recenzje za tagów znakowych. W szczególności w odniesieniu do napojów (miękkie).

umeblowanie

Umeblowanie – kolejny ważny punkt, w którym wiele zwracać uwagę. „Björn” – restauracja, która specjalizuje się w kuchni północnego. W związku z tym projekt wnętrza jest również wykonana w stylu północnego. Stoły wykonane z jasnego drewna, białe ściany i brązowy (beżowy) z sof krzeseł – to, co jest oferowane dla zwiedzających.

Wchodząc w tej restauracji, nie będzie widać żadnych niestandardowych rozwiązań i udoskonaleń projektowych w stylu modernizmu. Goście wskazują, że „Björn” – restauracja w Moskwie, które nawet jego sytuacja przypomina północy. Jelenie rogi, stłuczki, a nawet naklejki na ścianach w postaci cieląt – które zdobią tę restaurację. Bez fanaberii, tylko na północ finezji. Wszystko to jest bardzo zadowolony z odwiedzających. Można odpocząć i dobrze się bawić. Spokojna i cicha okolica budzi pragnienie, aby ponownie i ponownie.

usługa

Co można powiedzieć o usłudze „Bjorn”? Był na wysokości. To co użytkownicy mówią. Pracownicy uprzejmi i uporządkowane, schludnie ubrany. Kucharze pracować szybko i dokładnie, zlecenia czekać przez długi czas nie jest konieczne. Liczne referencje są zazwyczaj wyrażane tylko zachwyt usługi w restauracji.

Wszyscy kelnerzy są bardzo uprzejmi – nie muszą być powtarzane kilka razy, jaki rodzaj naczynia, które chcesz zamówić. Zawsze pomaga określić wybór, jeśli poprosisz o pomoc. Mogą nawet powiedzieć, w jaki sposób przygotowuje konkretną potrawę. Nikt nie oszukiwał. I to się podoba – jest oczywiste, że kierownictwo „Bjorn” bardzo ceni swój status wysokiej klasy restauracji kuchni północnego.

lokalizacja

Więc gdzie się udać, jeśli chcesz skosztować dziczyzny lub ogórka lemoniadę? Restauracja „Bjorn”! Pyatnitskaya, 3, Moskwa, Rosja – to adres, na który chcesz przyjść. Z całego kapitału jest tylko jedna taka restauracja jest.

Czy ta restauracja nie daleko od St. Vasiliya Blazhennogo, w pobliżu stacji „Novokuznetskaya” metro. Z tego miejsca, tylko kilka minut spacerem – i tam jesteś. Oczywiście, „Björn” nie pozostawi obojętnym!