429 Shares 6052 views

Kostia Grim: biografia i życie osobiste

Kostia Grim – znana osobowość w rosyjskim show-biznesu. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodził? Dlaczego rozpadł się grupa "The Brothers Grimm"? Czy jesteś zainteresowany w stan cywilny Konstantyna? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od początku do końca.


Kostia Grim: biografia, dzieciństwo

06 czerwca 1981 w Samarze urodziły bliźnięta Burdaeva. Kostia Bori niecałe 15 minut. Ich rodzice – zwykli ludzie bez wykształcenia muzycznego.

Mimo podobieństwa, bracia były różne postacie. Borya Ros prawdziwym tyranem i kręcić. Kostia był skromny i cichy dziecko. Bracia bliźniacy często walczą zabawek i odzieży. Matka zrobiła wiele wysiłków, aby je uspokoić i pogodzić.

Jedyną rzeczą, która zjednoczyła kości i Boria – miłość do muzyki. Lubili słuchać utworów z różnych kierunkach – od disco do hard rocka. Bracia często organizowane koncerty dom, przedstawiając sobie znanych artystów.

8-letni Konstanty i Borys zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na fortepianie i gitarze.

Początek działalności twórczej

W 1998 roku nasz bohater z bratem utworzył grupę „Magellan”. Po pewnym czasie, projekt otrzymał inną nazwę – „The Brothers Grimm” Pierwszy koncert z chłopakami dał w Samara liceum medycznego i technicznego. Lokalny publiczny wziął ich wydajności doskonale.

W 2001 roku bracia Burdaeva udał się do Moskwy. Zaprezentowali swój projekt metropolitalny publiczność Bossanova Band. Wraz z nimi, Kate wykonywane Pletnev, późniejszy żona Borysa.

Wiosną 2005 roku grupa „The Brothers Grimm” miało swoje miejsce w rosyjskim show-biznesu. Wszystko zaczęło się od tajemnic. Na największych stacji radiowych w ciągu miesiąca AirPlay pojedynczym „drugą połowę”. Nazwa grupy nie jest specjalnie nazywa. To dalej fueled zainteresowanie ludzi.

A wiosną 2005 roku w Teatrze Stas Namin byliśmy przedstawiane czerwonych bliźniaków. Potem byli na festiwalu MAXIDROM.

Pierwszy film z „Braci Grimm” został nakręcony do utworu „rzęsy”. Debiutancki album trafił do sprzedaży w czerwcu 2005 roku. Wszyscy fani kupili kopie przez 2-3 tygodni. Taki sukces bracia nie spodziewałam.

W 2006 roku drugi album został przedstawiony publiczności – „Illusion”. Tekściarzem był Konstanty Grim. Piosenka „Amsterdam”, „Bee” i „Breath” nie dokonały większego wrażenia na publiczności. Album okazał się porażką. Ale bracia nie zamierzali się poddać. Zmienili realizator dźwięku.

Trzeci album ( „Marsjanie”) jest wynikiem współpracy z Vitali Telezinym. obejmuje takie utwory w rotacji rosyjskich stacji radiowych jako „rano”, „Sezon Marine” i „Fly”.

Ciąg dalszy kariery

W marcu 2009 roku grupa „Braci Grimm” przestała istnieć. Ten news Boris wyciągnięte z Internetu. Nie poukładać z bratem, ale po prostu spakował walizki i przeniósł się do Samara.

Od sierpnia 2009 do marca 2010 roku. Constantine rozmawiał z nowym składzie. Nazwa grupy Odciął – out po prostu „Grim”. W tym czasie zgromadziłem sporo materiału muzycznego. Jednak projekt nie był tak udany, jak się spodziewano Kostyi Grim. Klip „Laos” oglądanym przez tysiące ludzi. Jednak nie można nazwać arcydziełem.

W marcu 2010 roku Konstantin Burdaev wróciła dawną nazwę grupy. Nowy line-up 4-ty w albumie rzędu odnotowano – "Wings of Titan". To nie wszystko. W 2015 roku zespół wydał dwie płyty. Są one nazywane „zombie” i „większość rodzajów muzyki.”

Jak Boris Burdaeva, następnie powrócił na scenę w 2011 roku. W różnych okresach, występował jako część grup takich jak Octopus Maiden, ufologii i Lirrika.

życie osobiste

W latach 1990, Constantine spotkał uroczą dziewczynę Olesey Hudyakovoy. Podeszła do Samary, aby zbudować prezenter radiowy kariera. To wszystko okazało. Belle wziął pseudonim Lesia Krieg. W krótkim czasie mogła stać się znany radiowy.

Przez cztery lata, Les i Konstantyn byli dobrymi przyjaciółmi. Miał dziewczynę, a ona – młodego mężczyznę. I gdy obie pary podzielone, nasz bohater ma inny wygląd na Oles. Otoczył ją z troską i uwagą. W końcu facet i dziewczyna zaczęła spotykać, a po paru miesiącach już mieszkających pod tym samym dachem.

W 2004 roku zostały sformalizowane relacje kochanków. Kostia Grim i jego żona zbudowali gigantyczne plany na przyszłość razem. Ale nasz bohater z bratem bliźniakiem musiał pilnie jechać do Moskwy. Są one zaangażowane w rozwój swojej kariery muzycznej. Dlaczego nie zabrał ze sobą jego ukochany Kostyi Grim? żona Nie od razu zdecydowała się porzucić karierę w radiu. Po tym wszystkim, że tak długo, aby go osiągnąć. Mimo to znalazła siłę, by przenieść się do Moskwy.

Tradegiya

W pewnym momencie w Lesi pojawił się z problemami sercowymi. Kości na małżonkami często ja przewrócić impulsu. Idź do lekarza, była nie spieszy. 16 grudnia 2010 Kobieta w ciężkim stanie trafił do szpitala im. Sklifosovsky. Dzień Lesia krig zmarł z powodu niewydolności serca. Miała zaledwie 30 lat.

nowa miłość

Konstantyn był bardzo zdenerwowany po śmierci swej pierwszej żony. Często wyglądało na zdjęciach, że Les było zdrowe i piękne. Muzyk nie chciał uwierzyć, że to już nie przytulić i pocałować.

Jednak życie nie stoi w miejscu. Pod koniec 2011, Constantin Sprawy udał się do kancelarii. Tam zapoznał się z jednym z funkcjonariuszy – smukła brunetka Tamara Belotelova. Ona jest młodsza niż 8 lat muzyk. Natychmiast wziął ochotę do niego. Nasz bohater zaprosił ją na randkę. Potem zaczęli romantyczny związek. Po 2 miesiącach, Tamara przeniosła się do mieszkania swojego kochanka.

ślub

We wrześniu 2012 roku, drukowanych mediów rosyjskich poinformował, że Kostia Grim ożenił się po raz drugi. I to była prawda. Pierwsza para podpisany przez jednego z rejestratora kapitałowym. Potem, wraz z wieloma gośćmi poszedł świętować ślub w luksusowej restauracji, gdzie czekali na kilka zabawnych konkursach, dotykanie gratulacje i wyśmienitą kuchnię. Ten dzień miłośnicy zapamięta na całe życie.

Najśmieszniejsze jest to, że moja matka Tamara aż do ostatniej chwili nie wiedział, co jej słynna zięciem. Kobieta natychmiast znalazł wspólny język z nim. Matka lubiła teściowa kości też. Ale brat bliźniak Bori na ślubie nie było z oczywistych powodów.

Po triumfie para poszła na miesiąc miodowy do Francji. Konstantyn i Tamara byli opalania na plaży, zwiedzanie lokalnych atrakcji i mnóstwo zdjęć.

Para żyje w małżeństwie prawnej w ciągu 4 lat. W tym czasie nigdy nie kłócili i nie powiedzieć wielkie słowo, jak rozwód. Kostia i Tom na pewno jest to, że dla siebie. Ich związek panowanie miłości i wzajemnego zrozumienia. Brakuje tylko Burdaeva pełen szczęścia – jest wspólne dzieci. Para nadzieję, że ich rodzina wkrótce stało uzupełnianie.

Relacja z bratem

Po odejściu z grupy Boris Kości one praktycznie nie rozmawiają ze sobą. Mogą powiedzieć tylko cześć kiedy spotykamy. Nawet najbliższa osoba, matka, nie może pogodzić braci.

Być może chodzi o to, że przypominają siebie wyglądem, ale różni się w środku. Co to oznacza? Mają różne pomysły o muzyce, życiu i miłości. Na przykład, Kostyi Grim jest przykładowym rodziny człowiekiem. Boris, jest żonaty, nie czują się szczęśliwi. Dlatego rozwiedli.

W 2009 roku Boris Burdaev przyznał się do orientacji seksualnej. Po tym, że „miał piłkę”. Były wokalista „The Brothers Grimm” często zmieniać partnerów seksualnych. Poważny związek nie jest już zainteresowany.

W październiku 2016 roku, okazało się, że Borys chciał zmienić swoją płeć. Kostia Grim nie skomentował wiadomości. Był przyzwyczajony do kaprysów brata. Ale matka prawdopodobnie przetrwać ze względu na fakt, że jej syn stanie się kobietą.

Konkludując

Teraz wiesz, że Kostia Grim (Burdaev) jest całkowitym przeciwieństwem swojego brata bliźniaka. Nasz bohater zawsze dążył do stworzenia rodziny i posiadanie dzieci. W Borach całkowicie różnych wartościach. Lubi prowadzić życie bezczynności, nie ponosi odpowiedzialności za nikogo. Życzymy Konstantyna Burdaeva twórczego dobrobyt i szczęście w rodzinie!