340 Shares 5417 views

W filmie „Babylon AD” – aktorzy i role, recenzje

W thrillerze sci-fi „Babylon AD” aktorów Vin Diesel i Melani Terri, a raczej ich postacie na ekranie, zapisać nową rasę ludzi od pewnej śmierci i konfrontacji sekty noelitov. Film w kasie nie zarobić dużo pieniędzy i ledwo odzyskać swój budżet. Spróbuj zrozumieć, co może nie podoba się ten obraz, widz?


Krótka historia i filmowcy

W filmie „Babylon AD” jest bogaty w różne zawiłości fabuły. Wchodzi w kategorii filmu science fiction, ale jeśli to było możliwe, stworzenie Francuz Mate Kassovitsa można nazwać „fantastyczny fikcja”.

W swoich obrazach mówimy o nie tak odległej przyszłości: w 2027, fabuła filmu, cała populacja Eurazji będzie stać się biedne, brudne i biedne ludzie w wyniku przerażającej wojny. Ale Ameryka będzie silniejsza niż kiedykolwiek. I dostać się tam na pobyt stały, najemnikiem Turop zobowiązuje brudną robotę: zgadza się dostarczyć nieszczęsną dziewczynę z klasztoru Kirgiskiej w Nowym Jorku do podstępnej kultowego noelitam. Ale po drodze główny bohater zmienia zdanie to zrobić i teraz przekształcony w ostrej obrońcy Aurora, który również okazuje się być „wybrany”, przedstawicielem nowej rasy. W finale, ona bardzo skutecznie umiera, ale pozostawia „reforma” z czarnym charakterem w szlachetnym rycerzem Turopu swoich dzieci. Oto wyciskacz łez.

Mathieu Kassovitz krótko przed „Babylon AD” wziął thriller „Gothic” z Holli Berri w roli głównej, okazał się sukcesem w kasie dużo. Ale wtedy na horrorze pracował cały zespół, w tym producenta Roberta Zemeckisa. W przypadku „Babilonu” Kassovitz przejął funkcje zarówno reżyser, producent i scenarzysta.

"Babylon AD": aktorzy. Vin Diesel

Vin Diesel słynie z przekształceniu twardzieli. On jest zawsze montowany w ramie i najbardziej brutalne. Największą chwałą aktora przyniosła roli Dominic Toretto w „Fast and Furious” franczyzy. Od tego czasu, Diesel właśnie zyskuje popularność z roku na rok. Przez projekt Mate Kassovitsa przyszedł w 2007 roku, tuż po wydaniu „Szybcy i wściekli”.

W filmie „Babylon AD”, aktorzy Vin Diesel i Melani Terri, a raczej ich charaktery pierwszy spotkają się w noelitov klasztor na terytorium Kirgistanu. Hero Diesel Turop widzi dziewczynę Aurora tylko obiekt, który chcesz przenieść z punktu „A” do punktu „B”, aby otrzymać swoją nagrodę w postaci paszportu amerykańskiego i zaczerwieniona. Jednak w miarę postępu historia Vin Dizel (Turop) zdaje sobie sprawę, że takie jak Aurora – przyszłości, i że nie może opuścić „na łasce” noelitam – grono fanatyków. Nieco później, wydaje się, że Aurora przez niepokalanego poczęcia był w stanie stać się matką bliźniaków, ale umiera w połogu, pozostawiając swojego nowego przyjaciela – Turopu – jego dziedzictwo w postaci dwóch dzieci.

Melani Terri jako Aurora

Melanie, która odgrywa bardzo Aurora, jest francuska aktorka. „American” Thierry już dawno pracował jako model, aw 1996 zadebiutowała w niejasnych francuskiego filmu.

Przez długi czas Melani Terri pozostał znany tylko w ich własnym kraju. I tylko główną rolę w „Babel” pozwoliło stać się sławny na całym świecie. Jednak po wydaniu bojowników Kassovitz, niewiele się zmieniło w karierze aktorki: wciąż mogą być usunięte tylko w kraju, z wyjątkiem być może, że można nazwać brytyjski dramat „Zero Twierdzenie”.

W filmie „Babylon AD”, jednak pomogła Melanie zyskać wyższy status w ich ojczyźnie. Stała się coraz częściej oferują znaczącą rolę: na przykład w 2010 roku, zagrała Madame de Montpensier w historycznym filmie „Księżniczka Montpensier”, aw 2011 roku dostała rolę w dramacie kryminalnym „Niedokończona powieść”.

Aktorka Yeoh jako Siostra Rebecca

Malezyjski aktorka chińskiego schodzenia Mishel Yeo w fantastyczny obraz Francuza Kassovitz dostał rolę Kirgiskiej zakonnice Rebecca. To jak to jest czasem mylony z hollywoodzkich filmów!

Michelle Yeoh jest bardzo interesująca biografia: urodziła się w Malezji, ale jej rodzice byli czystej etnicznej chiński. Jako dziecko, Michelle studiowała balet, a nieco później – taniec nowoczesny. Rodzice osobiście zabrał ją do wieku 17 lat, aby wejść do London Academy of Dance. Ale ze względu na Michelle kontuzja pleców traci okazję wystąpić w najlepszych miejscach baletowych w Europie, więc przyszła aktorka szybko retooled i zaczął się włamać do modelowania i branży filmowej.

Działać w filmach Michelle zaczęła się w 1984 roku ma wiele myśliwców ( „Jutro nie umiera nigdy”, „Przyczajony tygrys, ukryty smok”), w którym Yeoh demonstruje swoją doskonałą kondycję fizyczną. Nawiasem mówiąc, Michelle jest jedyną aktorką, której słynny Dzheki Chan w jego filmach mogą rozwijać swoje własne części stunt.

Zherar Deparde jak Gorsky

W filmie „Babylon AD” nie przechodzą bez francuskiej gwiazdy filmowej. Ta stała się sławna gość Zherar Deparde.

Depardieu w fantastycznym obrazie Kassovitz odgrywanej przez Gorsky rosyjskich nazw, które, nawiasem mówiąc, aktor nie po raz pierwszy: również grał Grigorij Rasputin w rosyjskim filmie „Rasputin” i Zhora w sitcomie „Zaitsev + 1”. Więc w filmie Kassovitsa Zherar mogą ćwiczyć przed cały ciąg „Russian” ról w przyszłości.

Jednak słynny Depardieu nie te znaki na ekranie. Widzów z całego świata wiedzą, jak francuski aktor grający główne role w komedii „między aniołem i demonem” w reżyserii Jean-Mari Puare „pecha” i „Papa” Francis Weber, jak i Obelix w serii filmów rodzinnych, „Asterix i Obelix”.

Ale współpraca z reżyserem Rosyjskiej nie minęło na próżno Gerard: on został przyłączony do Rosji, który w 2013 roku otrzymał nawet rosyjskie obywatelstwo. Nieco później, francuski odmówił, uzasadniając swoją decyzję faktem, że obecna Francja z jego wartości nie zachęca go. Pomimo prowokacyjnych wypowiedzi Depardieu, aktor jest bardzo chętnie zapraszam strzelać w kinie francuskim i europejskim: w 2015, Gerard wystąpił w melodramacie „Dolina Miłości” w 2016 roku, aby zagrać we włoskim filmie „Autor: Past”, a także odgrywają ważną rolę rosyjski film „Sport bez granic”.

Charlotte Rampling jako kapłanka noelitov

W filmie „Babylon AD”, aktorzy Vin Diesel i Melani Terri ukrywa noelitov sekty. Obraz podstępny kapłanką tej społeczności na ekranach zawarte brytyjska aktorka o imieniu Charlotte Rampling.

Kobieta zaczęła karierę aktorską w 1966 roku Od tego czasu aktorka odegrała wiele znanych ról: Irene Adler w detektywa „Sherlock Holmes w Nowym Jorku,” Anne w thrillerze „Szpieg” Milena w filmie „Nagi instynkt 2” i t. d.

Wilson w roli genialnego Dr.

Lambert Wilson w filmie „Babylon AD”, zagrał świetny lekarz – Aurora twórcy. Wszakże w rzeczywistości, mózg jest wyjątkowa dziewczyna jest komputer. To urządzenie wynalezione przez dr Arthura Darkvandir którego wizerunek uosabia i Lambert Wilson. Ale wtedy naukowiec został oddzielony od swojego „wynalazku”, a dopiero po wielu latach, ma możliwość pomóc Turopu Aurora i pielęgnować nowej rasy ludzkiej, stworzonej na obraz dziewczyny.

Wilson jest francuskim aktorem. Większość z pamiętnej roli – to Merowingów z serii filmów „Matrix”.

Inne role wykonawców

Również w Mate tworzenia Kassovitsa widać francuskiego sportowca profesjonalnego nazwie Jérôme Le Banner. Jerome – mistrz w kickboxingu i boksu. Został zaproszony do udziału w projekcie dla spektakularnych scen walki.

Ponadto w kadrze występują aktorzy jak Mark Strong ( "Robin Gud"), Dmitrij Voronkov, David Belle ( "rodziny") i Yang Unger ( "Krew Contessa – Bathori").

Jak można zauważyć, obsada obrazu nie jest tak źle, więc przyczyną niepowodzenia projektu Kassovitz trudno nazwać. Prawdopodobnie zawieść skrypt, który nawet w formie adnotacji wygląda wysoce nieprawdopodobne, a czasem nawet śmieszne. Czas uwierzyć w to co się dzieje na ekranie jest trudne, dlatego, że Misadventures z głównych bohaterów pozostawić widza obojętnym.