703 Shares 8795 views

Jak zrobić bumerang

Boomerang – rodzaj broni myśliwskiej, powszechne wśród plemion australijskich. Składa się zwykle z dwóch ostrzy, dzięki której opisuje specyficzny zamknięte osiem. Kierunek lotu zależy od techniki rzucania i warunków pogodowych. Dziś jest to oryginalne urządzenie jest wykorzystywane do celów rozrywkowych, takich jak Camping. Zobaczmy, jak zrobić bumerang w tradycyjnym domu. Do produkcji zabawek można użyć techniki origami, biorąc papier i nożyczki, lub zrobić kopię drewnianej broni Australijczyków z arkusza sklejki.


Jak zrobić z papieru bumerang

Zaplanuj bawić się z dziećmi w przyrodzie? Lepiej jest zrobić bumerang z papieru, dla celów bezpieczeństwa. Zabawka wykonana jest z origami, gdy jest wystarczająco silny i wielki lato. Do pracy trzeba gruby papier (na przykład tektury) i nożyce.

  1. Dodaje prawy prostokątny arkusz formatu papieru na pół wzdłuż linii krotny, wyprasowane i rozwinąć listę. Każda połowa sumują się znowu, wygładzając krotny miejsca. Rozszerzamy nasz projekt.
  2. Teraz dodać arkusz na pół w poprzek tak, aby szwy były wewnątrz, a krotnie – szczyt. Górne narożniki są złożone na sobie. Żelazo, a także rozwijają się. Powstałe trójkąty wygina się do wewnątrz, żelazo i rozwinąć arkusz papieru, pozostawiając zamknięty pionową lewą klapkę.
  3. Teraz musimy odmieniają nasz projekt środka, naciskając palcem na środku fałdy wynikające z diamentu. Tworzą trójkąt, to składa się na pół.
  4. W lewej części preformy popychany w dół i do tyłu, na przemian wyginając dolny i górny ostrze naszego bumerang. Dolna łopatka powinny pokrywać się do góry.
  5. Wzdłuż brzegów naszych rzemiosła tworzą sztywność dwóch rogach, gięcie do wewnątrz w narożach powstałych trójkątów.

A nasza zabawka powietrze gotowy. Jak zrobić bumerang, który będzie ulubioną zabawką dzieci na wakacje? Spróbuj namalować wzór z jasnych słonecznych kolorach. A twoje dzieci będą czekamy na weekend, aby bawić się z tobą na charakter.

Jak zrobić bumerang wykonany z drewna?

Na relaks z przyjaciółmi, można zrobić więcej projektu dla zabawy rozrywki.

  1. Musisz dowiedzieć się, jak zrobić bumerang. Aby rozpocząć, aby przenieść go do kartonu naturalnej wielkości.
  2. Następnie przenieść wzór na drewnianego podłoża (na przykład ze sklejki drewnianej lub deski) i delikatnie Scrollsaw układanki.
  3. Ponadto, ostrze samolot i bumerang uchwyt pliku, Przecinka na ich krawędziach.
  4. Po dokładnym struktury obsługi należy przeszlifować papierem ściernym , aby wygładzić stan idealny.
  5. Ponadto, lakier pokrywa bumerangu w dwóch warstwach. Po wysuszeniu paznokci należy przeprowadzić testy w celu skorygowania błędu.

Tak, wiedząc, jak zrobić bumerang, możesz zrealizować swoje fantazje i umiejętności w praktyce i przetestować swoje dzieło. Główną rzeczą, którą przed rozpoczęciem upewnij się, że nie było w pobliżu osoby lub samochody, tak aby nie szkodzić i nie zepsuć wielkie wakacje. Mieć dobry nastrój i udaną próbę!