565 Shares 3451 views

Vadim Eylenkrig – popularny muzyk jazzowy, najbardziej znany wirtuoz trąbki społeczność rosyjska muzyka

Vadim Eylenkrig – Rosyjski muzyk jazzowy, który jest wirtuozem instrumentów dętych, najważniejsze jest rura do niego. Współpracuje z najsłynniejszymi orkiestrami i dużych zespołów.


Vadim Eylenkrig: biografia

Muzyk urodził się 04 maja 1971 w Moskwie. Ojciec – Simon Lvovich Eylenkrig znany saksofonista. Matka – Alina Jakowlewna Eylenkrig, nauczyciel muzyki.

Vadim absolwentem szkoły muzycznej, fortepian dla dzieci, a następnie wstąpił do Wyższej Szkoły Muzycznej rewolucji październikowej (obecnie Moskwa to nazwa Schnittkego College). Do dalszych badań, wybrał na trąbce, chociaż rodzice nalegali na saksofonie. Jako student, Vadim Eylenkrig wygrał konkurs trębaczy, 1984, które odbyły się w Moskwie. Był to pierwszy namacalny sukces pączkowanie jazz.

Wyższe wykształcenie muzyka

W 1990 Eylenkrig wszedł Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury, na wydziale instrumentów dętych, a jakiś czas później został przeniesiony do wydziału jazzu. Podczas studiów został solistą w uniwersyteckiej big band. W 1995 roku zespół został zaproszony do niemieckiego miasta Torgau, gdzie międzynarodowego festiwalu jazzowego. Po ukończeniu Instytutu Vadim Eylenkrig rozpoczął pracę w najlepszych orkiestr w Moskwie. To był wielki zespół, kierowany przez Anatolija Kroll, orkiestry Oleg Lundstrem, zespół jazzowy Gnessin Instytutu.

tworzenie

W 1996 roku, Vadim Eylenkrig stworzył swój pierwszy solowy projekt o nazwie XL. Wówczas trębacz zaczął eksperymentować z muzyką elektroniczną w jazzie. W 1997 roku ukończył szkoły absolwent Eylenkrig Majmonides Academy. W 1999 roku został solistą Big Band Igorya Butmana.

W 2000 roku został zaproszony na stanowisko profesora nadzwyczajnego Jazzu Akademii Muzycznej Kultury Wydziału Majmonidesa. W 2006 roku wziął udział w międzynarodowym koncercie „Jazz & Classics”, która odbyła się w Nowym Jorku „Pink Hall”.

Dwa lata później Vadim Eylenkrig wygrał Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Shymkent, aw 2009 roku trębacz stworzył (w towarzystwie słynnego showmana Timurom Rodrigesom) projekt muzyczny „huliganów jazzowe”. W tym samym roku muzyk wydał swój pierwszy album zatytułowany „The Shadow of Your Smile”, ten utwór jest bardziej znany przez Engelbert Humperdinck. Album wzięli udział światowej klasy muzyków jazzowych, takich jak David Garfield, Will Lee, Chris Parker, Jairo Bullock, Randy Brecker.

popyt

W trębacz Eylenkriga wielu parnerov za granicą: w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jednak stale współpracuje z rosyjskich wykonawców. Został zaproszony do towarzyszenia zespołów na koncerty i przedstawienia. Jeżeli dmuchawa ma czas, nigdy nie zrezygnował. Jego usługi są wykorzystywane Dima Malikov, Larisa Dolina, Mazaev Sergey i wielu innych artystów. Muzyk od dawna współpracował z grupą „Lube”.

W 2012 roku wydał swój Vadim drugi album, który jest nazywany „Eylenkrig”. Tworząc kolekcję uczestniczyli Alan Harris, Virdzhil Donatti Igor Butman, Douglas Shreve, Dmitrij Mospan Anton Baronin. Liczne prezentacje odbywały się koncerty w jazzowym klubie Igor Butman, który znajduje się w Chistye Prudy. Dwa koncerty organizowane były w Svetlanov Sali Moskiewskiego Międzynarodowego Domu Muzyki na Kosmodamianskaya nasyp rosyjskiej stolicy.

życie osobiste

Najbardziej znany trębacz jazzowy rosyjska nie powoduje zainteresowanie wśród dziennikarzy tabloidów. Vadim Eylenkrig życie osobiste, które jeszcze się nie rozpoczęła (jeśli mamy na myśli stworzenie rodziny), jego żona nazywa rurę wykonaną w USA na specjalne zamówienie z czystej miedzi. I jako muzyk, oprócz głównego istnieje kilka rury, są, według niego, tylko kochanką.

Wszystkie osobiste życie muzyków odbywa się w licznych salach koncertowych rozsianych po całym świecie.