316 Shares 7283 views

haczyk kołnierz. Schemat dziewiarskich

Szydełka – bardzo interesująca, a nawet użyteczne. Można tworzyć unikalne autor rzecz, że nikt inny nie będzie. Można zrobić dobry prezent dla krewnych i przyjaciół.


Ażurowe szydełka dzianiny kołnierz – to zawsze bardzo kobiece i eleganckie. Te obroże świetnie wyglądają zarówno w strojach biznesowych, jak i wieczorem i dnia na dzień. Jeśli wiesz, jak szydełkować, stworzenie kołnierz nie zajmie Ci dużo czasu i wysiłku. Wszystko czego potrzebujesz to przędza (odpowiednie akrylowy) i zaczepić odpowiedni rozmiar.

Gdzie zacząć dziewiarskich

Przed tie kołnierz, konieczne jest, aby wzór w pełnym rozmiarze. Narysuj kołnierza tak, jak chcesz go mieć. To może być zaokrąglone lub ostre krawędzie, małe lub duże. Również pomyśleć o tym, gdzie można zip w zdejmowanym kołnierzem. Narysuj wszystkie szczegóły na kartonie i wyciąć. Podczas tworzenia produktów od czasu do czasu stosuje się do prac wzoru, więc nie może się nie udać, a rezultatem będzie to, co można się spodziewać.

hak obroża dla początkujących. Wskazówki dla początkujących

Jeśli niedawno opanowaniu podstaw dziania, nauczyć się trzymać i wybrać hak podnieść przędzy do niego, a potem z delikatnych rzeczy należy być bardzo ostrożnym.

Zawsze upewnij się, że pętle o tym samym rozmiarze uzyskano. Nie trzeba zacisnąć mocny lub odwrotnie, zbyt spokojny. Jeśli twoje kołnierz z dzianiny szydełkowe miejsc będą miały duże pętle, a czasem wąskie, to będzie niechlujstwa, zakrzywione. Opierając się na tym produkcie będzie wyglądać niewyraźne, a podczas noszenia krawędzie mogą być opakowane. Pick up zawsze jest przędza, że nie będzie pushitsya, a byłoby to łatwe do uchwycenia. Jeśli zdarzy się, że podniósł złego hak, może być rozumiane na kilku powodów. Nić, że robienie, muchy. Lub gęsty dziania nadal pozostaje zbyt duża dziura w pracy. Szydełka zawsze implikuje wiedzę o podstawowych pętli i barów. Rzeczy, ażurowe, co do zasady, zawsze korzystać z wielu kolumn. Więc jeśli jeszcze nie nauczył się wykonywać bary z SC, SC polustolbiki z lub bez, bełkot na drutach i szydełku listwy, a następnie być zaangażowane w szkolenia i praktyki w celu ich wdrożenia.

Stare nowe ażurowe

Uczmy się, jak skontaktować się z ażurową szydełkowane kołnierz. Po dokonaniu wzoru, można dostać się do pracy. Take przysłonę przędzy, można je znaleźć z dodatkiem nici srebra lub złota lub w dowolnym kolorze. Knitting jest konieczne, aby rozpocząć od szyi. Wybierz wymaganą liczbę pętli powietrza. Gotowy, aby dołączyć wzór łańcucha. Nie ciągnij na nim, powinien swobodnie opadać. Jeśli jesteś zadowolony z łańcuchem, wykonaj pięć pętli podnoszenia i obróć pracy.

W dziewiątym pętli haka dzianiny kolumnę z jednym SC. Wykonać dwie pętle samobieżne, brakuje dwóch pętli z poprzedniego rzędu, a następnie dzianiny kolumnę z jednej sc. Ponownie wpisać dwie pętle i powtórzyć schemat do końca serii. Skręć w pracy i wpisać siedem szwów. W drugiej szczelinie pomiędzy kolumnami z SC drutach cztery bary z jednym sc. Następnie wybrać pięć pętle i związać w następnym otworze o cztery kolumny SC. Tak więc nadal działać do końca drugiego rzędu.

W trzecim rzędzie, typ łańcucha czterech pętli powietrza i łączenie dwóch kolumn z SC powyżej prętów poprzedniego rzędu. Wykonać dwie pętle powietrza. Śledzić kolumnę sc między kolumnami drugiego rzędu. Następny ponownie wpisać dwie pętle i zawiązać pasek z SC. W tym czasie konieczne jest dzianina w wielkim dołku. Wykonać inną kolumnę z SC w tym samym miejscu. Dwie pętle powietrza i dwa następne kolumny ponownie dzianiny w wielkim pierwszego otworu. Po wykonaniu kolejnych dwóch pętli podnośniki, muszą dziać się z kolumny z jednym sc pomiędzy czterema kolumnami w ostatnim rzędzie. Dzianina do końca serii.

Następny wiersz drutach przez analogię do sekundy. Piąty – jak i trzeciego. Kontynuuj na przemian tak, aż do ósmego rzędu.

W ósmym rzędu typu trzy pętle powietrza i łączenie ich ze sobą z trzech kolumn z SC do bliższego otworu haka. Wykonać trzy pętle. W kolumnie poprzedniego rzędu dzianiny kolumny SC i ponownie trzy pętle. Dalsze dzianiny tak drugiego rzędu, ale zamiast dwóch provyazyvayte powietrza trzech pętli. Ósma seria ostateczna.

Odciąć nitkę i ukryć pracy. Na jednym końcu kołnierzem zrobić pętlę. Z drugiej strony ja przyszyć guzik. Ponadto, kołnierz może być zamocowany z wstążkami. W tym celu, między łańcuchem głównym i liczba kolumn pierwszej nitki cienkiej taśmy. Kołnierz gotowy hak. Gotowy akcesoria mogą być noszone z sukienki, bluzki i golfie.

Moda na stójce

Jak wiemy, moda ma zwyczaj wracać. Co było modne dwadzieścia, trzydzieści lub więcej lat temu, to wraca do naszych szaf. Czasami warto zajrzeć do szafy swojej babci, być może znajdziesz tam co idzie swoją fashionistka-sąsiada lub modele na wybiegach.

stójka było modne w latach 40-tych. Potem stracił swoją popularność na chwilę i wrócił do nas w latach 80-tych. Teraz ten rodzaj obroży odzyskuje uwagę wśród przedstawicieli branży mody. Teraz cena odpinanymi kołnierzami wahają się od 15 do 100 dolarów. Nie każdy jest takim akcesorium będzie zbyt drogie. Związanych hak stójka będzie kosztować tylko jeden motek nici i zająć trochę czasu. Ozdobić kołnierzyk można też kupić jednocześnie kilka pearl paciorki.

Dzianina stójka z kwiatami

Następnie dowiedz się, jak robić na drutach hak stójką z delikatnymi kwiatami.

Pomyśl o tym, jak szeroki chcesz kołnierz. Zazwyczaj jest to około dziesięć centymetrów. Wybierz wymaganą liczbę pętli powietrza i spróbuj na jego szyi. Fit stojak jest bardzo prosta. Wystarczy do wykonywania prostych kolumn z SC. Pod koniec pracy może być vyvyazat fala, która przyszyć guziki do zamknięcia.

Ozdobić produkt, łączenie wielu kolorów i przyszyć je do kołnierza. Schemat pożądane kolory można znaleźć w magazynach na drutach.

zima kołnierz

Gdy zimna pogoda przychodzi, a jedna szafa zostaje zastąpiona przez inną, wiele kobiet nagle okaże się, że nie mają nic do noszenia. Ale jeśli wiesz, jak robić na drutach, to nie trzeba się denerwować.

Jeśli wiązać sobie szyję szalikiem, to nie tylko ci ciepło, ale również stał się ulubionym akcesorium na pewno, że będzie pasować do każdego stroju i nie pozwoli zamarznąć. Poza tym jest bardzo łatwy w montażu.

Wziąć grubą wełnianą przędzę i odpowiedniego haka. Zdecyduj, jak chcesz nosić odpinany kołnierz – przez głowę lub zamocować go na szyi.

Kołnierz, który pasuje nad głową

Dial łańcucha pętli powietrza i spróbuj ją wokół szyi. To nie powinno być zbyt gęste. Połączyć łańcuch do ringu i ponownie próbować dalej. Tym razem starają się trzymać głowę, jeśli to jest łatwe do wprowadzenia, a nosisz szalik bez trudności, a nie popchnie cię. Dzianiny kolumn SC w każdym rzędzie. Takie rzędy mogą być pomiędzy około piętnaście czterdzieści. Jeśli chcesz schować kołnierz, nie krępuj się podążać trzydzieści wierszy, a następnie spróbuj na dovyazhite i niekoniecznie nawet. Taki kołnierz szydełka dzianiny ciepły, miękki i bardzo wygodne.

Kołnierz na klamrze

Taka opcja jest z dzianiny w taki sam sposób, jak w szafie, a jedyną różnicą jest to, czego używasz do tej przędzy. Lepiej drutach wełniane nici. Obroża z zamkiem najlepiej wyglądają z bramkami. Gotowy produkt uszyć kilka ukryte haczyki lub przyciski.

Jak ozdobić kołnierzyk

Dywersyfikacji i dekoracji obroże mogą korzystać broszki, aplikacje, koraliki i paciorki. Jeżeli ten kołnierz jest do sukni, jest bardzo ładny wygląd perłowe koraliki przyszyte na brzegach.