667 Shares 3466 views

Sanatorium „Perła Kaukazu”, Essentuki: opinie, zdjęcia

Yessentuki – ośrodek w południowej Rosji – co roku otrzymuje tysiące turystów, którzy przyjeżdżają nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia. To ciche i przytulne miejsce na Kaukazie ma bardzo ciekawą historię. Kiedy na początku XIX wieku, oddział Wołgi Kozaków natknąłem bardzo nieprzyjemne pachnące i nieco słony smak źródeł znajdujących się w bagnistym terenie w pobliżu potoku Kislusha, nie pić. Ale okazało się, że woda tak jak lathered konia, że nie mogą być od niej ciągnąć. Tak, zupełnie przez przypadek, okazało się, źródeł mineralnych, a później borowiny.

sanatoria

Nawet w czasach sowieckich Essentuki stał ekologiczny ośrodek regionu rasy Mineral Waters. A od 2006 roku został oficjalnie przydzielony do stanu uciekać z wartością federalnego. Pierwszy sanatorium w mieście pojawiły się w latach czterdziestych XIX wieku. Od Yessentuki zakłady opieki zdrowotnej stały się bardzo popularne wśród mieszkańców Rosji. Ja wyjątkiem i Sanatorium „Pearl Kaukazu” (Essentuki).

Miasto otrzymuje rocznie tysiące turystów. Przyciąga ich nie tylko na niepowtarzalny ciepły klimat i niezwykle pięknej scenerii otaczających gór, ale także źródeł mineralnych, z których woda jest przydatna dla zdrowia. Dziś niemal wszystkie ośrodki miejskie oferują wielką listę zabiegów terapeutycznych dla wielu chorób przewlekłych. Programy do wzmocnienia odporności i poprawy ogólnego samopoczucia i zapewnia wczasowicze sanatorium „Perła Kaukazu”. Yessentuki – ośrodek wypoczynkowy, gdzie można połączyć zwiedzanie, które w tym regionie jest wiele. Ponadto, picia spa ma niemal każdym ośrodku.

„Perła Kaukazu”

Yessentuki – ośrodek, gdzie istnieją dwadzieścia aktywnych źródeł mineralogiczne. Ludzie przychodzą tu na leczenie z całego kraju. Sanatorium „Perła Kaukazu” – kompleks rekreacyjny składający się z medycznego i wieloosobowym budynku, jadalnia, sale LFK i zdrojowy. Sanatorium korzystnie z wielu podobnych instytucji na swoim miejscu. Dlatego wiele osób woli przyjść do bycia w centrum górnej części parku resort sanatorium „Perła Kaukazu”. „Essentuki-4”, „-17” „-Nowość” – Sprężyny mineralnych znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia.

informacje ogólne

Działa przez cały rok ośrodek. Zajmuje się nie tylko dorosłych, ale także dzieci w wieku od czterech. Która stała się już bardzo popularne wśród Rosjan sanatorium „Perła Kaukazu”, kilka lat temu został odznaczony srebrnym medalem w All-rosyjskiego forum „Health Resort”. Jego potężne zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne w połączeniu z profesjonalnym personelem medycznym pozwala pacjentom uzyskać tu wszystko, czego potrzeba do lepszego zdrowia.

JSC „Sanatorium Perła Kaukazu”, przeznaczony do równoczesnego wdrażania do dwustu dziesięciu osób. Na podstawie uzdrowiska działa także centrum rehabilitacji, które są robotnicy obróbki „Rosatom”, cierpi z powodu różnych chorób endokrynologicznych lub żołądkowo-jelitowych.

infrastruktura

JSC „Sanatorium Perła Kaukazu” został zbudowany zaledwie kilka metrów od galerii pitnej, gdzie trzy źródła mineralne. Jego ciało – kompleks budynków połączonych ze sobą ciepłych przejściami. Zieleń ośrodek zdrowia ma powierzchnię ponad siedmiu hektarów. Ten zadbany park ze ścieżką zdrowia i chodnik.

Infrastruktura ośrodka znajduje się strzeżony parking, transfer, porter, bagaż. Goście mogą korzystać z bankomatu, bezpieczny depozyt, komórki pamięci masowej. Apteka na miejscu, sklep z podstawowych surowców i produktów spożywczych, a także salon kosmetyczny i salon kosmetyczny. Jest pranie i prasowanie, biuro informacji turystycznej, pracując w budynku administracyjnym i biblioteki

Dogodna lokalizacja ośrodka i jego doskonałe zaplecze medyczne, wygody i szerokiej gamy zabiegów potrzebnych do dobrego wypoczynku – są to zalety, które ośrodek zdrowia otrzymała dużą popularnością.

Fundusz mieszkaniowy

JSC „Sanatorium Perła Kaukazu” (Essentuki) posiada dwa budynki przy zakwaterowaniu.

Wieloosobowa zachwyci gościom komfortowe i przytulne pokoje. Między windy piętrach i ciepłych naw są szczególnie przydatne w zimie. A obudowa i jadalnia, a klub, a wszystkie inne budynki są wyposażone w kamery wideo, które działają przez całą dobę.

Ośrodek sześćdziesiąt cztery podwójne standardy, osiemnaście pokoje typu superior, są też apartamenty i apartamenty rodzinne. Istnieje możliwość zakwaterowania w trzypokojowym domku. Wszystkie pokoje zostały zainstalowane niezbędne w wysokiej jakości meble i urządzenia (lodówka, telefon, telewizja).

Goście zatrzymujący się w pokoju deluxe, bezpłatne miejsca do parkowania opłata w strzeżonym parkingu, jak również komplement od administracji ośrodka – jedna usługa dodatkowa do wyboru: kapsule SPA, ciśnienia lub aromatycznej saunie.

żywność

kurorty Wyżywienie jest zaprojektowany, aby pomieścić dwieście dziesięć odwiedzających. Tutaj przez cały rok oferuje zróżnicowane menu, które zawiera obowiązkową owoców i warzyw. Dieta jedzenie jest jednym z najważniejszych aspektów leczenia i rehabilitacji osób, które cierpią z powodu chorób związanych z układu pokarmowego, układu hormonalnego, metabolizm i tak dalej. D. Jest prowadzone przez dwanaście klasycznych diet, do którego dodawane są dni postu. Goście, którzy nie mogą tolerować dietę przygotowaną indywidualnie.

Do gotowania technik monitorowania inżynierów procesu i dietetyków. Dla tych, którzy cierpią z powodu cukrzycy i innych chorób, które wymagają ścisłej zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony zdrowia na terenie przypisanym do jadalni wydzielonym miejscem do jedzenia. Inna Przestrzeń jest alokowana do klientów, którzy są obsługiwane przez program „Lux”, która obejmuje obsługę kelnerską. Raz w tygodniu w sanatorium utrzymywane teatralny show z przygotowaniem kuchni kaukaskiej.

leczenie

Podczas pracy stopniowo tworzy podstawowy profil usług medycznych, gdzie sanatorium „Perła Kaukazu” specjalizuje. Jest to przewlekła choroba przewodu pokarmowego, mięśni szkieletowych, przewodów żółciowych, układu oddechowego i układu nerwowego, urologii i endokrynologiczne patologii.

Cena obejmuje badania laboratoryjne, w tym biochemiczne, Ezofagoduodendoskopia, diagnostyki za pomocą ultradźwięków, sigmoidoskopii, i tak dalej. D. pełną listę bezpłatnych usług świadczonych bezpośrednio przez gości ośrodka w dniu przyjazdu.

Nie trzeba płacić także za fizykoterapii i ćwiczeń na siłowni dla aerobiku i terapeutycznego kąpieli w basenie, z lotu ptaka i aerophytotherapy, słonecznego.

rozrywka

Leczenie będzie skuteczne tylko wtedy, gdy towarzyszył dobry humor i pozytywne emocje. Dlatego sanatorium „Perła Kaukazu” w infrastrukturę ma kino i salę taneczną, bibliotekę, siłownię fizykoterapii, gdzie istnieje wiele symulatorów. Goście mogą grać w szachy i warcaby, stół i tenis ziemny, bilard, nordic walking.

„Perła Kaukazu” Sanatorium, opinie o pobyt gdzie w większości pozytywne, ma także kryty basen. Wymiary kubka – 25 x 14,6 m, głębokość – od jednego do czterech metrów. W sezonie letnim działa i odkrytym basenem, który jest znacznie większy. Jest on wyposażony w automatyczny układ do filtrowania i uzdatniania wody, wodospadu. Rozmieszczone w pobliżu małego placu zabaw, gdzie wczasowicze z komfortu łóżek mogą opalać. Wielu Rosjan uważa, że najlepsza w regionie dla rekreacji i leczenia sanatoryjnego jest właśnie „Perła Kaukazu” (Essentuki).

opinie

Według większości Rosjan, jest to idealne miejsce, aby poprawić swoje zdrowie. procedur medycznych, sądząc po opiniach, zasługują na najwyższe uznanie. praca personelu jest również oceniany jako „doskonałe”. Dla tych, którzy są na wakacjach z rodziną, jak pokój gier, gdzie Zostawili dzieci na zabiegi i gdzie dzieci nie chcą odejść.

Piękne baseny, zwłaszcza na świeżym powietrzu, piękna okolica, dobra infrastruktura – wszystkie te zalety, goście mówią w swoich opiniach. A wybór dań, według niektórych, po prostu w głowie.

Osobno wiele powiedzieć własne Medical Park, którego właścicielem jest sanatorium „Perła Kaukazu”. Zdjęcia unikalnych roślin i kwiatów odebrać z nich niemal wszyscy wczasowicze. Znajduje się on na rozległym terytorium. Idzie wzdłuż ścieżek w cieniu i oddychania Uzdatnianie powietrza prawie wszystkie korzystne.

W ośrodku znajdują się również własny gryazehranilische. Zgodnie z procedurą recepty, goście mogą z harmonogramem, bez kolejek. Zapasy Tambukansky siarczek muł błoto w sanatorium aż dziesięć ton, więc wykąpać całą puszkę.

Wśród wad, niektórzy wczasowicze powiedzieć słabe sprzątanie jakości w pokojach, ale to niewielka wada jest całkowicie wtapia się w tło w porównaniu do innych zalet. W jego opinii, większość Rosjan wierzy, że ich wakacje w ośrodku po prostu piękne, i dlatego radzi wszystkim, aby przyjść to zobaczyć.