585 Shares 1153 views

Atrakcje w Phuket lub egzotyczny wygląd

Phuket – to wspaniałe miejsce, gdzie dziewiczych plaż i krystalicznie czyste wody morza dać turystom niezapomniane wakacje. Naturalne krajobrazy, pełne gęstych dżunglach, piękne wodospady, przyrody niewidzialny Beauty – to wszystko można znaleźć na wyspie. Jednak są też inne atrakcje, które są wysoko cenione wśród zwiedzających.


Atrakcje w Phuket

Poniżej przedstawiono kilka miejsc, które powinny być odwiedzane, spędzających wakacje na wyspie.

Pierwszym z nich jest do odwiedzenia tarasu widokowego Kata-Karon, z którego można podziwiać przepiękne widoki na kilka plaż i wyspy Pu. Przestrzeń, otwierając widok, nie do opisania Skyline płynnie przeplata się z powierzchnią morza i łączy.

Istnieją inne obszary, takie jak na Cape Promthep Yanui za plaży. Oni zasługują również uwagę turystów, ale lepiej jest wrócić do nich później, a pierwsza wizyta bardziej interesujących miejsc. Tak więc, na przykład, wodospad Ton Pry będzie bardziej interesująca dla miłośników przyrody. Woda nie wchodzi ze skały i mocny strumień gwałtowny w dół z wysokości 25 metrów.

Niewątpliwie, główne atrakcje w Phuket to nie tylko przeglądanie platformy i hodowli w ogrodach zoologicznych, ale także ogromną liczbę świątyń buddyjskich i starożytności architektoniczny, znajdujące się na całej wyspie.

Pierwszy na tej liście, można dokonać Ceray Wat, który jest uważany za najbardziej zaskakujące i niezrozumiałe dla europejskich turystów. Znajduje się on na osobnej wyspie Koh Ceray podłączonego do Phuket mostu. Posąg Buddy tutaj znajduje się w pozycji leżącej.

Nawet w świątyniach, można dodać listę Phra Nang Sang – piękne i niezwykłe miejsce. Jej terytorium znajduje się duży staw z rybami, szkoły i największego cyny posągu Buddy.

W atrakcji Phuket, można nawiązywać i rynki, które działają nie tylko w ciągu dnia, ale w nocy. Jest to bardzo wygodne, ponieważ turyści aż do wieczora zwykle zwiedzania różnych kościołów i muzeów, opalanie na plaży, a dopiero po zachodzie słońca zniknął i ulica była trochę bardziej komfortowe, wybrane zakupy.

Nawiasem mówiąc, muzea i parki są na tyle wydać na nich kilka dni od jego wydania. Należą do nich ogród motyli, miejsce niezwykłe piękno, ogrody królewski, wspaniały dzieło rąk ludzkich, i Thai Hua Museum, który otworzył niedawno. Oto historia życia chińskich osadników, którzy przybyli na wyspę w ostatnim stuleciu. Po tym, staje się jasne, dlaczego na ulicach Phuket tak wielu chińskich nazw.

Na tej atrakcji Phuket nie kończą. Istnieje kilka miejsc poza wyspy, gdzie jest to konieczne, aby uzyskać kilka godzin.

Na przykład, Świątynia Siedzą Monk, lub jako miejsce o nazwie tajski, Mani Mahatat C Wiele wycieczek Phuket obejmować wizytę na niego. Sam kompleks świątyni znajduje się pół godziny jazdy na północ od wyspy. Odwiedzenie tych miejsc można uznać za obowiązkowe i śmiało wprowadzić go w swoim dzienniku.

I, oczywiście, gdyby badano już na wyspie, ale nadal pozwala na dzień lub dwa urlop z dala od hotelu, pierwszą rzeczą, która powinna pojawić się w planach turystów – Similan Wyspy. Nie można zamówić wycieczki Phuket. Nie są one bardzo tanie, ale podróż jest warte.