351 Shares 7135 views

Bieżnia z rąk w domu – jak realistyczne? Porady rzemieślnicy

Trenerzy, poprawiają pracę serca, są niezwykle ważne. Jest to około bieżni steppere, wioślarstwa i rower treningowy. Oprócz regulacji aktywności serca ich pomocy – nawet w „morderstwo” nadmiaru tłuszczu.


Kilka banalnych prawd

W tym przypadku, nie każdy „light” trening w siłowni. One nie mają czasu, z drugiej – pieniądze, a trzeci nie wziął z domu. Teraz, gdy trener stał obok kanapy …

Strona główna Sport zakupu sprzętu o różnym przypisania teraz modne. Zwłaszcza, gdy finanse pozwalają, a powierzchnia mieszkania. Ale oto, co zrobić dla tych, którzy mają małe mieszkanie i oddzielny pokój dla domowej siłowni, nie ma absolutnie żadnej możliwości?

Tylko jedno wyjście – aby określić, który muszle dla Ciebie najważniejsze, zarezerwować rożny dla nich (na przykład w sypialni) i rozpocząć naukę. Ale co to wybrać?

Poza klasycznym pasku poziomym i zestaw ciężarków, radzimy kupić bieżnię i rozpocząć jogging w domu.

Dlaczego śledzić?

Running – uniwersalna forma aktywności, nadaje się do prawie każdego. Korzyści z niej, jak to jest napisane, że nie ma sensu się powtarzać. Tymczasem zorganizować elementarną jogging zewnątrz jest czasami trudne – śnieg i deszcz, lód, kurz i spaliny z samochodów, a następnie zamknij stoczni i żadnego w pobliżu stadionu.

Masz bieżni domu – lwia problemów automatycznie opuszcza. Ani pogoda na zewnątrz, ani brak odpowiedniego sprzętu lub czasu na drodze do stadionu nie jest wymówka. Czy to lenistwo …

Więc zdecydowaliśmy – idziemy do sklepu, za ten cud-Simulator. Przyjść. I czujemy się trochę szok z cenami. I od razu przypomniał, że sąd w ogóle, kryzys. A pieniądze wydać i już nie jest dużo.

Ale tak naprawdę i pluć na marzenia o silnej piękne ciało? Nie, nie jest łatwo zrezygnować. Rzemieślnicy naszej Ojczyzny był i jest wyjście z każdej sytuacji! Lub z niemal dowolnego miejsca.

Jak zrobić bieżnię rękami w swoim własnym mieszkaniu?

Tak, po wizycie na „cool” sklep sportowy myślał, że to staje się trend. Bieżnia z rąk – czy to możliwe? Zwłaszcza, jeśli chcesz mieć model, który będzie poruszać się – że jest wyposażony w silnik elektryczny? Zobaczmy, co można zrobić.

Natychmiast pamiętać – miejsca, nadal potrzebują dużo. Ale dla bliskich mieszkań (na przykład jednym pomieszczeniu), problem ten występuje również w przypadku nabycia trener korporacyjnej. Inną rzeczą, kiedy masz wakacje do domu – nie jest czasami możliwe wyodrębnienie piwnicę pod mini-siłowni.

Jednak właściciele dużych podmiejskich nieruchomości jest rzadko zagadkowe pytanie jak zrobić bieżnię rękami, lub tym podobne. Nie tanie, albo stać się trenerzy lub działa w charakterze scenicznego.

alert para

Nawet jeśli – uznanym rzemieślnik ludowa, bieżnia z rąk w domu może być „zbyt trudne”. Dlaczego?

Przede wszystkim, trudno znaleźć sensowną instrukcję użycia. Dig przez internet, dostać się na górę z informacją o podstawie sportowego urządzenia (z toru!) Aby ćwiczyć na ulicy lub reklamowych stron oferujących sprzęt do siłowni. Cóż, nawet jeśli nie „złapać” wirusy podróżują wątpliwych źródeł.

Po drugie, prawie nieuchronnie nie będzie problemów z zakupem niezbędnych materiałów, patrz poniżej. W rezultacie nadal decydują się działać na własną odpowiedzialność. Cóż, staram się podzielić mały instrukcji.

Wpływy do technologii procesowej

Bieżnia do domu z rękami na mechaniczne mistrzów typu w ogóle nie jest tak trudne. Jej schemat ideowy może być przedstawiony w postaci z podłożem lub ramie (małe płozy lub tylko brzmiące płyty na nogi plus płócien). Każdy z panów z drewna (w najgorszym przypadku), ale nogi nadal ma sens, aby metal – dla niezawodności.

Rama musi być połączona z parą poziomych osiach wałów i powinny one być na różnych wysokościach, aby utworzyć lekki spadek. Następnie na wałkach mocno napięta elastycznego materiału (typ spychacz lub zbiornika ślady). A w rzeczywistości prace nad stworzeniem symulatora jest kompletna.

Jeśli potrzebujesz trenera z pewnością rodzaj elektrycznego – „jak prawdziwe” – zastanawiali podłączenia jedna z osi z silnikiem elektrycznym, który będzie go obrócić. Najbardziej twórcze rzemieślników, być może, być w stanie korzystać z silnika benzynowego.

Na trudności i problemy

Na pierwszy rzut oka wszystko jest proste. Ale w rzeczywistości, niewiele osób przynieść nasze plany do końca. Dlaczego nie? Posiadających pracę, zaczynają rozumieć, niektóre z opisanych wyżej trudności.

Główny problem – znalezienie odpowiedniego materiału, z którego do arkusza. Po wymaga dużej wytrzymałości w połączeniu z elastycznością. wersje przemysłowe złota rączka w domu samotnej zazwyczaj niedostępne. A co do podjęcia jako substytut – nie jest jasne.

Kolejny punkt – domowej bieżni, wykonany własnymi rękami, jest często kłopotliwe i zajmuje więcej miejsca niż oczekiwano. Budowanie kompaktowy bieżni – problem dla bardzo doświadczonego mistrza. Reszta po zakończeniu pracy można znaleźć pomysł na pozbycie powstałego potwora i iść biegać po podwórku.

Silnik – oddzielna ból głowy. Jest to kosztowne, trudne i zawodne. W domu – a nawet niebezpieczne. Tak sądzę. Być może w tym samym czasie zainwestować w prosty, tani opcja (dla 5-7 tysięcy rubli) i zapomnieć o problemach? Zwłaszcza, kompletne i na pewno dostać Cardiosensor śledzenia skuteczności treningu komputer i zestaw opcji dla ich reżimu.

Najbardziej trwałe są dedykowane

Powiedzmy, że nie przekonał. Dobrze, weź kalkulator i obliczyć – co to kosztować bieżnię rękami. Oznacza to, dowiedzieć się koszt materiałów do jego własnej produkcji. Rama jest najlepiej zrobić wszystko, nie z drewna i metalu – stal nierdzewna. Metrów w zależności od wybranego rozmiaru (konieczność uzyskania wstępnej rysunek obwodu nawet powiedzieć – tak, to jest oczywiste).

Oprócz metalowych rur potrzebne umiejętności cięcia i spawania z odpowiednim wyposażeniem. Ideal – gdy jeden i drugi jest już dostępny. Narzędzie, jednak i można pożyczyć.

Inne niezbędne materiały – najbardziej gęsty arkusz gumy, na którym zostanie uruchomiony. A jednak – rolki z tworzywa sztucznego.

Bieżni ręce dzieje w tej kolejności. Rury są cięte na kawałki predefiniowany rozmiar kawałków trafi do ramy, inna część – na poprzeczce. Najnowszy put na rolkach (jeśli nie można kupić gotowe, konieczne jest, aby zrobić cięcia rolek sztuk plastycznych). Następnie cała ramka jest przyspawany według belki rolki strunowe zespawanych wewnątrz systemu. Rozciąganie płótno na ramie, jak już wspomniano, procedura zostaje zakończona.

To najbardziej bezpretensjonalny gotowy bieżnia (stworzony własnymi rękami) typu mechanicznego. Powodzenia w staraniach!