534 Shares 3890 views

Jak zrobić miękkie pięty w domu tips dziewczynki

Do opieki jest niezbędne nie tylko dla skóry rąk i twarzy, ale również na piętach. Nasze stopy wymagają szczególnej uwagi, ponieważ są one opatrzone cały ładunek we wszystkich ruchach. Nogi są stale w butach i utrzymać naszą wagę. Nic więc dziwnego, że skóra staje się często szorstkie i popękane. Że nie jesteś złapany z tymi problemami, zaczynają dbać o swoje stopy już teraz, i pokażemy, jak zrobić miękkie pięty w domu. Nie trzeba dodawać, problem ten można skontaktować się z wyspecjalizowanych salonów kosmetycznych, ale będzie musiał wydać sporo pieniędzy na taką przyjemność, nie każda dziewczyna może sobie na to pozwolić.


Jak zrobić miękkie pięty, bez pomocy specjalistów? prostych zasad wystarcza do przeprowadzenia, a efekt będzie znacznie dłuższy. Od czego zacząć? Oczywiście, aby usunąć szorstką skórę! W tym celu należy przygotować nalewkę (dziurawiec, pokrzywa, podbiał) i nogi do pary w nim przez dziesięć minut. Następnie można przystąpić do obszarów obrzezanie zrogowaciałej. Użyj maszynkę do golenia, ale trzeba być bardzo ostrożnym! W żadnym przypadku nie może wpływać na żywą tkankę. Gdy ten etap zostanie zakończone, można rozpocząć przetwarzanie szlifowania szczotki lub pumeks. W końcu konieczne jest smar pięty balsam do stóp.

Pielęgnacja stóp obejmuje kąpiele, maski, a nawet okłady. Tradycyjna medycyna powie jak zrobić miękkie pięty. W domu, można to zrobić za pomocą różnych naparów z ziół, które można kupić w aptece. Najważniejsze, aby pamiętać, że wszystkie procedury powinny być wykonywane 4 razy w miesiącu – to minimum.

Jak uczynić skórę pięt miękkie jak dziecko, stosując kąpiele ziołowe?

Zioła nie tylko mają właściwości antybakteryjne, ale również lecznicze i kojące. Zachować swoje nogi na dwadzieścia do trzydziestu minut na tydzień w wannie, a efekt będzie. Po tej procedurze, należy bardzo starannie wytrzeć nogi i rozmaz z kremem lub oliwą z oliwek.

Tace receptury:

  • Rumianek, dziurawiec, szałwia – 1st.l., woda – 1000 ml;
  • wlać wrzącej wody na trawie, chłodny czterdzieści stopni i łydki w bulionie przez pół godziny.

Korzystanie zarośla pomóc usunąć lub złagodzić stwardniałej skóry. Ale oni też muszą stosować przepisy. Zastosować zarośla i pumeks pięty mielenia. Należy powtarzać raz w tygodniu.

Jak zrobić miękkie pięty w domu z maskami? Śmietana, miód, twaróg – 2 łyżki

Wszystkie składniki są mieszane i stosowane na skórę przez pół godziny. Następnie płukanie i rozmaz ze śmietanką (odżywczy). Można również użyć wrzącej wody sparzyć cebulę. Pokroić cebulę na pół i zabezpieczyć folią do żywności. W godzinach porannych, oczyścić piętę z pumeksu i pocierać krem. W rezultacie wydaje się po kilku (dwóch lub trzech) procedur.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić miękkie pięty w domu, ale podamy kilka wskazówek, aby rozwiązać ten wynik:

1) buty nie powinny być zbyt mocno i zamknięty.

2) Stopy należy zachować w czystości i suche.

3) Spędzić nawilżające zabiegi, nawet jeśli problem z szorstkiej skóry nie ma.

4) Domy nosi miękkie pantofle.