511 Shares 2962 views

Przygotowanie Cisco: Przepisy, zdjęcia

Omul ryba nazywa wędkarstwo łososia i siei rodzaju. Jej długość jest często sięga 64 cm i waga – 3 kg.


Cisco jest checkpoint ryby. Zdaniem ekspertów, to żyje w regionach nadmorskich Ocean Arktyczny. Cisco tarło wznosi się w rzece na Alasce, w Rosji i Kanadzie.

Na morzu, ryba zjada duże bentonicznych skorupiaki, małe zooplanktonu i młodych.

Baikalsky omul, który recepty poniżej, to podgatunek Arktyce. Według badań genetycznych, jest blisko do zwykłej seldevidnomu i siei.

informacje ogólne

Jak najlepiej radzić sobie w takich ryb jak Cisco? Receptury produktu mogą dostarczenie sposobów prażenia, hartowanie, gotowanie, wędzenie, wypychanie i t. D.

Bardziej szczegółowe sposoby tworzenia różnych potraw z ryb wspomnianego zostaną opisane poniżej.

Cisco: Przepisy w piekarniku

To danie jest przygotowywane wyłącznie ze świeżych ryb bez pierwszej solenia. Aby wdrożyć przepis w piekarniku potrzebny następujący zestaw produktów:

 • Cisco świeże duża – 1 szt;.
 • wapno – 1 mały kawałek owocu;
 • ząbki czosnku – 2 szt.;
 • sól – do własnych potrzeb;
 • gryka – 100 g;
 • Zamrożone żurawiny – 50 g;
 • olej roślinny – stosowany według uznania.

Sposób wytwarzania

Jak należy przygotowanie Cisco? Przepisy z wykorzystaniem tej ryby powinny być świadomy wszystkich gospodyń domowych. Wszakże zawsze okazują się bardzo obfite i smaczne.

Zanim zaczniesz gotować obiad, sieja należy dokładnie przepłukać, umieścić go na pokładzie cięcia i całkowicie wypatroszone. Następnie ryby trzeba posypać sok z limonki. Również w brzuchu należy umieścić posiekane ząbki czosnku i gryka, gotuje się aż do połowy.

Poprzez przeprowadzanie tych kroków, nadziewany produkt umieszcza się na folii gotowania. Po Cisco ponownie posypane sok z limonki i posypać jagody i pozostałości czosnku.

Owinięty folią i umieszczano w blasze do pieczenia wiązki, który jest wysyłany do pieca. W ten sposób ryby piecze się przez 40 minut.

Przed otwarciem folię, konieczne jest, aby czekać na kolejne pięć minut. Dopiero po tym Cisco może wnieść do stołu wraz z gotowanymi ziemniakami jako przystawka.

Dusić ryby na talerzu

Przygotowanie siei, receptur, z których rozważamy, jest możliwe do przeprowadzenia nawet w warunkach polowych. Łatwe tworzenie tego dania, jak również jego niesamowity smak pozostawi tylko pozytywne wrażenia z resztą.

Z tego, co produkty powinny być prowadzone przygotowania Cisco? gulasze Przepisy wymagają użycia:

 • Cisco świeże średnich – 2 szt.;
 • młodych ziemniaczana średnia – około 1 kg;
 • świeże pomidory duże – 3 szt.;
 • pieprz, sól morska, olej roślinny i sok z cytryny – według własnego uznania.

Sposób wytwarzania

Jako taki duszonej ryby? Cisco, którego receptury uważamy, najpierw poddany gruntownej obróbce. Ryba jest dobrym płukaniu, usunąć kości, a następnie cięty na wiele części. Następnie, należy przejść do obróbki warzyw. Bulwy ziemniaka i świeże warzywa płukane. Następnie usuwa się skórkę i pokroić w dość dużych kołach.

Szczotkowanie grubościenne dno patelni z oleju roślinnego, równomiernie korzenie porcji i pomidora. Następnie umieścić warzywa ryby.

Produkty sól i pieprz, wielokrotne warstwy. Najważniejsze składniki wlać wodę do picia w ilości niepełnym wymiarze czasu kubka.

Składniki posypane sok z cytryny, były ograniczone i umieścić na wolnym ogniu. Jako taki, gulasz z ryb przez co najmniej 50-60 minut.

Jeśli chcesz bardziej pachnący i piękny danie, przed rozpoczęciem kawałki gaśniczych Cisco zaleca się smażyć na patelni z olejem roślinnym.

Szybkie gotowanie Cisco

Przepisy z wykorzystaniem tej ryby jest bardzo popularne wśród tych, którzy lubią cieszyć się obfite i zdrowe dania, które są idealne dla zwykłego posiłku, a na świątecznym stole.

W przypadku, o którym mowa ryb użyjesz jako przekąskę, a następnie proponujemy to smażyć tempura. W tym celu musimy mogą być wymagane następujące składniki zrobić:

 • Filety omulja oczyszczono z nasion – 700 g;
 • sól i różnych przypraw – używać według własnego uznania;
 • jajko duże rozmiary – 1 szt;.
 • tłuszczu mlecznego – około 50 ml;
 • mąka pszenna – 20 g;
 • olej roślinny – używany do smażenia.

Proces smażenia

Jak zrobić przystawkę panierowane ryby, takie jak Cisco? Przepisy gotowania (smażyć ten produkt powinien być starannie) wiążą się z użyciem różnych rodzajów ciasta. Jednak najbardziej popularne z nich jest jajko.

Ubijak jaj dokładnie wideł, a następnie powoli wlać tłuszczu mlecznego do niego. Solone żywności, stopniowo wlać mąkę i dokładnie wymieszać.

Po uzyskaniu lepkości i jednorodnego ciasta, zostanie odrzucony. Tymczasem przystąpić do przetwarzania ryb. Jeśli został zakupiony w całości, to jest myte, wypatroszone i pociąć. Jednocześnie usunąć wszystkie kości i skórę, pozostawiając świeży i czysty filet. Został ponownie myte, a następnie pokroić na kawałki nie jest zbyt duża.

Suszone filety rybne za pomocą papierowych ręczników, są naprzemiennie zanurza się w cieście, a następnie jaj natychmiast rozprzestrzenił się w garnku z gotującą się olej.

Smażyć przekąskę równomiernie ze wszystkich stron, to jest podejmowana ostrożnie i przechowywać na serwetki w ciągu kilku minut. W tym czasie ryby w cieście powinien stracić tłuszcz jak najwięcej. Służył do stołu wraz z ziół i świeżych warzyw, a także dowolnego sosu.

Doprawić solą ryby w domu

Czy solenie Cisco podatne? Gotowanie przepisy kulinarne ze zdjęciami pokazują, że metoda ta pozwala na przetwarzanie ryb, aby utrzymać go przez dłuższy czas. Ponadto, słony omul lepiej transportowane na duże odległości.

Gotować rybę w podobny sposób, konieczne jest podjęcie następujących produktów:

 • Cisco świeże średnich – 1 pc,.
 • stół sól – opcjonalnie.

Sposób peklowania

Wypatroszone i przemyto z ryb, należy wyciąć na głowę i płetwy. Następnie muszą się pulę lub beczki, a następnie wlać do soli kuchennej (opcjonalnie). Następnie należy umieścić w misce i przykryć Cisco reszty przypraw.

Łowić również prosolilas, ustawić na czubku ucisku. Jako taka, jest pozostawione w suchym, ciemnym miejscu na dwa dni.

Przed użyciem omulja strząsnąć nadmiar soli, a następnie podawane do stołu.

Gotowanie siei wędzone

Baikal ryby wędzone z pewnością cię zadowolić z niezapomnianym smaku. Nie bez powodu taki produkt jest delikatność. Jednak należy Cisco po takiej obróbce nie powinna być zbyt długa.

W celu wytworzenia smacznych i aromatyczne naczyń, musimy lampkę i trociny.

Całkowicie wypatroszone i oczyszczone solone i zaprawione przyprawy, jest umieszczona brzucha w wędzarni lub zawiesinie. Po dokonywania obróbki cieplnej omul nabywa piękny złoty kolor i smak niezrównany. Zazwyczaj ta ryba jest gotowa już po 45-50 minutach. Jeść może być zarówno na ciepło lub na zimno.

podsumować

Jak widać, przygotowanie siei w domu nie wymaga użycia specjalnych produktów. Ryba jest jedynie, aby dodać sól i przyprawy do smaku, a następnie poddaje się hartowaniu, smażenia lub pieczenia.

Bardzo często, ten produkt został wykorzystany do przygotowania różnych zup i dań głównych. Jest idealnie połączony z ziemniaków, ryżu i gryki.

Jeśli boisz się robaków, przewoźnik, który jest dość często Cisco, następnie przed użyciem powinny być poddane zamrażarka, starannej obróbce cieplnej lub solenie / wędzone. Tylko w tym przypadku, pasożyty nie będzie stanowić zagrożenie dla ciebie.