660 Shares 6442 views

Zobacz krew we śnie – co to może być?

Ludzie zawsze były skłonne wierzyć w przepowiednie i znaki, zwłaszcza jeśli pochodzą one we śnie. Oczywiście, nie wszyscy z nas traktować poważnie, a pamiętam niewiele, ale niektóre sny są prześladuje i pobudzają wyobraźnię. Należą do nich na przykład te, które trzeba zobaczyć krew we śnie. Krew jest często postrzegany podświadome niepokój i dyskomfort liści, więc jest często traktowane jako dobry znak. Ale to jest naprawdę?


Teraz, w dzisiejszym świecie informacji można znaleźć interpretacja snu jest łatwe. Ale różne downers czasami traktują te same oznaczenia są całkowicie odmienne. Na przykład, sen książki angielskie, aby zobaczyć krew we śnie – bardzo zły znak, zapowiedź strat i rozczarowań, może nawet śmierć bliskiej osoby. Brytyjczycy uważają, że jeśli pan młody lub panna młoda w przeddzień ślubu marzeń krwi, ich małżeństwo jest skazane na szybkiej separacji z powodu nagłego wypadku.

Ukraińskie i rosyjskie książki krew sen we śnie jest różnie interpretowane. Ten sen zapowiada spotkanie z krewnych lub bliskich przyjaciół. Moim zdaniem, jest to przede wszystkim ze względu na postawy ludzi do pewnych rzeczy.

Jest to również bardzo ważny element snu, które zmieniają całkowicie każdą jego interpretację. Tak więc, w książce sen Hasse mówi, że marzy normalnej krwi – zabawy, zagęścić – wylewanie na ziemię z chorobą – na szczęście. Nostradamus napisał również, że Ziemia jest skąpana we krwi śnie na wstrząsy i konfliktów z potencjalnymi ofiarami. Ale dla Cygana i orientalnych książek sennych kałuży krwi – jest to okazja, aby stać się bogatym i sukces. Marzyć o krwi na jego ubraniu – możliwe intrygi i oszczerstwa przeciwko tobie, wygląd wrogów, którzy chcą zaszkodzić firmę. Możliwe jest również narażania akt bliskiej osoby.

Marzyć krwi zwierzęcia – pomyślnego rozwiązania przypadkach uzasadniać nadzieje, realizację planów. Widząc krew na drugi – do końca choroby. rodzimy krwi ludzkiej – do pogorszenia stosunków między wami. Zobacz krew we śnie, przelał swoją rękę, oznacza to ryzyko wysypka aktów, które mogą cię skrzywdzić. Jeśli ta krew splattered na ciebie, traktują to jako ostrzeżenie o możliwych konfliktów w rodzinie z powodu swojej winy lub zakłóceń.

Aby zobaczyć krew na rękach – nadchodzących niepowodzeń, trudności i trudnych wyborów. Pływać we krwi – na duże wstrząsy i wyzwania.

Marzyć o swojej krwi – zawsze dobry znak związanego z problemami zdrowotnymi (zarówno fizycznego i psychicznego), możliwość depresji, smutku, urazu, biedactwa. Krwawienie z nosa – do strat pieniężnych. Jeśli próbujesz zatrzymać krwi wychodzi z twoich ran – to echa żalu za zmarłego bliskiego.

Książka sen Vanga mówi o kolejnym ostrzeżeniem, że nosi snu związane z krwią. Jeśli marzysz, że jesteś picia z rzeki przepływającej z czystej, chłodnej wody, która pochodzi z dotyku staje się krew – znak straszliwej klątwy, która jest narażona na całego wyścigu. W tym przypadku, Wang wzywa do natychmiastowego odwołania do wiary i do modlitwy o przodkach rozgrzeszenia.

W większości przypadków, krew jest postrzegana jako coś ważnego związku, odnosząca się do życia, dobrego samopoczucia i zdrowia. Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre sny mogą ostrzegać i informować nas o czymś, ale nie każdy sen jest proroczy i może nosić coś więcej niż echa niedawnych doświadczeń. Sen – jest odbiciem rzeczywistości, a nie odwrotnie.