284 Shares 9836 views

Jak zrobić motolebedka własne ręce: do produkcji instrukcji

Oczywiście, praca nawet w małych działkach może silnie wydechowy człowiekiem, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Rzeczywiście, aby władać łopatę codziennie od rana do wieczora – nie najciekawsze. Ale co zrobić, jeśli chce jeść ochrony domu zimową naturalnych ogórków, pomidorów i rozprzestrzeniania jam na chleb rodzimej wiśni i powoli popijając gorącą herbatę, mimo śnieżycy? Ciągnik przejazd do kraju, w którym jest mało prawdopodobne, aby być w stanie, a koszt będzie taniej kupić kęsów w sklepie. Motobloków? Za dużo. Ale co zrobić? Jest na to sposób, i okazało się, że naszych ogrodników. to się nazywa „motolebedka”. Jak to zrobić własnymi rękami, przeczytaj teraz.


Dlaczego nie widzimy sposób jak zrobić swój własny jednoosiowy? Ponieważ jego konstrukcja jest czasami skomplikowane narzędzia motolebedki. W związku z tym, ten dodatkowy czas, wysiłek i, oczywiście, malwersacje finansowe. Podnośnik własnymi rękami odbywa się bardzo szybko, a przy tym nie musi być profesjonalnym inżynierem. Więc co należy zwrócić uwagę?

silnik

To urządzenie jest „sercem” motolebedki ponieważ spada na ramionach całą pracę i mechanizmów związanych z ruchem. Własnymi rękami, robimy to, oczywiście, nie będzie (chociaż jeśli silne pragnienie, to jest możliwe, aby coś takiego), więc bierzemy jednostkę z motocykla. Najbardziej odpowiednie silniki do takich urządzeń jak motolebedka są silniki z motocykli „Mińsk”. Można wsiąść do lodu z piłą łańcuchową „Ural” i „Przyjaźń” – nie jest zasadniczo. Jedyną rzeczą, że silniki z „Mińsk” mocniejsze, wysokim momencie obrotowym i panować również w każdym sezonie. Ponadto, przy podejmowaniu decyzji, jak zrobić motolebedka własnych rąk, należy zauważyć, że minimalna ilość elektrowni powinna wynosić co najmniej 3 koni mechanicznych. To tylko „Mińsk” będzie służyć jako pomoc wizualną. Elektryczna wciągarka własnymi rękami wykonane w ten sam sposób. Jednak wydajność jego silnik będzie znacznie mniej niż wysoka w silnikach benzynowych.

Motolebedka: własne ręce, aby bęben linowy

Jest to najczęściej wykonane z tylnej piasty koła motocykla. Ponownie, jako „dawca” mogą korzystać wszystkie takie same, „białoruski”. Bardziej skomplikowane, lecz mniej kosztowne pod względem kosztów finansowych wytwarzania bęben z przykładów wykonania rury. Ponieważ prędkość ruchomego pługa podczas orki gleby i odkręcania w przyszłości instrumentu będzie rzędu 5-8 km / h, przekładniowe i średnica urządzenia powinny być tak dobrane, że urządzenie się wystarczająco do pracy przy nominalnym przenieść. Po zakończeniu motolebedka swoje ręce, w swojej strukturze zawiera również zbiornik gazu. Nie możemy ustalić motocykl nie będzie można budować tylko w pojemniku z piłą łańcuchową. Ilość zużytego paliwa motolebedki silnika i nie tyle do korzystania ze zbiornika paliwa 10 litrów.

Motolebedka: własne ręce zestaw występy

Jak można stosować przyrządy te konwencjonalne ostrza lub przyspawane sworznie spawarkę na kształt litery U dźwigni służąca jako platformy dla stóp. Najczęściej występy banana (wyłącznie dla wygody). Dodatkowo można również ustawić długie ramię z siodła do siedzenia podczas jazdy na urządzeniu, aby nie iść za nim na piechotę. Więc spojrzał na wszystkich głównych punktów na pytanie, jak zrobić motolebedka własne ręce.