682 Shares 4902 views

„Biała Ruś” (Tuapse) – opinie wczasowiczów

Pod koniec ubiegłego wieku, a dokładniej w 1993 roku sanatorium „White Russia” została otwarta. Ośrodek jest położony w jednej z najczystszych obszarów kraju, który ma doskonały mikroklimat, w pobliżu miasta Tuapsie, i jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku i leczenia ludzi, którzy przychodzą przez cały rok.


Popularna siłownia, znany jako uzdrowiska „Biała Ruś” (Tuapse), opinie o imieniu i która nie posiada komfortowe pokoje, które oferują piękny widok na morze i góry. W każdym pokoju jest klimatyzacja, telefon, lodówkę i sejf do przechowywania kosztowności. pokoje jedno- i dwuosobowe, wszystkie je tam w sanatorium ponad dwieście pięćdziesiąt.

Posiłki są tu bardzo dobre i doskonale nadaje się nawet dla tych, którzy są na diecie. Ogromny wybór różnych dań, zarówno regularnych i diet, system przedstawiony w formie bufetu, ale istnieje możliwość, aby jeść i na zamówienie. Ośrodek „Biała Ruś” (Tuapse) zwraca szczególną uwagę na żywienie dzieci. W menu dla dzieci obejmuje tylko zdrowej żywności niezbędnych do wzrostu dziecka, przyczyniając się do jej zdrowego rozwoju.

Wielu podróżnych preferują dania spadek oferowanych przez sanatorium „Biała Ruś” (Tuapse). Opinie turystów szczególnie zauważyć dwie restauracje znajdujące się na terenie kompleksu. W jednym z nich serwuje dania kuchni europejskiej, z drugiej – na wschodzie. W godzinach wieczornych, administracja organizuje restauracje dla gości rozrywki.

Medical Sanatorium pozostawia tylko pozytywne wrażenia. To jest dokładnie zaplanowane, więc wygoda i komfort dostarczane przez wczasowiczów tutaj. Poliklinika Diagnostic Medical Center posiada wszystkie gabinety lekarskie, które działają wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści, a sprzęt jest używany tylko importowane.

Traktuje ona niemal wszystkich istniejących chorób, prowadzenia różnego rodzaju diagnostyki. Ci, którzy przynajmniej raz spoczął lub traktowane tu ponownie, chciałbym tu wrócić w – w ośrodku „Biała Ruś” (Tuapse).

Opinie turystów do kąpieli błotnych sanatorium inspirować je dość przyjemny do słuchania. Mówi się, że używany brud z Anapa i Piatigorsky dziedzinach, które są użyteczne w leczeniu chorób układu nerwowego, choroby skóry i wiele innych. Personel szpitala jest znana z uwagą, uprzejmości, szacunku dla wczasowiczów.

Na uwagę zasługuje, a sam obszar, w którym „Biała Ruś” – Tuapse ośrodek. Opinie zostały tu wszystko zaimponować swoim entuzjazmem. Obszar ten znajduje się park leśny z trawników i trawniki pięknie i gustownie urządzone. Wiele krzewów ozdobnych, pięknych drzew i kwiatów ze wspaniałymi zapachami przekształcić rozrywkę i spacery w przyjemnej rozrywki. Dla miłośników są otwarte boisko do piłki nożnej, korty tenisowe oraz inne obiekty sportowe.

Ośrodek posiada bibliotekę, która dostarcza czytelnikom ogromny wybór książek dla wszystkich smaków, ale tu organizuje różnorodne wieczory literackie. W sali koncertowej niemal codziennie wieczorem pokaz filmów, organizować różne seminaria i konferencje.

O sanatorium „Biała Ruś” (Tuapse) Opinie wczasowiczów nie pozostawiają wiele do życzenia. Wspaniały kompleks plaża składa się z wyposażonych szatniach, oferuje możliwość wypożyczenia różnych urządzeń, co sprawia, że pobyt był jeszcze bardziej komfortowy, a pływanie – zabawne i interesujące. Kawiarnie, bary, i wszystko, co może wymagać tylko reszta jest w ich dyspozycji. Jaki jest najlepszy można chcieć?

Ośrodek „Biała Ruś” ma dział dla dzieci, otrzymujących pojedynczą zameldowania do 150 osób z siedmiu do piętnastu lat. Pokoje dla dzieci, które mogą pomieścić trzy lub cztery osoby, wyposażonych w klimatyzację, światła, niezbędne meble. Dzieci są leczone w sanatorium na podstawie wniosków z lekarzy, a także wziąć kąpieli morskich i powietrznych. Dla wielu studentów najlepszym miejscem na święta stało się sanatorium „White Russia”, „Tuapse) Opinie małe obozowicze tylko proszę :. jedzenie tutaj sześć razy dziennie, przygotowując bardzo smaczne, są dobre, czas płynie bardzo ciekawe!

Dla dzieci jest siłownia ze sprzętem fitness, różnego rodzaju atrakcji, opiekunów i administracji domu opieki organizuje różne wycieczki, rozrywka.

Ośrodek „Biała Ruś” jest dobre dla dzieci i dorosłych!