121 Shares 7752 views

Gra League of Legends: Hyde "Karma". Hyde bohater Karma (Oklaski): opis, funkcje przejścia i zaleceń

Wybór znaków w MOBA League of Legends jest wystarczająco szeroka, aby każdy mógł znaleźć najbardziej ukochany i przyjazny charakter. Dziś mówimy o jednym nie jest najpopularniejszym mistrz – Karma. Hyde opowiada, jak bohater może łączyć rolę „Meader”, „wsparcie techniczne” i „zbiornika”.

umiejętności

Hyde bohater Karma, zaczynamy z opisem swoich umiejętności. To dzięki nim, że może łączyć różne aspekty.

 • umiejętność pasywna „race odpalić” zmniejsza wycofania ultimatum umiejętności z każdej aplikacji lub auto-ataku umiejętności. To właśnie dzięki tym „umiejętności” Możliwe są różne kombinacje artefaktów, w wyniku wszechstronnej skuteczności bohatera.
 • Q – "Wewnętrzny płomień". Podany kierunek jest produkowany magiczną opłatę, która zderza się z pierwszego wroga. To zadaje obrażenia i spowalnia. Jeżeli zdolność została wzmocniona Ulta, cel otrzymuje większe obrażenia i spowalnia jeszcze bardziej.
 • W – "Wybór". Karma wiąże wroga i magiczny łańcuch, powodując uszkodzenia. Jeśli to się nie rozerwała nadmiar dystans, przyciąga wroga na ziemię. Ulepszona wersja czyni więcej szkód i może wyleczyć 40% swojego zdrowia, jeśli nie zerwać związek.
 • E – "Inspiration". Tworzy tarczę znaku unia który pochłania obrażenia i zwiększa szybkość poruszania się. Pod osłoną Ulta nałożony na wszystkich sojuszników. Jest to podstawowa umiejętność bohater Karma. Hyde na wsparcie techniczne będzie opierać się na nim.
 • R – "mantra". Główną cechą karmy bohatera (Hyde Season 6) jest to, że Ulta jest dostępna od pierwszego poziomu. 6 i kolejne poziomy można zredukować tylko jego wycofywanie. Po aktywacji, umożliwia korzystanie z ulepszonej wersji następujących umiejętności. Wspominaliśmy już o skutkach każdej umiejętności.

Czary i runy

Główną słabością Karma jest brak jakiejkolwiek ucieczki. Tak, bohater jest potężną tarczą, ale nie zawsze jest w stanie chronić bohatera, zwłaszcza we wczesnym gank. Dlatego natychmiast bohaterem „Jump”. Ma mały zasięg, ale to wciąż lepsze niż nic.

Drugie zaklęcie, nie ma opcji. „Healing” doskonale nadaje usługi wsparcia. Również „wyczerpanie”. Za zabijanie wrogów i sługusów, można podjąć „zapłonu”.

Jako runa powszechnie stosowane wersji standardowej. Zwiększyć swoją ochronę, umiejętności i magiczną moc wykrawania DEF. Niezależnie od wybranej roli, będzie można go używać w 100% przy użyciu tego wszechstronnego układ.

talenty

System jest wyjątkowy talent do gry League of Legends. Hyde Carmel z widokiem na linię środkową, nie różnią się od wsparcia technicznego. Punkty talent w tej postaci są rozprowadzane na podstawie 12-18-0.

W kolumnie okrucieństwem wziąć „Witchcraft” i „The przejaw słabości.” Wiele przewodników zalecane do linii środkowej do podjęcia „Feast”, ale 20 przywrócenie zdrowia, w porównaniu ze zdolnością do „determinacja” znikomym. Następnie PONOSI „wampiryzm” lub „wrodzony talent”. Zalecamy Druga opcja to z tego samego powodu, jak w poprzednim przypadku. Zamknij drzewo talent „prześladowca”.

Co jeszcze trzeba takiego bohatera jak Karma? Hyde (Karma-przewodnik) wyraźnie nawiązuje do roli skillovika rzucającego. Zgodnie z tym, pompa przez drugą kolumnę. "Ferocity" "Cache" i "Relentless". Kolejne warianty są możliwe. Odtwarzanie wsparcie techniczne na linii z sojusznika, byłoby lepiej, aby podjąć „Bandit”, złota nie wystarczy. Jeśli pieniądze nie są tak ważne dla ciebie, możesz spokojnie wziąć „niebezpieczną grę”. Teraz możesz wziąć „intelektem”. Ponieważ najlepsze efekty są ulepszone wersje umiejętności, ważne jest, aby zmniejszyć rollback Carme Ultimates jak najwięcej. Pod koniec bierzemy standard dla wszystkich magów „Zakon Pana gromu”.

Montaż MID

Rozpocząć mecz może być inna. Wiele będzie zależeć od tego, co wróg wzrośnie przeciwko wam na linii. To właśnie z tego przyjdzie nasz przewodnik. Karma – mag mistrz, więc najskuteczniejsza będzie miało „pierścień Doran”. Ale dalsze opcje będą się różnić w zależności od stylu gry.

Poniższe trzy artefakty powinny gromadzić tak. Są to najbardziej uniwersalna i nadaje Karma z powodu dużej liczby cech atakujących.

 • „Buty Sorcerer” przyspieszy i magiczna penetracja obrony.
 • „Zabójczy Kapelusz Rabadona„- ucieleśnieniem atakującego życie dla każdego maga. 120 AP i wzmocnienia umiejętności o 35%.
 • „Pracownicy z otchłani” – to 80 AR i magiczna penetracja obrony.

Pozostałe trzy szczeliny może być wypełniona według potrzeby w zależności od panującej w sytuacji dopasowania. Najlepiej pasują następujące artefakty:

 • Wiele zespołów są dobrze stand „Hourglass Zhoni”. Dają znak do ochrony i atak fizyczny władzy. Poza tym zmniejsza możliwości wycofania.
 • Kolejny dobry artefakt – „Kryształowe Berło Riła”. On doda ci 500 punktów zdrowia i 100 AP.
 • Jeśli pomyślnie i szybko udał się do gospodarstwa, można zbierać „Wand od wieków.” Im szybciej je zebrać, tym więcej bonusów dostanie się do końca meczu.
 • Dobra pomoc może być „Laska archanioła”. Po jego poprawy „Serafina Embrace” będzie mieć drugą tarczę.
 • „Unholy Grail Ateny” ograniczy możliwości wycofania. Ponadto zwiększy to skuteczność swoich tarcz.
 • „Echo Lyudena” wzrost uszkodzenia, a jego zdolność do biernego nieskuteczna umiejętności „wewnętrznego płomienia”.
 • "Morellonomikon" daje manę i spell damage. To działa dobrze w parze z „otwartymi ramionami serafinów”.

męka

Trzeba też wspomnieć artefakt „Torment Liandra”. Podczas używania go nakłada na status debuff przeciwnika zużywa 6% uszkodzenia przez 3 sekundy (powolne przeciwnikom sporządzone 2 razy więcej uszkodzeń). Temat ten staje się bardzo silny, gdy używany w połączeniu z „Echo Lyudena”. Zgromadzić 100 za „Echo”. Następnie użyj Ulta i zaatakować „wewnętrznym ogniem” każdego wrogiego bohatera w tłumie. Zdolność do wyrządzenia szkody i spowolnić czterech przeciwników, a następnie nałożyć na wszystkich debuff z „Torment” i usunie kolejne 12% maksymalnego zdrowia.

wsparcie

Jak już opisano działanie głównych przydatnych artefaktów, dodać brakujące – wszystko, co ma zrobić z naszego przewodnika. Karma, grając rolę wsparcia technicznego, może zbierać sobie kilka innych przedmiotów.

Lepiej zacząć z „Blade złodziej magii.” W rzeczywistości, będzie podkraść się na magii i dodać złoto, jeśli będzie stać w kolejce z partnerem.

Podczas odtwarzania na wsparcie tech trzeba jak najszybciej dostać „Widzący kamień”. Później można połączyć go z „Blade …” i tworzyć „Oko obserwatora”. Następnie trzeba kupić dwa więcej artefaktów potrzebne wsparcie tech.

 1. „Medalion żelaznej Solari”. Pozwoli to na zwiększenie odporności na magię pobliskich sojuszników.
 2. „Herald Zeke za” pozwoli krótkoterminową wysiłek tego sojusznika, ale jego użycie wymaga pewnych umiejętności w obu znaków.

Reszta artefaktów może być taka sama, jak w przypadku Meader. Połączenie „Anguish Liandra” i „Echo Lyudena” nawet przy niskich dawkach AR będzie wyrządzić wiele szkód. Ponadto, można użyć „Pożeracz Dusz Medzhay”. Tani artefakt, który może zbierać wszelkie usługi wsparcia przy minimalnym Farm. Jednak, gdy gra schludny i duża liczba podpór w walkach można zebrać do 145 AP.

zbiornik

Kolejny zespół, który należy wymienić prowadnicę. Karma – bardzo uniwersalny charakter. Ten build został zaproponowany przez jednego z graczy, a równie dobrze może być przetestowany na nie bardzo silnego wroga.

Zacznijmy od talentów i podjąć 0-18-12. W pierwszej gałęzi Take – „okrutny”, „Assassin”, „niebezpieczna gra”, „Intelligence” oraz Błogosławieństwa wiatrowej „W drugim – ..” Opór „” Średni Leather „” Rune pancerz «» Wytrwałość „Wszystko to pozwoli drastycznie podnieść przeżywalność karmy.

pistolety

Jak buty wziąć „Tabi Ninja” – fizycznej „def” i redukcję obrażeń. Następnie podjąć "Embrace of the Spirits", "nabijanie zbroi" i "Hekstekovy bagnetem." Wszystkie te elementy będą dawać ogromną ilość ochrony, regeneracji zdrowia i odbitym uszkodzenia.

Następnie można zebrać „Blade Hins wściekłość”. To pozwala radzić sobie dodatkowych obrażeń z każdym atakiem automatycznym, co oznacza szybszą regenerację rolek Ultimates.

I ostatni, zbierać „peleryny słoneczne płomienie.” da zdrowia i ochrony fizycznej (nawet więcej szkód odbicia). Ponadto, aura, która zadaje obrażenia zagoją bohatera kosztem „Hekstekovogo bagnetem.”

W tym przewodniku można zakończyć. Karma – to postać, która, choć nie popularne, ale we właściwych rękach może zdziałać cuda na polu bitwy.