595 Shares 4454 views

„VKontakte” buggy: co jest przyczyną i jak to naprawić

Bez social media, wiele osób nie może sobie wyobrazić swoje życie. A jeśli takie środki zaczynają jakiegoś powodu pracy prawidłowo, spowolnić lub nie ładuje, rozpocząć prawdziwą panikę. W tym artykule zajmiemy się odpowiedź na jedno z najważniejszych zagadnień dla człowieka XXI wieku: dlaczego „VKontakte” buggy i jak to naprawić?


Powodem №1. problemy z połączeniem internetowym

Nawet jeśli „wczoraj wieczorem wszystko było w porządku”, nawet jeśli „dobra” było jakąś godzinę temu, to jest – nie jest powodem do spadku tej wersji kont.

Niestety, nowoczesny sprzęt dla usługodawców jest daleki od doskonałości. Banalne, niektóre jego części mogą zostać uszkodzone lub dać awarię krótkoterminowego. Co do zasady, eksperci od razu zauważy, co się stało i spróbować jak najszybciej do normalizacji stosunków. Może to potrwać 3-4 godziny, po którym Internet będzie działał normalnie. Zrozumieć, że „VKontakte” buggy z tego powodu, nie jest łatwe: w tym przypadku takie same hamulec są wszystkie pozostałe strony.

Nawiasem mówiąc, w przypadku korzystania z połączenia Wi-Fi, takie zakłócenia mogą wskazywać, że ktoś włamał się do sieci i połączyć się z nim bez twojej wiedzy, ściąganie ruchu do siebie.

Powodem №2. Problemy z przeglądarką

Bardzo często „VKontakte” usterki spowodowane nieprawidłowym funkcjonowaniem przeglądarki. Może to wynikać z nieprawidłowej instalacji, infekcji wirusowej, w przypadku braku określonego folderu Program Files (na przykład, jeśli przypadkowo usunąć coś). W zasadzie, popraw problem w tym przypadku jest bardzo proste: wystarczy ponownie pobrać plik instalacyjny dla przeglądarki używasz, odinstalować poprzednią wersję (lepiej jest to zrobić w systemie Windows za pomocą „Dodaj lub usuń programy”), a następnie ponownie zainstalować program. Ważne jest, aby huśtawka przeglądarek tylko z oficjalnych stron rozwojowych: większość nowoczesnych programów można pobrać bezpłatnie. Ale coraz plik z zaufanego źródła, będzie w 100% pewien, że to działa i że nie ma żadnych wirusów.

Jednak należy stwierdzić, że konieczność ponownej instalacji przeglądarka nie zawsze: czasami wystarczy, aby wyczyścić pamięć podręczną i historię przeglądania w celu odciążenia pamięci – Wszystkie strony ładuje się znacznie szybciej niż zwykle.

Powodem №3. Nie masz Adobe Flash Player

To jest – jednym z najbardziej popularnych powodów buggy wideo „VKontakte” i aplikacji. Program ten został zaprojektowany specjalnie do pracy poprawnie z informacji multimedialnych: filmów, muzyki, prezentacje, gry, itd. To naturalne, że jeśli to narzędzie nie jest zainstalowany na komputerze, nie można uzyskać dostępu do tej informacji … Należy również zauważyć, że twórcy programu Adobe Flash Player stale wydaje aktualizacje. Niektórzy użytkownicy zapomnij je zainstalować lub czujesz, że to nie ma znaczenia. Ale programistów zaangażowanych stron, wręcz przeciwnie, spróbuj jak najszybciej dostosować cała jej zawartość do nowych wymogów. Więc jeśli „VKontakte” jest błędny, spróbuj zainstalować najnowszą wersję Flash Player z oficjalnej strony.

Powodem №4. Problemy z serwisu

Należy rozumieć, że sam system jest społecznościowy nie jest doskonały – błędy mogą wystąpić w nim. Staraj się traktować to ze zrozumieniem: codziennie na serwerach witryny polega tylko ogromne obciążenie, zasobów odwiedzane przez dziesiątki milionów ludzi z całego świata. I nawet najbardziej sprzęt high-tech może zacząć zwalniać. Znowu nie ma nic od ciebie nie zależy – to lepiej, żeby się uspokoić i czekać na eksperci zorganizować miejsce pracy (na szczęście, robią to bardzo szybko).

Powodem №5. malware

Wirusy i inne złośliwe oprogramowanie może być również powodem, dla którego buggy „VKontakte”. Co robić w tej sytuacji? Co do zasady, po prostu przeskanować komputer za pomocą programu antywirusowego i usunąć zainfekowane pliki. Taka profilaktyka zajmie trochę czasu, ale warto. Po tym wszystkim, oprócz przerw w pracy sieci społecznych, mogą powodować znacznie poważniejsze problemy.

Powodem №5. Dodatkowe programy dla „VKontakte”

Teraz boom w konkretnych zastosowaniach mieć trochę snu, ale mimo to amatorskie programiści i oszuści nadal produkować je w dużych ilościach, przyciągając użytkowników intrygujące reklamy jak „Dowiedz się, kto przyszedł do swojej strony”, „do przeglądania zamkniętych stron i albumy ze zdjęciami z przyjaciółmi „” crack Mężczyzna stronę, aby dowiedzieć się, z którą komunikuje się. " Istnieje propozycja pokój do pobierania muzyki i filmów, ale nie wszystkie z nich działa poprawnie. Błędy w kodzie, co z kolei może być powodem usterki muzyka w „VKontakte”, nie zaczynaj gry i filmy, witryna spowalnia lub nie ładuje. W celu rozwiązania tego problemu jest proste – usunąć te aplikacje, które mogą potencjalnie spowodować awarię.