309 Shares 1632 views

Nasza recepta Kurnik – kierować swoje umiejętności kulinarne

Kurnik – jedno z ciast, który przyszedł do nas od starożytności. Jego wyjątkowość jest to, że nie klasyczny przepis Kurnik prawie zmieniło. To danie było wcześniej święto. Ale dziś, nasz dobrobyt pozwala nam święto na nich, a na zwykłych dni. Korzystać kuchenek, zastępując rosyjski piec, pozwala nam na szybkie i pyszne wypieki.

Przygotowanie Kurnik ze względu na popularność tego tortu ma wiele odmian. Jednak, jak sama nazwa wskazuje, jego głównym składnikiem jest kurczak. Wspólne dla wszystkich ciast tego typu pozostaje niezmieniony kształt i kopułą. Dobrze, że nie upiec Kurnik, to będzie konieczne dla każdej wielowarstwowej receptury. I wtedy można nadać własny smak do wyboru przepis Kórnik, który będzie miał więcej do swoich potrzeb.

Kurnik gospodyni upieczone ciasto z różnych rodzajów ciasta. To może być łagodny lub drożdże, piasek lub puff. Czasem ciasta i dodać trochę cukru. Do napełniania wyjątkiem kurczaka można stosować grzyby, ryż lub jajka. Wiele eksperymentują z gotowania Kurnik gryczana lub ziemniaki. Nawiasem mówiąc, Kurnik ziemniaki jest uważana za jedną z najbardziej popularnych i ulubiony wśród koneserów. Wielu ludzi jak Kurniki, warstwy, które składają się z naleśników. Ciasta tego typu uzyskuje się soczyste i delikatne.

Kurnik ciasto podawane w tabeli, wraz z sosem, który jest wykonany z gotowanego masła z mąki, które rozcieńcza się gotowanie brzeczki. Do tej mieszaniny dodaje się do śmietanki i umieszczono na łaźni wodnej doprowadza się do stanu wszystkich zgęstnieje. Pod koniec sosu dodać żółtka. Okazuje się cudownie smaczny sos, który daje Kurnik jeszcze więcej uroku i smak.

Następnie opiszemy bardziej szczegółowo Kurnika receptury z ryżem i kurczakiem, który jest uważany za klasyczny. Zagnieść ciasto bez zakwasu. Na to potrzeba paczkę margaryny i 200 g kwaśnej śmietany, około dwóch szklanek mąki, łyżeczka proszku do pieczenia, szczyptę soli i żółtka dwóch jaj. Ciasto procedura: margaryny i śmietany miesza się z żółtek jaj ręcznie, a następnie powoli wprowadzono do mąki, soli i wymieszano z rozsadzającego. Ciasto powinno być uzyskane bez grudek. Jest ona usuwana w lodówce gdzieś w pół godziny.

W tym czasie mamy czas na przygotowanie farszu. Ugotować jajka na twardo 5 i pokroić w drobną kostkę. Ryż gotować aż pół, wymieszać z jajkami, dodać kawałek masła i rozcieńczony owsiankę o pół litra bulionu z kurczaka.

Ciasto jest gotowy, a obecnie dzieli ją na dwie części, z których jedna jest bardziej niż druga. Po pierwsze, toczą się większy zbiornik i umieścić go na patelni, tak, że jest zawieszony na jego obrzeżu. Złożyliśmy na warstwach wypełnienie: – pierwszą warstwę kurczaka, drugie – mieszaniny ryżu jaja. I tak kilka razy. Gdy nadzienie jest określone, konieczne jest, aby pokryć mniejszą formacji ciasto ciasta i przyciąć brzegi pięknie Kórniku. Umieszczając szalkę w piecu nagrzanym do 200 stopni, 50 minut po odebraniu pachnące danie, które z pewnością zachwyci Twoich gości i domowników.

I kolejny przepis Kurnik z ziemniakami, który jest bardzo popularny. Jest nawet łatwiej gotować. Ciasto można ugniata zbyt mdłe. Na nadzienie jest wymagane, z wyjątkiem kurczaka, pokrojone w kostkę ziemniaki i cebula. Wszystko odbywa się w tej samej kolejności. A to ciasto, jak opisano powyżej, Kurnik, posmarowane jajkiem i piec przez około 40-50 minut w gorącym piekarniku. Nie zapominaj także w kilku miejscach przebita pokrywa Kurnik, że podczas pieczenia się pary wewnątrz.

Jeśli Kurnik świąteczny, a następnie ozdobić go z różnych wzorców próbek. Nie zapomnij specjalny sos. I jeść w swoim czasie wolnym! Bon appetit!