699 Shares 9725 views

Ilya Drevnov: biografia, życie osobiste, ciekawostki

Studiując ten obiecujący młody student został uznany za najlepszy na kursie. Podczas swojej kariery artystycznej, grał w niewielkiej liczbie filmów, pracował w teatrze, a nawet „wie”, jego żona, aktorka popularna. Jak leczyć Marii Poroshinoy sławę Ilya starożytnych? Biografia, życie osobiste i innych interesujących faktów na temat aktora – głównym tematem tego artykułu.

marzenia z dzieciństwa

Przyszły aktor urodził się w 1977 roku. Pochodzący z kapitału, uważa się za rodzimy Moskal. Na głębszego zastanowienia Ilya zawodu jeszcze w szkole średniej i od razu zdecydował się na wybór. Jego rodzina była w żaden sposób połączony z play-aktorskiej, ale to nie przeszkodziło trochę pokorny Ilya spróbować swoich sił w kierunku aktorstwa. Po 11 klasie Przedwiecznego wchodzi do szkoły Schepkinskoe.

Ze statku do piłki

Jako jej uczestnik, miał już okazał się obiecujący aktor. Po zakończeniu „Sliver” Drevnov Ilya Jurewicz odbywa się w trupa teatru „Współczesnej”. Jego pierwsza inscenizacja – spektakl „akompaniatora”. Przez wiele lat, aktor pozostaje wierny „Współczesna”, czasami zgadzając się na rachunku innych teatrach jako gość.

Na scenie teatralnej dla drani

Pierwszy rok kariera aktorska, Ilya płaci teatru. On zwerbował duże doświadczenie, maksymalna przemian różne obrazy w klasycznym „Biada z Wit”, „Trzy siostry” i „Martwe dusze”.

Debiut w wielkim filmu rozgrywa się w 1999 roku, gdzie w filmie „Woroszyłow Sharpshooter” jedną z ról odgrywanych przez Ilya Drevnov. Biografia życiu osobistym aktora będzie to oddzielny temat do dalszej dyskusji, a jednak trzeba powiedzieć, że ten film został dobrze przyjęty i widzowie i krytycy, i Drevnova gra miała też kilka dobrych opinii. Aktor przekształcony Vadima Pashutina, jeden z nastolatków gwałciciele młody Katarzyna. Jego partnerem na ekranie, grał pułkownika ojciec, policja, stał Aleksander Porokhovshchikov.

działają tylko

Pierwsza negatywna rola przynosi popularność. I to w pełni wykorzystuje Ilya Drevnov. Biografia Ilya życie osobiste stały się przedmiotem wzmożonej uwagi. 22-letni aktor jest jeszcze jedno, co więcej, nikt nie został znaleziony. Przynajmniej prasa nie jest czymś z informacji potwierdzającej romans. Tymczasem Ilya myśli tylko o pracy. Jest aktywnie usunięte w szeregu krajowych seriali ( „Kamenskaya”, „Mag Adventures”), i pojawia się w komedii z 2004 roku „Do widzenia, dr Freuda”. W 2007 roku opublikował serii „ekspertów”, gdzie rola prokuratora kryminalistyk Ivan Zhagrova wykonuje Ilya Drevnov.

Biografia, życie prywatne w domenie publicznej

W spektaklu „partnerem Arlecchino” Ilya była Maria Poroshina. W tym czasie aktorka zagrała w jej sławy, „Night Watch” i „Zawsze mów” zawsze ". Jak przyznał Drevnova pierwszy on i Mary zaczęła się przyjaźń, która wyrosła na poważne uczucia. Wkrótce ożenił się, aw 2005 para pierwsza córka urodziła Seraphim.

Na pytanie, jak aktor Ilya Drevnov odnosi się do popularności swojej żony, odpowiedział, że oczywiście dumny z jego osiągnięć. Ilya jest już używany do coraz częściej postrzegane jako „Poroshina męża.” Jeśli prześledzić karierę z małżonków, Eliaszem w planie pracy daje Maryję. Aktor nie widzi niczego złego – on ma dużo ofert, siły i chęci, a zatem jego głównym zadaniem jest jeszcze przed nami.

W 2012 roku para zagrała w serii detektywistycznej „na tropie 2”. Jak przyznał Ilya, bawić się z nim, Maria jest łatwe i przyjemne. Poroshina – prawdziwy profesjonalista, który oddziela rodzina i praca, a więc w miejscu zawsze są na równi.

Kolejną kwestią, która zainteresowanych dziennikarzy – relacja z córką z małżeństwa Maryi z Gosha Kutsenko Pauline. Jak powiedział Ilia, 15-letnia dziewczynka została nazywając go po imieniu. Kiedyś powiedział Pauline, że jej ojciec jest Gosha Kutsenko, a fakt ten nie zmienia się, ponieważ w żaden sposób nie stara się zająć jego miejsce.

W 2010 roku Maria i Eliasz urodziła drugą córkę, która została nazwana Agrafena.

Aktor znany jest publiczności Starożytnych?

Ilya Y., mimo tytułem „Poroshinsky męża”, jest i pozostanie niezależnym artystą. I choć jego kariera telewizyjna nie jest tak skuteczne, że nie mówi o swoich twórczych porażek. Spotkanie z żoną, uważa prezent. Jest to częściowo, dlaczego wziął w opiekę nad gospodarstwem domowym, pozwalając Mary pojawiać się większe. Ilya nadal otrzymuje wiele propozycji. Każda nowa rola oni dyskutują z Maryją na rodzinny obiad i dać sobie rady zawodowej.

Charyzmatyczny Ilya Drevnov

dorobek obejmuje szereg udanych projektów, w tym:

  • "The Northern Sphinx" (2003).
  • „Miłość i inne kłopoty” (2006).
  • "Joy Time" (2008).
  • "Fine Line" (2011).
  • "Legendy Circus" (2012).

ciekawostki

  • Ilya woli porzucić sceny seksu. Biorąc pod uwagę, że współczesne kino często uciekają się do korzystania z nich na zdjęciu, w każdym przypadku, aktor negocjuje z poziomem reżyser „nagości”.
  • Kilka lat zajęty Ilya i Maria Poroshina grać znowu razem – tym razem w spektaklu „Arlekin”.
  • Kiedy aktor rozpoczął współpracę z Maria, bał się, że będzie reagować na jego matkę, skoro Poroshina była córką Pauline. Na szczęście, rodzina panuje doskonałą harmonię – i Eliasz, i Mary są jego krewni serdecznie iz szacunkiem.