276 Shares 6874 views

Alexander Pokrowski, pisarz: biografia, kreatywność

Alexander Pokrowski – były oficer łódź podwodna, pisarz i marynistyczne. Satyra, autorka porównaniu do pracy Koneckogo i Zoshchenko. Całe spektrum ludzkich relacji – od absurdu do śmiertelnego śmierci oczekiwania – określa budowę oraz język poetycki Pokrovsky. Rafinowany wyrafinowany humor, ernichestvo, serialu, ostra satyra, przeszedł przez tego autora z dokładnością kartografa silne żeglarz słowo.


biografia

Pokrowski Alexander urodził się w Baku pod koniec listopada 1952 roku w rodzinie elektryka. Po ukończeniu szkoły w 1970 roku, Alexander wszedł Akademii Morskiej nazwany S. M. Kirova, którą ukończył z powodzeniem w 1975 roku. Alexander otrzymał radiochemist specjalność.

dystrybucja Alexander Pokrowski został wysłany do Floty Północnej na służbie. W 1976 roku został mianowany szefem himchasti łodzi podwodnej. Służył na pocisków jądrowych łodzi podwodnych biorących udział w dwunastu kampanii wojskowych.

W 1985 roku został wysłany do Basil Severodvinsk, a następnie przeniesiono w 1986 roku do stolicy północnej w Centralnym Instytucie Badawczym Ministerstwa Obrony Rosji. W 1991 roku przeszedł na emeryturę w randze kapitana 2. rangi.

Alexander pamięta swoje pierwsze opowiadanie, „znaleziony”, pisał w 1983 roku. Pierwsze opowieści autora zostały przeniesione do Wydawnictwo „radzieckiego pisarza” w 1989 roku, a książka „Merlezonsky balet” został opublikowany cztery lata później. W 1994 roku opublikował książkę „Shoot …”. Powieść przyniosła mu sławę i popularność.

Alexander Pokrowski zasłynął jako genialny gawędziarz. Dziś, ze względu na jego prawie czterdziestu książek, które są publikowane i nadal publikuje ogromne liczby.

Alexander Pokrowski: książki. "Kot" (2002)

Książka składa się z opowiadań i powieści „Kot Objawienie Sebastiana”. język autora, Sebastian Kot wyraził brzmi komicznie i żrący. Reszta bohaterów pojawiają się przed zabawy zwierząt w najbardziej nieoczekiwanych kąty, jak mówi czytelników.

"Behemoth" (2005)

Czytelnik napotka w tej książce, starych przyjaciół i nowych postaci, które przystosowały się do współczesnego życia. Jest wypełniona i sytuacje komiczne, i naprawdę dramatyczne. W jaki sposób udało się uporać ze wszystkimi badaniach, ponieważ konfrontacji atak czasie – dowiesz się z tej książki.

"72 metrów" (2007)

Historie – najbardziej popularny gatunek, który często używa Alexander Pokrowski. Autor książki są często zbiory, które składają się z opowiadań, pisanych w różnych okresach.

Taka jest kolekcja „72 metrów”. Jest on nazwany tytułowej historii, która opowiada o grupie żeglarzy próbujących przetrwać w całkowitej ciemności zanurzonego okrętu podwodnego.

"Dziennik" (2007)

Jest to seria książek, które składa się dzisiaj z siedmiu zagadnień. W tych książkach, pisarz wierny sobie – dowcipny i jednocześnie poważnie pisać o teraźniejszości, o trudnych warunkach. Autorka ma rzadki dar – potrafi z sarkazmu i humoru przeanalizować możliwości, niekiedy bardzo poważne, naszą rzeczywistość. Przemyślany, unikalny styl literacki pozwala autorowi ernichat, ale nie używaj wrogość, żartuje, ale nie wylewanie żółci, szpieg, nie wyśmianie.

Jego obserwacje literackie towarzyszy mu szkice, że sukces jako znakomicie. Ze względu uduchowiony styl Pokrowski, coraz zrozumienie strony „dziennik”, aby przeżyć próbę czasu staje się nieco łatwiejsze.

„Ludzie w wojsku” (2009)

Ten zbiór listów, zapisy, krótkich fragmentów prozy, uwag przesłanych do autora ze wszystkich zakątków naszego kraju i ludzi, którzy byli wojsko szkoła. Materiały te zostały zebrane i usystematyzowane niezwykły mistrz słowa w sposób całościowy historię, opowiadając o życiu w wojsku.

Wyraziste i nieco żrący humor, komiks nieoczekiwane sytuacje pokazują, jak dana osoba pokonuje dość sztywnego systemu, dostosowuje je do siebie. Ta książka opowiada o pokonywaniu trudnych warunkach, gorzki i śmieszny w życiu wojskowym, jak żyć w danych okolicznościach.

"Arabesque" (2010)

Pod jednym okładce Alexander Pokrowski zebrał „Arabesque”. I to nie tylko zbierane, ale ilustruje, podkreślając wirtuozerią i żywość unikalny gatunek literacki, który jest teraz znikają z naszej literatury.

Spostrzeżenia dotyczące historii wstrząsów, do mutowania języka rosyjskiego okazało autora na interesującą historię, koncentrujące się na siebie – dowcipny i sarkastyczny, subtelny obserwator, z jego oczu, nic nie jest ukryte.

"Propadino" (2012)

W książce „Propadino” stwierdził niesamowitą historię, napisany przez ustawodawstw fantasmagoria i groteski, która zawsze była podstawą literatury rosyjskiej. Jak nie zgubić się w czasie? To pytanie pisarz Aleksander Pokrowski odpowiedzieć wyobraźni i humoru musującego.

"Shoot …" (2001) i”… strzelać 2" (2004)

Jest to jeden z najbardziej znanych książek Pokrowski. Składa się z dwóch części. Zawiera historie napisane przez autora w marynarce. Wielki styl, prostota i dowcip, liryzm i uczciwość – to przełom, który pozwala na przeprowadzenie tych prac do poważnych osiągnięć rosyjskiej prozy XX wieku.

Zebrane w książce historii nie zawsze jest zabawny, czasem wypełnione są prawdziwym dramatem, ale są one bardzo liryczny i piękny, wystąpiły z głównego bohatera, oficera, wiernego syna Ojczyzny. Na tym tle, opisuje absurdalny zbieg okoliczności, stało się z jego bliskich i dalekich krewnych i przyjaciół.

"System" (2004)

W tej pracy, Alexander Pokrowski oferuje swoim czytelnikom historie i krótka powieść „system”. Więc to nazywa zakładzie zamkniętym, w którym przyszli oficerowie podmorskie (studenci) nauczyć się żyć zgodnie z prawami poświęcenia i męstwa. W jaki sposób zarządzać istnieć, aby zrozumieć siebie i świat, mówi autor, studiując niuanse i cechy w środowisku, gdzie presja życia i wytrzymałości, wraz ze słabością człowieka przekształca się w spójną całość.

Alexander Pokrowski – utalentowany autor, każdy kawałek, który jest prawdziwym wydarzeniem w świecie literatury współczesnej.