467 Shares 6398 views

Jak zamknąć samochód w „Sampo”? nazwa komputera w „Sampo”

gry komputerowe często posiadają tryb multiplayer, jeśli prowadzi do mechaniki projektu. Multiplayer przyciągnęła znacznie większą publiczność niż czysta trybie pojedynczego użytkownika, dzięki czemu programiści często korzystają z tego posunięcia. Ponadto, jeśli sama gra jest dobra, tryb multiplayer nie zepsuć go na pewno, a może zrobić to tylko lepiej. To, co stało się w przypadku „GTA: San Andreas” – sama gra poszło dobrze, to nadal pozostaje jednym z najlepszych w serii. Ale dodanie oryginalnej multiplayer, który otworzył graczom zupełnie nowy świat (lub, co najmniej, miasto, w którym można się swobodnie poruszać i działać), był decydujący w określaniu projekt jako jeden z najlepszych w historii.


„Sampo” – to nazwa, która została podana do tego systemu, to stoi jako „San Andreas Multiplayer”, ale ta gra jest bardzo często postrzegana jako oddzielny projekt. Ponieważ pod wieloma względami jest to rodzaj wirtualnego życia, w którym każdy może pogrążyć. Jednak, aby uzyskać jak najwięcej z procesu, trzeba wiedzieć sporo podstawowe dane, takie jak odległość samochód w „Sampo”. Pozornie prosta czynność, ale wymaga pewnych warunków i wiedzy, aby odnieść sukces.

Trochę o maszynach w „Sampo”

Wiadomym jest, że seria „GTA” słynie z obfitości różnych samochodów, które można wykorzystać dla własnych potrzeb. Można je kupić, ukraść je z parkingu, wyrzucić kierowców w ruchu i tak dalej. Jednak teraz jest to trochę coś innego. Aby zrozumieć, jak ważne jest, aby wiedzieć, jak blisko samochód w „Sampo”, trzeba zrozumieć, jak ważne jest, aby go mieć, i jak można go obracać. Jeśli tryb single-player, możesz robić, co chcesz, po prostu wysiadł łatwy strachu lub poważnej wymiany ognia z policji, „Sampo” sytuacja jest zupełnie inna. Oto ich własne, ściśle określone zasady postępowania, każdy gracz ma swoją rolę, która musi odzyskać. Tak po prostu wyjść i zacząć rzucać kierowca zza kierownicy nie uda, dostać się pojazd w trybie multiplayer jest znacznie trudniejsze. Więc może chcesz uczyć się wszystkiego na temat tego tematu, a tym, jak blisko samochód w „Sampo”.

Dlaczego blisko samochód?

Każdy gracz musi dokładnie monitorować swoją własność, jak w grze tak blisko do wszystkich życia. A jeśli nie wiesz, jak wyłączyć maszynę w „Sampo”, można mieć pewność, że nie znajdzie się tam, gdzie zaparkować jakiś czas temu. Naturalnie, pękać samochodu może spróbować, jeśli jest zamknięta, ale może zakończyć się całkowitym niepowodzeniem, a gracz może iść do więzienia, tak że mało kto idzie do takich zdarzeń. Ale jeśli urządzenie jest otwarte, atakujący będzie w stanie od razu przypisać go samodzielnie, bez łamania zasad. Dlatego należy wiedzieć o tym, jak blisko samochody w grze „Sampo”. Moda na maszynie nie pomoże, ponieważ są one używane tylko na niektórych serwerach – w pozostałych przypadkach są one uznane za nielegalne, więc wszystko, co można uzyskać z nich – zakaz.

Warunki zamknięcia maszyny

Więc, co jest potrzebne, aby wyłączyć maszynę w „Sampa”? Moda na maszynach, które nie potrzebują – wystarczy znać kilka ważnych warunków, jak również poleceń do konsoli. Należy zacząć od tego, że po zamknięciu samochodu trzeba zająć stanowisko. Niekoniecznie stanąć obok drzwi, ale będziesz musiał stać bezpośrednio obok samochodu. Nawet jeśli oddalają się od niego odsunąć, zespół nie może pracować – bo to, jak gra „Sampo”. Rosyjski samochód – to bardzo atrakcyjne dla rosyjskojęzycznych graczy, oprócz dość rzadko, więc trzeba zamknąć je w pierwszej kolejności.

klucze obecność

Musisz zrozumieć, że zamknąć samochód z daleka nie będzie działać. I choć nazwa urządzenia w „Sampo” nie ma znaczenia – wszystkie one zamknąć w ten sam sposób. Ale tu trzeba nie tylko minimalna odległość między charakterem i swojego samochodu, ale także dodatkowy przedmiot – kluczyki do samochodu. Z ich pomocą można zablokować i odblokować swój samochód, a jeśli nie, to wszystkie wysiłki na marne. W trybie dla jednego gracza ty o czymś takim, że nie trzeba się martwić, ale w wielu użytkowników do korzystania z samochodu, nie można nawet próbować bez kluczy. Oczywiście, jeśli chcesz je zachować. Jeżeli pojazd jest w podróży, to na przykład, skradzione klucze i nie trzeba, bo będzie wtedy musiał zrezygnować z samochodu. Oczywiście, lepiej jest, aby zaoszczędzić pieniądze, aby radzić sobie z tym, jak kupić samochód w „Sampo”, a następnie trzeba będzie żadnych problemów tak długo, jak w magazynie są klucze.

Polecenie, aby zamknąć samochód

Ale co najważniejsze, trzeba wiedzieć, aby bezpiecznie zamknąć swój samochód – to specjalny zespół, który jest odpowiedzialny za tę funkcję. W „Sampo” prawie wszystkie czynności są wykonywane przy użyciu dowolnego polecenia, w przeciwieństwie do jednolitego trybu. A samochód ma swój własny zestaw kombinacji, które na pewno trzeba znać. Tak więc, jeśli trzeba wyłączyć maszynę, w konsoli trzeba będzie wprowadzić blokadę poleceń – tylko wtedy można bezpiecznie wycofać i zostawić swój pojazd w warunkach pełnego bezpieczeństwa. Prawidłowe położenie w przestrzeni, obecność kluczy do samochodu i wiedzę o szczególnych zespołów – to jest to, czego potrzebujesz, aby zamknąć samochód w każdej sytuacji. Jeśli masz to wszystko, nie ma problemów powinien pojawić się w przyszłości.

Nazwa maszyny w „Sampo”

Wielu ludzi wierzy, że różne maszyny w „Sampo” zamknięte na różne sposoby – stąd wiele problemów. Fakt, że marka samochód w tej grze są przedstawiane w dość szerokim zakresie. I stworzyć swój własny otwierania i zamykania systemu dla każdego z nich stworzyć wiele dodatkowych i niepotrzebnych problemów i komplikacji. Dlatego należy pamiętać, że nazwa urządzenia w „Sampo” nie odgrywa żadnej roli w zakresie otwierania i zamykania systemu – wszystkie kontrolowane przez ten sam zespół z tego samego zbioru obiektów i warunków.