304 Shares 4160 views

W ich letnim domku pojawił się mrówek? Czego obawiać i czy jest to konieczne, aby sobie z nimi radzić?

Wielu wczasowiczów, weź sobie kawałek ziemi, w obliczu istniejących na to mrówki. Niektórzy ludzie starają się ignorować te „sąsiadów”, podczas gdy inni są na wiele sposobów, aby pozbyć się tej „dzielnicy”. Ile szkodliwe mrówki? Co boją właścicieli domków letniskowych na spotkaniu z nimi? W tej sprawie, trzeba mieć dobrą ofertę.


Kim są mrówki?

W rzeczywistości, mrówki – bardzo użyteczne stworzeń na naszej planecie. Zużywają się wystarczającą ilość szkodliwych owadów, ich cieląt gaszenia pożarów użyźniania gleby z pozostałości organicznych i jest odprowadzana poprzez licznych tuneli podziemnych. Jednak te istoty żyjące razem z ludźmi w ich domku letniskowym, w wielu przypadkach nie jest bardzo pożądane. Szczególnie niepokojące truckers, gdy istnieje czarny ogród mrówka. Co boi natomiast hodowcy? Fakt, że tego rodzaju mrówki szybko i łatwo rozprzestrzenia się na krzewów jagodowych i drzew owocowych, roje mszyce. Ona szybko zmniejsza plony uderzanie nasadzeń ogrodowych.

Oznacza w walce z mrówkami

Czy muszę pozbyć się mrówek? Każdy znajdzie swoją odpowiedź na to pytanie. Ktoś buduje plany zniszczenia tych owadów, a ktoś i nie koliduje z pracowitych mrówek. Czego boją? Często do ich ogrodnicy Uwolnienie używać przegotowanej wody, paliwa ani specjalnych środków chemicznych. Niektóre kij do wnętrza węża mrowisko i zalane wodą. Chemikaliów jest najbardziej łagodny żel z mrówkami, ale powinien być stosowany z ostrożnością jeśli terytorium swobodnie poruszających się zwierząt. Ale nie jest to niezbędne do korzystania z bezlitosnym sposoby pozbycia się tych przydatnych stworzeń. Istnieje humanitarne opcje dla zbawienia tej „dzielnicy”.

Humanitarne metody pozbycia się mrówek

Jednym z dziećmi Opcje, aby pozbyć się mrówek z ich terytorium, odrobiną proszku ziemia wanilii, cynamonu, czarnego pieprzu i innych przypraw. Po że owady zostawić na innej działce. Nie jest też jasne, dlaczego mrówki boją prosa, ale jest przytłaczający wpływ na nich. Spada ruchy spał, mrowisko i miejsc, gdzie jego mieszkańcy tego zboża, człowiek szybko dostaje oczekiwanego rezultatu – owady udać się do innego terytorium. Dobrym sposobem, aby zostawić mrówek przenosi się mrówka. Dlatego konieczne jest znalezienie nowego owady zamieszkania. To musi być daleko nie tylko ze strefy podmiejskiej, ale również inne mrówki. Dobrze, jeśli w domu mrówki będą umieszczone obok drzewa. podziemnych części mrówek, składający się z gałęzi i słomy, utrzymywanych razem przez ślinę owadów być pakowane w torebki, a wiązania mocno. Podziemne mrówki lokalizacja (ziemne wraz z jaj) też trzeba ostrożnie wykopać i umieścić w wiadrze z pokrywką. Po przeniesieniu wszystko do nowej lokalizacji, to bierze pod uwagę wszystkie rzeczy, które boją się mrówek w ogrodzie, kuchni, ogrodzie, w kraju. Dlatego są one sadzenie roślin starych obudowa odstraszania – piołun, mięta, Tansy lub lawendy.

Wskazówki do zwalczania mrówek armii

Dla przetrwania mrówek z kwietników, klombów, obszarów podmiejskich, szklarnie są często stosowane inne metody walki. Powszechne wśród ludzi jest droga do głowy wędzonego śledzia gniazdo podkladyvaniem, zwieńczone pomidora, goździki zgnieciony czosnek i cokolwiek innego, co odróżnia ostry zapach. Niektóre ogrodnicy nawet rozpaczy wylano dom mrówki moczu i przegotowanej wody, traktowane z pyłem tytoniowym, popiołu i wapna. Taki czy inny sposób, ale po takich działań nadal zostawić mrówki mieszkania. Co boją się bardziej? Choć nikt nie powie. Jednak należy pamiętać, że mrówki są bardzo pożyteczne owady. Dlatego też, jeśli można dostać się wraz z nimi w tym samym obszarze, nie jest konieczne, aby wykonywać swoją moc i zniszczyć je. Po tym wszystkim, harmonia w przyrodzie jest ważne dla każdego.