803 Shares 8003 views

Chcesz lubić swoich kolegów? 6 Te sztuczki pomoże

Wszyscy ludzie wydają się być popularne z innymi. I urzędnicy nie są wyjątkiem od reguły, w świetle faktu, że średnio 1535 godzin rocznie, „białych kołnierzyków” usuwa się w pracy. Jak widać, komunikacja ze współpracownikami jest ważną częścią życia przeciętnego dorosłego. Tworząc dobrą zaufania relacje z przełożonym i innych pracowników stanowiły ogromny dar w przypadku, gdy przedstawione w pracach długoterminowego w tej spółce.


Na początkowym etapie pobytu w ścianach kolegów biurowych spośród weteranów cię pod opieką i pomóc rozwijać sieć biznesową dla dalszego rozwoju zawodowego. Wszyscy ci ludzie nigdy nie będzie tak bardzo obchodzi, jeśli nie lubisz go jako osobę. I choć zaleca się polegać na rozwoju umiejętności zawodowych, nie zaszkodzi relacje zaufania z pracownikami biura. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci się podoba odpowiednikami masowych.

Nie wahaj się zadawać pytania

Cały ludzkiej natury przepojone zasadami egocentryzmu. Jesteśmy szczęśliwi, aby porozmawiać o tym, jak spędził weekend o jakie osiągnięcia odnotowano nasze dzieci, a ile planujemy pojechać na wakacje. Jednak ta funkcja może być używany na swoją korzyść, jest zainteresowany tylko w sprawy swoich kolegów, aby rozpocząć. Zamiast tego w poniedziałek rano opowiedzieć inną historię o swojej rodzinie opuszczania miasta, zapytać kolegów jak spędzili weekend, jak ich rodziny i że wszystkie te dobre zdrowie. Ludzie docenią twoją uwagę. A im więcej się komunikować, tym więcej można dowiedzieć się o każdym ze swoich kolegów. Oznacza to, że kwestie nigdy nie zabraknie.

Bądź miły, ale nie przekraczania granicy

Nie skąpić na pochwały i komplementy, ale w tym samym czasie, aby docenić wartość każdego z nich. Jeśli chodzi o skupienie się na mocnych kolegów, to sens pojęcia minimalistyczny „mniej znaczy lepiej”. Jednym z istotnych komplement będzie miała większą wartość niż dziesięcioro dzieci. Ponadto, jeśli nadużywają pochwałę, inni mogą podejrzewam cię o kłamstwo.

Zwróć uwagę na język ciała

Przed rozpoczęciem rozmowy, najpierw ocenić sytuację. Nie wszyscy pracownicy są chętni do komunikowania się z kimś w tej chwili. Jeśli twój kolega w pośpiechu na spotkanie, to jest mało prawdopodobne, że będzie zadowolony do szału. No i przyjazny wyraz twarzy i kontakt wzrokowy, założona przez jednego z pracowników z ciebie, wyraźnie wskazuje na podatny grunt dla komunikacji.

wykazać uprzejmości

Dzięki uprzejmości – dość oczywisty aspekt, który podkreśla uniwersalny charakter faworytów publiczności, ale po raz kolejny skupić naszą uwagę na ten temat. Staraj się być miłą osobą, niezależnie od wszelkich czynników zewnętrznych. Spróbuj w każdej ludzkiej istoty od tych, które otaczają cię w pracy, szukać najlepszej jakości. Rozwodzić się nad tym raz jeszcze. Zdaniem ekspertów, przejawem biernego uprzejmości jest znacznie mniej korzystna w porównaniu z uprzejmości czynnej. Pomóc kolegom, poprosić o pomoc sobie i im podziękować. Siać ziarno dobroci wokół ciebie, a zobaczysz, jak Twoje wysiłki będą opłacać sowicie.

Zbadanie profili społecznościowych

Nie zachęcamy Cię do zaangażowania się w szpiegostwo i ciekawskimi w cudze sprawy. Jednak zapytać, jaki sposób spędzenia kolegów, nie zaszkodzi. Będziesz z zainteresowaniem odkrywają, że niektóre z nich mają ze sobą wiele wspólnego. Studiował ktoś z was w tej samej uczelni, a ktoś dzieli swoją wizję i entuzjazm. Im więcej punktów kontaktu między wami, tym silniejsze połączenie.

Bądź sobą

Nie zwariować, starając się zadowolić wszystkich. Koledzy szybko zauważony i ulichat was do uległości. Nie dążyć wątpliwą reputację „najpopularniejszego pracownika” firmy, lecz systematycznie rozszerzać swoją sieć biznesową. Pamiętaj, że to niemożliwe, aby zadowolić wszystkich i zachować odległość od tych, którzy traktują cię z podejrzliwością.