758 Shares 9374 views

Dodge Caliber. opinie


Dawno, dawno temu, na Dzikim Zachodzie, panie Colt stworzył prostych i skutecznych broni palnej, które wyrównać siły stronami konfliktu, niezależnie od tego, jakie dane są obdarzone ludzką naturę. Nieco później, bracia pod nazwą Dodge stworzył samochód, który pozwalał jakikolwiek tolstyachka pokonać najlepszego konia wyścigowego. Do tej pory taka rewolucja dokonać niezwykle trudne, ale to nie znaczy, że nikt nie próbuje robić. Widzimy to, co oferuje nam dobrze znana firma, uwalniając Dodge Caliber. Odpowiedzi zostały otrzymane, dzięki czemu możemy sprawdzić, zdaniem porównania.

Prześwit 195 mm, silnik wysokoprężny, napęd na cztery koła, muskularne ciało – wszystko to jest to. Jednostka ta, jak również 38-koliberny Colt ostatecznie zaczął przynieść w pozostałej części świata, w tym nasze własne. Ale, jak poprzednio, Amerykanie zobaczyć samochód, który zamierza dostarczyć do Rosji, trochę inaczej. Na przykład samochody, które przychodzą do nas nie ma napęd na wszystkie koła, i nie są wyposażone w silnik Diesla. Pewnie myślał, że nie trzeba samochodu z duszą parkiet dość i zewnętrznym otoczeniem Dodge Caliber. Opinie mówią, że to wszystko o wysokich kosztów podzespołów danych dla naszych kierowców.

Samochód przeznaczony jest dla młodszych konsumentów, przynajmniej tak twierdzą producenci Dodge Caliber. Opinie mówią również, że samochód drogie dla tej grupy odbiorców. Mimo to, może pozwolić sobie na bardziej dojrzałych ludzi, którzy sprawiają, że nie tylko nauka. Na stronie karawanu, samochód jest idealny dla osoby, która wciąż jest na fali technologicznej. Jeden, który używa w życiu codziennym odtwarzacz MP3, kto lubi słuchać głośnej muzyki i pokazać swoje błyskotliwe 17-calowe koła.

Projektanci udało się sprawić, że samochód jasny, „muskularny” z kratką buldożery. W reklamie obecną doskonała, prowokacyjne filmy wyposażony babes w Internecie i macho na ekranie telewizora. Wszystko to zaczyna się, muszę powiedzieć. Prawdopodobnie nawet przyspieszenie do 100 km / hw 11 sekund, bo to nie jest tak dużo. Prawdopodobnie nawet nie prędkość maksymalną 186 km / h, i chęć do walki, która już dawno zostały włączone w nim. Jego kształt jest po prostu idealne dopasowanie opis komandos zawodnikiem.

Samochód może być znakomicie zarządzany z jakichkolwiek skrętów ozdobny, wyciągów, tras. Bestia żyje gdzieś w duszy Dodge Caliber. Recenzje w stanie powiedzieć nam, jak zachowuje się na suchej płaskiej powierzchni w obrębie miasta, w ringu i podmiejskich tras. I robi to przy niskich prędkościach płynnie, pewnie i komfortowo, ale trzeba naciskać na pedał gazu nie jest szczególnie zalecane, ponieważ jest to niezbędne do natychmiastowego zwiększenia stężenia. To rzuca prawo-lewo, z powodu których będzie musiał trzymać kierownicę mocno. Muszę powiedzieć, że ta walka nie jest męczące, zwłaszcza jeśli dostanie się do roli komandosa. Albo po prostu być młody, albo za chwilę przedstawić się jako takie.

Ale jest druga strona Dodge Caliber. Specyfikacje silnika zawdzięczają inżynierowie właściwości mają pochodzić z systemu dualnego zmiennych faz rozrządu. To pozwala zaoszczędzić paliwo. Maksymalna prędkość pojazdu osiąga się przy wysokich prędkościach. Jeśli nadal masz to zrobić, będzie słychać jednostajny szum Dodge Caliber. Opinii wielu właścicieli samochodów mówią o tej funkcji. Biorąc pod uwagę, że będzie poruszać się po naszych drogach, należy stwierdzić, że ten zawód nie jest najprzyjemniejsze, więc jazda z dużą prędkością, powinno być zaniechane.

W ogóle, samochód był dość ciekawe spojrzenie na meritum niej i nazywają go w garażu. W skrajnych przypadkach, będzie to wspaniały prezent dla syna, którego ojciec może sobie pozwolić na pokaz.