357 Shares 5459 views

Przepysznych potraw z świńskich serc

Natychmiast należy zauważyć, że z świńskich serc potrawy mają dość specyficzne gusta. Niemniej jednak miłośnicy podrobów zdania, że potrawy są nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatne. W każdym razie, danie z serc wieprzowych, receptur , z których obecnie można znaleźć w każdej książce kucharskiej, aby zróżnicować swoją dietę. Oferujemy Państwu jeden z najbardziej prostych i łatwych przepisów.

Naczynia z świńskich serc. Serce z marynowanych cebuli

Opcje dla podejmowania tego produktu ubocznego wynalazł już zrobione. Jednak ten przepis jest z jakiegoś powodu bardzo popularne. Smaczne serce wieprzowe, w połączeniu z ostrym małej cebuli wygrać żadnego smakosza.

Tak więc, jako niezbędnych składników, trzeba będzie następujący:

  • Serce 3 świnia (niektórzy wolą wołowiny i można je brać);
  • 1 duże stałe bańki;
  • garść świeżych ziół (szczególnie dobrze z tym danie cilantro);
  • majonez i przyprawy do smaku.

Sposób wytwarzania naczynia serca świni

Serca należy dokładnie przepłukać zimną wodą. Zanurzyć je w garnku i gotować na wolnym ogniu przez dwie godziny. Jeśli nadal pozostają zwarte, czas gotowania może być zwiększona przez kolejną godzinę. Nie zapomnij studzienkę słonej wody. nie będzie, nawet jeśli są zbyt słony rosół, nie jest już potrzebne, nic strasznego. Czyste i pokroić cebulę, jak chcesz. Jednak najlepiej posiekać cebuli na ćwiartki. Potem wziąć małą miskę i wlać do niego trochę octu. powinna ona być rozcieńczona w przegotowanej letniej wody w ilości pół szklanki wody dwie łyżki octu. Kucharze twierdzą, że marynata okazuje nawet smaczniejsze, jeśli dodać kilka łyżek cukru. To wszystko jest gotowe marynaty. Pozostaje tylko umieścić go w naszych cebuli. Pół godziny później miał całkowicie marynować. Dokładnie umyć zieleni należy pokroić na małe kawałki. Przy okazji, dla tych, którzy są sceptyczni kolendry, istnieje możliwość, aby zastąpić tradycyjny koperku lub pietruszki. W międzyczasie trzeba zwolnić cebulę z marynaty, na przykład, za pomocą durszlak. I w tym celu, aby cebula kwaśny i gorzki, lekko płukanie pod bieżącą wodą z zimną wodą. Niech cały płyn do kanalizacji. Jeśli serce świni jest już ugotowane, nadszedł czas, aby wyciąć je zgrabne paski. Oczywiście, najpierw muszą ostygnąć. Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie z świńskich serc nie tolerują pośpiechu. Wszystkie składniki są przygotowane? Doskonała. Teraz można umieścić je do wspólnej puli i wymieszać. Napełnić naczynie z majonezem, oliwa lepiej. Ruszył smak mięsa i cebuli. To danie może być dostarczony jako sałata i podobne, i mogą być zmielone. Mówi się, że dobrze komponuje się z ziemniakami. Ale dlaczego wierzyć pogłoskom, jeśli wszystko można przygotować samemu. Z świńskich serc może dokonać nie tylko sałatki. Te produkty uboczne wyróżnia zup, sosów i wielu rolek, kotlety i zapiekanek. Niekoniecznie śledzić konkretny przepis. Jeśli masz swój własny pomysł na temat gotowania serce, eksperyment. Być może to będzie znaleźć idealne mięso gotowanie przysmaków.