275 Shares 1711 views

Błąd 492 podczas pobierania z „Rynku”: przyczyny i najprostsze metody eliminacji

Dość często, jeśli nie wszystkie, bardzo wielu właścicieli-Wszystkie urządzenia Android zmierzyć się z problemem niemożności pobrania niektóre aplikacje lub gry z usługi grze rynkowej. Bez powodu, nie ma powodu w ogóle na ekranie nagle pojawia się błąd 492. Podczas pobierania z „Rynku”, nawiasem mówiąc, jest to równie prawdziwe w odniesieniu do prób automatycznego lub ręcznego aktualizacji oprogramowania. Zobaczmy, w jaki sposób pozbyć się plagi.

Co oznacza błąd 492 podczas pobierania z „rynku” i przyczyn jej występowania

Po pierwsze, należy rozważyć charakter awarii. Aby być obiektywnym, należy zauważyć, że rodzaj błędu odnosi się do niemal 492 w tej samej kategorii za niepowodzenia 905.

Jednak 905-błąd, że tak powiem, jest wynikiem niewłaściwego wykonania usługi, a błąd 492 podczas pobierania z „Rynku” na tablecie lub smartfonie może oznaczać poważne problemy związane z korzystaniem z kart pamięci uszkodzone, ale, co najważniejsze, z tak nazywa przepełnienia pamięci podręcznej. W tym przypadku odnosi się do aplikacji cache gry rynkowej zamiast pamięci podręcznej przeglądarki domyślnej.

Błąd 492 podczas pobierania z „rynku”: co zrobić w pierwszej kolejności

Jeśli mamy taka sytuacja powstała, nie można ponownie uruchomić urządzenie (gdy jest wypełniony w pełni obsługiwać folder cache jest w większości przypadków nie pomaga).

Tutaj musimy ręczna interwencja jest produkowany bezpośrednio na telefon gadżetu. Wyczyszczenie pamięci podręcznej jest wykonany z menu ustawień, gdzie wybranej partycji zainstalowany aplikacje. Wskazane jest, aby wyświetlić wszystko tam ( „All”). Tutaj konieczne jest, aby znaleźć żądaną usługę gry rynkowej i tapnut na to, aby przejść do menu opcji.

Na ekranie pojawi się wyraźny przycisk cache i usuwać dane. Co do zasady, można z nich korzystać wyłącznie bez udziału usuwanie aktualizacji. Jak wiecie, oni tylko wpływać na działanie serwisu i nie radzić sobie z naszymi problemami.

Jeśli domyślna metoda nie pomoże

Jednak w niektórych przypadkach, błąd 492 podczas pobierania z „rynku” może wystąpić w przypadku niepowodzenia uwierzytelnienia użytkownika. I większość z nich jest pokazany na urządzeniu, gdzie zainstalowano custom firmware, czyli dlaczego „system operacyjny” zaczyna się chwiać.

Nie ma nic łatwiejszego niż usunięcie jej „uchetku”, a następnie ponownie uruchomić system, aby zalogować się ponownie lub utworzyć nowy wpis.

Tak więc, w tym przypadku, musimy te same ustawienia działowych, gdzie należy wybrać konta i znaleźć odpowiednią sekcję. Następnie, po wprowadzeniu adresu e-mail, Gmail, która jest logowanie, wystarczy nacisnąć przycisk Usuń „uchetki” poniżej.

Teraz możemy przeciążać urządzenia i spróbować wejść do eksploatacji. System będzie oferować dwie możliwości: skorzystać z istniejącego konta lub utworzyć nową. Zaznacz pierwszy element i wpisz dane rejestracyjne (poczta i hasło). Jak pokazuje praktyka, w dalszej błędu 492 podczas pobierania z „rynku” nie pojawi. Jednak, pożądane jest, aby wykonać takie operacje dopiero po upewnieniu się, że pierwszy sposób nie miała wpływu.

Inne możliwe sytuacje i sposoby ich korygowania

Jest rzeczą oczywistą, że takie awarie występujące podczas korzystania z karty pamięci zbyt uszkodzony, nikt nie jest odporny. Dlatego konieczne jest, aby użyć drastycznych metod, aby przywrócić kartę zdrowia.

Nie wdając się w szczegóły techniczne, możemy zauważyć, że większość z tego problemu leży w braku działania mikrokontrolera. W tym przypadku, gdy wystąpi błąd 492 podczas pobierania z „Rynku», 4PDA (znane zasobów internetowych) zaleca, aby najpierw nauczyć się regulatorowi oznaczony (konkretnego VID i wartości PID) lub demontażu mapę, lub przy użyciu specjalnych narzędzi. Po tym konieczne jest, aby znaleźć w Internecie, program do formatowania i uruchom go przywrócić kartę pamięci.

Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę czas, że wszystkie te operacje są wykonywane tylko po podłączeniu adaptera kart lub czytnika kart do komputera, a jedynie w przypadkach, gdy zawartość do pobrania serwis z gry rynkowej jest dokonywana bezpośrednio na nośniku wymiennym. Domyślnie ładowanie odbywa się na dysku wewnętrznym, więc jeśli włożysz to właśnie ten parametr karty akcji odzyskiwania nie są konieczne.

wniosek

Jak widać z powyższego, bardzo błędu jakiejś krytycznej awarii jakiegokolwiek devaysa prac lub w funkcjonowaniu Serwisu gry rynkowej, nie jest. Faktycznie, problem ten jest eliminowany po prostu na samym gadżetem bez żadnych dodatkowych czynności związanych z podłączeniem do komputera lub za pomocą dodatkowych narzędzi firm trzecich.