197 Shares 4736 views

Aquapark Noworosyjsk: zdjęcia i opinie

parki wodne, jak prawie wszystko. Jest to okazja, aby mieć wielki dzień przy niskich kosztach. Oznacza to, że okazuje opcję budżetu wakacje, które bez wyjątku, jak wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dziś mówimy o parku wodnym „Noworosyjsk”. Sądząc po opiniach z mieszczan i turystów, jest to jeden z najlepszych parków wodnych, gdzie duży pokój posiada przytulne siedzenia i ciepłej wody w basenie jest idealnym miejscem nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci.

gdzie jest

Być może jest to pierwszy obiekt w mieście, który przyciąga uwagę turystów. Jeżeli przyjeżdżasz do odwiedzenia krewnych, prawdopodobnie pierwszą rzeczą, jaką można prowadzić w parku wodnym. Noworosyjsk – piękne miasto, ale takie obiekty tu całkiem sporo. Znajduje się w strefie przybrzeżnej Zatoka Cemeska, w samym centrum miasta. A większość z tego obiektu jest powiększany przez współczynnik, że znajduje się na terenie pięknego parku im. Frunze. Można wziąć miły spacer, ale skończyć przechodząc do parku wodnego. Noworosyjsk nie posiada innych znaczących obiektów rozrywkowych, więc jest to rodzaj atrakcji miasta.

Jak się tam dostać

To proste: wystarczy, aby dostać się do centrum miasta, to jest tutaj, a park wodny. Noworosyjsk – to nie jest największa rosyjska kolonia, stąd natężenia ruchu ani trochę od końca miasta nie zajmuje zbyt wiele czasu. Można dojechać środkami transportu publicznego z każdego obszaru, wychodzić na potrzeby zatrzymywania „Sierow ST” lub „Frunze park.” W przypadku, gdy podróżujesz samochodem, do parku wodnego można dojechać z centralnego placu przed hotelem. W drodze powrotnej, trzeba będzie jechać do ulicy Szewczenki. Adres park wodny w Noworosyjsk: Rosja, Noworosyjsk, park im. Frunze. Podejścia pieszych są wyposażone w niemal każdej ulicy. Jeśli mieszkasz w pobliżu i można chodzić z dziećmi.

wygląd

Co wygląda jak park wodny w Noworosyjsk? Zdjęcia w artykule pokazują nam wielki statek. Jest to podstawowa struktura parku. To właśnie ucieleśnieniem idei projektowych. Ma kilka pięter, lub bardziej poprawnie, pokładów, z którego rozchodzą się w różnych kierunkach slajdów. Są one bardzo wiele, każdy ma swoją nazwę i cel. Niektórzy – dla dzieci rozrywki, inne – dla ekstremalnych łaskotania nerwów pochodzenia.

Ci, którzy mieszkają w tym mieście, prawdopodobnie zostanie poproszony na pytanie: „Czy jest tam park wodny w Noworosyjsk?”. Faktem jest, że jakiś czas po inauguracji był zamknięty. Powodem był brak wody słodkiej i nieprzestrzeganie norm sanitarnych. Później został kupiony przez innych ludzi, a teraz park pracuje bez przerwy. Więc można mieć pewność, i pójść na weekend z całą rodziną na wakacje.

Zjeżdżalnie i przejażdżki

W rzeczywistości, jeśli kochasz parków wodnych i zostały w innych dużych miastach, nie ma nic nowego, nie będzie widać tutaj. Ale jeśli odwiedzasz podobną instytucję, po raz pierwszy, będzie zachwycony. Dla dzieci mają swój obszar z małymi basenami i zjeżdżalniami bezpieczne niskie. można pozwolić dzieciom broić i przejdź do obszaru dla dorosłych. Na każdym wzgórzu na instruktora obowiązek ratownik, więc dziecko pozostanie bezpieczny i bardzo przyjemne. Ale nie zapominajcie, że kamizelka – jest koniecznością, a nie kaprysem administracji. Tak, dzieci pod nadzorem, co czeka na rodziców?

Chcesz jeździć na dech cooler o nazwie „czarna dziura”? Zapytać, dlaczego? To bardzo proste: jest głuchy, zamknął szafkę bez oświetlenia. Lecisz z dużą prędkością w ciemności. Wrażenia są bardzo ekscytujące. I fanów ekstremalnego zjazdu można jeździć na „Kamikaze”. Jest to stroma górka, gdzie prędkość będzie po prostu fantastyczne. Dodajmy do tego ostrych zakrętów – i uzyskać pełny bukiet dla fanów łaskotać nerwy. Ale dzieci na wejściu Hill jest zabronione. Jeśli to nie wystarczy, należy odwiedzić „Slalom”, „Free Fall”, „skręconą przędzę” i „Lampa Alladyna”. Ponadto istnieje szereg małych zjeżdżalni, a także możliwość pływania w basenie, kąpiel w jacuzzi lub wygrzać się pod sztucznym słońcu. Tutaj każdy znajdzie rozrywkę mu do gustu, więc po prostu przyjść na dzień, inaczej reszta nie będzie miała większego znaczenia. Jest to szczególnie trudne do ciągnięcia dzieci, a nawet kilka godzin po tym, jak przychodzą do parku wodnego.

działalność związana z turystyką

Dla zwiedzających jest umieszczony inspirujące show. Ta woda przejażdżki i gry, rozrywka i wiele programów. Dla dzieci i dorosłych nie są regularnie organizowane występy klubu sportowego tańca i studio wokalne pop zespołów tanecznych. Więc jeśli jesteś zmęczony chlapać w basenie, można się dobrze bawić, aż reszta rodziny cieszy zabiegi wodne. Są często stroną zabawy nadmuchiwana lalka, ogromny wąż-smok, ulubieniec dzieci i dorosłych. W weekendy tutaj to wygląda i sam Neptun, leczenia dzieci z cukierków i dorosłych – napojów gazowanych.

Park wodny znajduje się restauracja dla tych, którzy chcą dobry obiad. Jeśli chcesz coś przekąsić, zapraszamy w każdy z trzech Express Cafe. Jeśli przyjdziesz na cały dzień, oczywiście, basen zapalić tylko apetyt.

Wrażenia i opinie

Oczywiście, wszystko indywidualnie. Fakt, że niektórzy mogą znaleźć idealne wakacje, drugi wydaje parodię na nim. Jednak ten nie odnosi się do tego, co ludzie mówią o parku wodnym w Noworosyjsk. Opinie o nim są bardzo dobre. Pierwsi ludzie zwracają uwagę na fakt, że woda w basenie jest bardzo czyste i ciepłe. Jest to ważne, zwłaszcza jeśli pójdziesz do wypoczynku z dziećmi. Przyjazny personel i dostępność instruktorów-ratowników – kolejny element, który zaznacza na ich opinie. Znaczący negatywny park wodny – to wysokie ceny żywności nie tylko w restauracji, ale w kawiarni. Jest oczywiste, że przyjście na cały dzień, aby zrobić bez lunchu nie działa, wyjść i nie stracić zbyt niemożliwe jest w tym momencie. Co do reszty, to wielki obszar na rodzinne wakacje, gdzie chcesz wrócić.