520 Shares 4333 views

Troksevazin. Opinie.

Troksevazin – dobrze znany lek przeznaczony do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. Jej lecznicze właściwości, w wyniku działania środków jest częścią trokserutyny. Ten aktywny składnik łagodzi ból, stan zapalny i obrzęk, łagodzi skurcze, zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych i wzmacnia ich ścian. Troksevazin stosowane do zapobiegania i leczenia żylaków, przewlekła niewydolność żylna, owrzodzeń żylnych, hemoroidy. Lek jest przewidziana jako dodatek do terapii po usunięciu żylaków i skleroterapii żył.


Troksevazin kapsułki o przedłużonym uwalnianiu i postać żelu.

Lek „Troxevasin” (tabletki) jest twarda kapsułka żelatynowa żółty kształt cylindryczny, z brązowym lub żółtym proszkiem wewnątrz. Kapsułka trokserutyna zawiera 300 mg dwutlenku tytanu i barwnik, żelatynę, sól magnezu, laktoza.

Troxevasin (kapsułki) jest przewidziany do niewydolności żylnej, zaburzenia żylne towarzyszących żylakowatość, zespół postflebiticheskom, hemoroidy. Lek jest szeroko stosowany jako środek pomocniczy w leczeniu retinopatii cukrzycowej u pacjentów z nadciśnieniem, cukrzyca, miażdżyca tętnic. Lek uwalnia krwawienia, łagodzi ból, swędzenie i hemoroidy.

Czy traktuje wszystkich tych chorób oznacza „Troxevasin”? Opinie pacjentów i lekarzy sugerują, że lek jest bardziej odpowiedni dla zapobiegania niewydolności żylnej. Niektórzy lekarze uważają, że może to medikment i leczyć. Troksevazin opinia jest pozytywna, z którego można wywnioskować, że wszystko zależy od indywidualnych cech danej osoby i przyczyn choroby.

Kapsułka Troksevazin doustnie trzy razy dziennie, jedną tabletkę podczas posiłków. Lek należy pić dużo wody. Efekt pojawia się po dwóch tygodniach, a następnie dawka jest zredukowana do 600 mg lub przerwać leczenie. Po spożyciu prekraschaniya jego działanie utrzymuje się przez 4 tygodnie. Przebieg leczenia trwa od dwóch tygodni do miesiąca. Dłuższe leczenie jest przepisywany indywidualnie.

Czy skutki uboczne leków „Troxevasin” (tabletki)? Opinie pacjentów wskazują, że po zażyciu leku mogłoby wystąpić nudności, zgaga, wymioty, biegunka, GI erozyjne uszkodzenie. Często pacjenci skarżą się na ból głowy, „fale” krwi do głowy. Działania niepożądane ustępują natychmiast po przerwaniu.

Istnieje kilka przeciwwskazań do korzystania troksevazin. Lek nie powinien pić podczas zaostrzenia zapalenia błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, wrzód dwunastnicy. Lek jest zabronione w pierwszym trymestrze ciąży, niewydolności nerek, nadwrażliwość na rutynowe i innych składników leku.

Jednoczesnego odbioru trokserutyna i kwasu askorbinowego prowadzi do zwiększenia efektu.

Podczas ciąży (tylko w II i III trymestrze) oraz karmienia piersią lek jest dozwolony, jeśli korzyść dla kobiet jest większe niż ryzyko dla dziecka.

Troksevazin nie wpływa na reakcje psychiczne i ruchowe, a tym samym ma prawo do zarządzania wykorzystanie maszyn i pojazdów.

Jeśli w czasie przyjmowanie leku objawy nie znikają lub zmniejszyć, należy skonsultować się z lekarzem.

Czy "Troxevasin" (kapsułki)? Opinii pokazują, że wiele z poprawą przychodzi natychmiast po zakończeniu leczenia. Regularne jego stosowanie znacznie poprawia stan naczyń, zmniejsza ilość zaczerwienienie i pająk żył na nogach.

Jednak lek „Troxevasin” ma negatywne opinie. Niektórzy ludzie uważają, że środek nie ma żadnego efektu, nawet przy użyciu kapsułki żelowe i w tym samym czasie. Są pacjenci, którzy twierdzą, że stosowanie żelu spowodowało ból w miejscu zastosowania.

Opinie Troksevazin odbierane są różne, ale w każdym przypadku decyzja o tym, czy należy użyć narzędzia w leczeniu naczyń krwionośnych musi podjąć ekspertów na zasadzie indywidualnej.