507 Shares 7332 views

Panna: jedna kobieta?

Bardzo często kobiety dziewice zasilone niektóre zimno i obliczania, wierząc, że Virgin – zbyt rozsądny człowiek doświadczyć prawdziwych uczuć. I tak, jak wielu uważa, Dziewica jest często sam. Rzeczywiście, statystyki nie będą argumentować – wśród Virgos naprawdę wysoki odsetek samotnych kobiet. Ale to nie jest z powodu niezdolności do kochania. W rzeczywistości istnieje wiele innych przyczyn.


Panna – kobieta przeżywa całą gamę uczuć, które są podane do kobiet w każdym innym znakiem zodiaku. Jednakże, jest to z pewnością bardziej rozsądne niż większość innych przedstawicieli gwiazdozbiorów zodiaku. Ale to, niestety, bardzo szybko i stanowczo zdecyduje przed mężczyznami, nie dostanie się do tych decyzji są wystarczające podstawy. Dlatego często zdarza się, że jej idealny mężczyzna przechodzi, ukąszony przez jej pogardą, i może ona tylko gryźć łokcie.

Panna kobieta: natura

Panna ma wrodzoną skromność, powagę i odpowiedzialność. Z natury dostała maniery i prawdziwą damę, która w ostatnich latach zwiększone tylko przez jego zdolność do samodoskonalenia. Ciągłe dążenie do lepiej robi się niespokojny Virgin, nie pozwalając jej odpocząć i cieszyć się życiem. Virgo – racjonalną i inteligentną kobietą, ona ufa Twój umysł znacznie więcej niż intuicji, choć ten ostatni to opracowała wyjątkowo dobrze.

Panna – prawdziwy pracoholik, to prawdziwy skarb dla dobrego lidera. Praca zabiera jej życie w wielkim miejscu, a to jest zawsze doskonała praca z obowiązków nałożonych na niego. Virgo – świetny analityk, który może nie tylko wyznaczyć sobie cele, ale do ich realizacji.

W domu z kobiet dziewiczych doskonałych panowania rzędu. Każda rzecz jest na pewno zna swoje miejsce, a miejsce to nigdy nie zostaną pokryte kurzem. Czystość i harmonia – to gwarancja spokoju we własnym domu, a nie daj Boże, aby ktoś je łamać!

Nie możemy powiedzieć, że Virgin kontaktowy. Jednak jest to bardzo przyjemny towarzysz, który zawsze ma coś ciekawego do wspierania i pouczające rozmowy. Ona uwielbia gościć gości i przyjaciół – bardzo blisko niej ludzi, zawsze pomaga zarówno moralnie i fizycznie.

Panna kobieta: małżeństwo

Jeśli panna wychodzi za mąż, staje się naprawdę dobrą żoną, ona jest doskonałą gospodynią, którego dom jest zawsze czysty, lodówka jest zawsze pełne smacznej i zdrowej żywności, dzieci są posłuszne i dobrze wychowany. Ona zawsze będzie wspierać męża w jego wysiłkach, nawet jeśli to zajmie krytykę. Po tym wszystkim, jej krytyka jest zawsze sprawa i lepiej jest słuchać. Panna – jest dobra, ale dość surowa matka, która jednak zawsze znajdzie wspólny język z dziećmi, aby zrekompensować brak uwagi emocji.

Virgin nie jest prawdopodobne, by to zmienić. Jednak to nie znaczy, że nie jest w stanie opuścić męża dla innego mężczyzny. Jeżeli osoba, dla którego poślubiła, nie wywiązać się z jej oczekiwaniami, dobrze jest rozważyć wszystkie za i przeciw i podjąć właściwą decyzję: człowiek nie potrzebuje. I nie czekać do powrotu!

Panna: horoskop seksualny

Panna kobiety do seksu odnosi się dość sceptycznie. Nie entuzjazm o intymności seksualnej, nie czuje, biorąc pod uwagę płeć prostych potrzeb organizmu. Nawet jeśli człowiek sympatyczny do niej, ona nie spieszy się umieścić relacji z nim w płaszczyźnie poziomej. Ona nie jest zainteresowana w człowieku, dla których seks jest ważniejszy niż dusza, zainteresowań, wykształcenia, i tak dalej. N.

Ale jeśli sprawa nadal przyszedł do seksu, ona otoczona mu maksymalny komfort: wspólna łazienka, świece, muzyki, pięknej bielizny. I wierzcie mi, Dziewica bez zewnętrznego chłód nie przeszkodziło jej do seksu bardzo wyrafinowane działania, ponieważ dla niej bardzo ważne jest, aby sprawiać przyjemność mężczyźnie, który oznaczało dla niej, a ona może nawet miłość.

Jeśli mówimy o zgodności, jest to dobra para żeński dziewicy staną się raka, który jest taki sam jak dziewica, kocha porządek i elegancję, ale również pozwala mu stać się liderem w tej relacji. Bardzo wygodne i to jest Koziorożec. Ich wartości życiowe są bardzo podobne, staną się wiarygodnym partnerem w życiu, ale ich pociąg seksualny może również znikną. Co dziwne, Virgin przyciągnie Taurus zapalczywy. Uwielbia charyzmy i emocji Taurus, a jego powściągliwość zrównoważy przedstawiciela tego znaku. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że maloemotsionalnaya Panna może stać się idealną parą do takiego namiętnego znakiem zodiaku jest Skorpion. Silne i silną wolę, potrafi zniszczyć każdego, ale nie Dziewica, która jest tylko zbyt szczęśliwy, więc jego energii i ukrytej mocy.