690 Shares 7163 views

Jak szybko wyleczyć opryszczkę wargową: porady tradycyjnej medycyny

Opryszczka na ustach – to dość powszechna forma wirusa. Przejawia się w postaci małych bolesnych pęcherzy. W pierwszej fazie choroby, jesteśmy świadkami uczucie pieczenia i swędzenia, to nie ma już bańka, a trzeci etap to pęka i wychodzi z niej ciecz, nosicielami wirusa. W ostatnim etapie tworzy się ciasto, które nie powinny zostać usunięte, co może prowadzić do tworzenia małej blizny.


Choroba jest przenoszona przez tradycyjnego kontaktu, tak przed , jak szybko wyleczyć opryszczkę na ustach, pamiętać o prostych zasad, które pomogą Ci zaoszczędzić bliskich z wirusem. W czasie choroby należy używać wyłącznie osobnej misce, nie dotykać dotknięte obszary rąk, tak aby nie przenosić zakażenie na inne obszary skóry. A w każdym razie nie pocałować. Jeśli zauważysz opryszczkę na ustach, które są opisane powyżej objawy, należy natychmiast rozpocząć leczenia. Może to być różne maści i tabletki, które zapobiegają powstawaniu nowych komórek wirusowych.

Jak szybko wyleczyć opryszczkę na ustach, można powiedzieć medycynie ludowej. Jego metody są również skuteczne. Oto kilka prostych receptur.

Można zrobić balsam mięty. W tym celu, dwie łyżki (łyżki) świeżo zerwanych liści wlać dwie filiżanki wrzącej wody, niech parzyć się trochę, a następnie naciągnięcia infuzji. Co godzinę, konieczne jest, aby wytrzeć chorych działek.

Dobry efekt dla tych, którzy poszukują jak szybko wyleczyć opryszczkę na ustach i ma malinowym. Aby to zrobić, świeże gałązki pokruszone i wynikające kleik smarować dotkniętych obszarów.

Wczesna wiosna zrobić nalewkę alkoholu pąki brzozy i przechowywać go tak, aby zachowała swoje użyteczne cechy w ciemnym miejscu na temprature nie powyżej 20 stopni, tak jak szybko pozbyć się opryszczki na ustach, można użyć brzozy pąki. W celu przygotowania nalewki alkohol musi wypełnić dwa (szkiełkiem) łyżki brzozy pąki alkoholu szkła. Podczas leczenia należy przetrzeć wacikiem zwilżonym nalewki, bolesnych obszarów.

Najbardziej znany i łatwy sposób pozbyć się opryszczki jest skorupka jajka, albo raczej plenochka skorup jaj. Stosuje się go do obszarów objętych stanem zapalnym i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Bardzo dobrze pomaga pasta do zębów, po prostu smarować bolesne obszary i poczekaj 20 minut, a następnie spłukać wodą. Metoda ta jest bardzo skuteczna dla tych, którzy nie wiedzą, w jaki sposób pozbyć się opryszczki na ustach, jeśli inne metody nie pomagają. Wystarczy pocierać ją trzy razy dziennie, a zobaczysz pożądanego rezultatu.

Można również spróbować czosnek. Aby to zrobić, posiekać ząbek, dodać kilka łyżek jogurtu i łyżeczkę rozpuszczalnej kawy, miodu i mąki pszennej. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się w gazą i umieszcza na dotknięte obszary.

Szybki efekt antybakteryjny zawiera również aloes. Jego ciało musi być stosowana do dotkniętych obszarów usta tak często, jak to możliwe.


Wszystkie powyższe metody są skuteczne. Jednak, żeby nie wiedzieć, za każdym razem w trybie pilnym, jak szybko wyleczyć opryszczkę na ustach, spróbuj go ostrzec. Aby to zrobić częściej chodzić na spacery, uprawiać sport, nie denerwuj się i staram się nie być w miejscu, gdzie są przeciągi.