381 Shares 7094 views

Opowieść o tym, jak urządzić ogród własnymi rękami z korzyścią dla biznesu

Teraz hobby większości ludzi było ogrodnictwo. Co? I przyjemność komunikowania się z naturą i zdrowiem, a także znaczący wkład do budżetu rodzinnego. A teraz, wraz z nadejściem pierwszych mniej lub bardziej ciepłych wiosennych dni lwia wolnego czasu zakochany w swojej ogrodników pracy spędzają na witrynie. Dlatego tak ważne jest dla nich, i oto było wygodne, że dusza radował się, a jego oczy były przyjemność podziwiać nie tylko piękno przyznany przez naturę, ale także przez człowieka. Aby uzyskać informacje o tym, jak urządzić ogród własnymi rękami, zostaną omówione w tym artykule.

Strach na wróble w ogrodzie, piękne i słodkie

Oczywiście, ogród – to nie letniska. To nie organizuje placu zabaw, basen i zbudowany altanka. Kwadrat, niestety, ograniczona dlatego, że coś było nie do bezsensownych ozdób i warto pomyśleć o tym, jak urządzić ogród własnymi rękami dla dobra sprawy. Na przykład, można zbudować piękny i ładny wróble, który będzie odstraszać ptaki od upraw i miłe oku. Zrób wróble mogą być bardzo różne rzeczy. Kurs pójdzie i puste pojemniki plastikowe i metalowe puszki coli lub piwa. Nawleczone na sznur, będą naśladować ręce i nogi, opracowane na wietrze, straszenie ptaków i gryzoni. A słodkie twarzyczki wyciągnięte z farbą na dużym pięć-litrowy kanister i ozdobione stary kapelusz lub chustkę wiązanej, z pewnością rozweselić po męczącej pracy. I można szyć szmaty wszystkich renomowanych Scarecrow, wypełnić go słomą i udekorować niepotrzebnych zabawek, straszenie ptaków. I Baba Jaga z miotły lub mopa, z piłką zamiast głowy i starych tenisówek na nogi będą wyglądać cool w ogrodzie.

Flaga w ogrodzie wskaże gdzie i co jest obsadzone

Myśląc o tym, jak urządzić ogród własnymi rękami do dobrego wykorzystania, należy przyjść do głowy jest idea napisem gdzie jest obsadzone. Jest to szczególnie istotne dla tych terenów, które są własnością rodziny z dużą ilością fanów kopać w ziemi. Tak, nawet jeśli podróż do ogrodu wykonują one w różnych momentach. Musimy wyciągnąć domu specjalny plan, który obchodzimy kto, co i gdzie spadł. Ale może grać żart z kimś, jeśli dana osoba nie jest całkiem prawda jest w stanie odczytać plany. I nic mądrzejszy niż można sobie wyobrazić, jak urządzić ogród własnymi rękami oznaczeń lub flag. Aplikacje na flagi mogą przedstawiać, czego oczekuje się od zemelyushki Matki jesienią.

Wypoczynkową w ogrodzie

A więc należy zadbać o resztę. Oczywiście, można usiąść na ziemi i na gazety rozłożone ich prosty posiłek, tak jak chłopi na koszenie. Ale jeśli ogrodzie, musi dojść do rozwiązania problemu w sposób bardziej cywilizowany przed ogrodnicy mają cel, jak ozdobić swoje ręce. Możliwe ze względu na materiał pod ręką, aby zbudować zgrabny ławki i stół, przy użyciu pnie, kłody i starych beczek. I można zrobić ładne ławki ze stołem szczególności poprzez zastosowanie maksymalnie umiejętności i zdolności twórczych. Jeśli ta opcja jest bardziej właściwe, decyzja co do dekoracji ogrodu, rogu Zdjęcie wakacje prezentowanych tutaj pewnością pomoże panu.