892 Shares 2918 views

Jak wybrać tablet „Lenovo” 7 cali z karty SIM?

Tabletki Evolution znaczący krok do przodu. Nowoczesne urządzenia posiadają coraz więcej funkcji, a użytkownicy często chcą widzieć w tablecie wsparcie kart SIM. W jaki sposób można wybrać urządzenie o wysokiej jakości, w stanie wywołać?


pokaz

Wybierając tablet „Lenovo” 7 cali, aby rozpocząć uporządkować urządzenia na zalety ekranu. Pomimo tej samej wielkości, wyświetlacze w różnych urządzeniach mogą być bardzo różne.

Aby zacząć zwracać uwagę na zbiorze macierzy. Firma „Lenovo” często wykorzystuje technologię IPS, ale można też znaleźć wśród produktów niższej jakości wyświetlaczy. Na przykład, płyta obraz z matrycy TFT będzie znacznie gorzej. Zastosowanie technologii IPS pozwala na urządzenie się nie tylko świetne kąty widzenia, ale również w celu zwiększenia jasności obrazu.

Rozglądając się po płycie „Lenovo” 7 cali, należy zbadać właściwości rozmiar. Większość firm ma minimalny urządzenie do takiej wielkości ekranu 1280 na 600 pikseli. Pożądane jest, że parametr ten był wyższy. Duża rozdzielczość znacznie poprawić wizerunek i uczynić niewidzialnymi pikseli.

Należy zwrócić uwagę i chronić wyświetlacz. Powłoka niskiej jakości będą zbierać zarysowań i odcisków palców. Niezawodna ochrona pozwoli ekran i czujnik działają tak efektywnie, jak to możliwe.

wygląd

Ważne jest również, że tabletki „Lenovo” 7 cali z kartą SIM zebrano jakościowo. Prawie wszystkie urządzenia ukryte pod gniazda karty do specjalnego panelu. Jeśli zespół jest niesprawiedliwe, łączniki mogą szybko stać się luźne. W rezultacie, Sim pozostawiony bez odpowiedniej ochrony. Konieczne jest, aby dokładnie sprawdzić elementy mocujące mechanizm i jakości materiału.

Płyty ważą znacznie więcej telefonów i trudniej trzymać jedną ręką, więc należy zwrócić uwagę na ciało i wykładziny. Ciężkie i śliskie Urządzenie może spaść bezpośrednio podczas rozmowy. Pożądane jest, aby wybrać urządzenie lub z nieprzezroczystego tworzywa sztucznego z panelem falistej.

powiązanie

Szczególną uwagę należy zwrócić na jakość systemu antenowego. Że wpływa na relacje i współpracować z kartą tabletek. Niektórzy producenci, niestety, nie obchodzi dla tego parametru.

Kupując urządzenie „Lenovo”, właściciel nie będzie musiał martwić się na antenie. Firma przywiązuje wystarczającej uwagi na ten szczegół. Należy zauważyć, że płyty są „Lenovo” 7 cali z 3G nie zawsze może zadzwonić. W takich modelach, jak A3500, funkcja ta jest ograniczona. Użytkownik może wysyłać i odbierać wiadomości, ale rozmowy nie są dostępne.

Wielu przedstawicieli „Lenovo” mieć aż dwa sloty przeznaczone dla kart. Jednak nie wiele Soup może pochwalić obecność kilku radiotelefonów. W związku z powyższym, gdy dzwoni drugi Simca staje się nieaktywna.

Wybór tabletka „Lenovo” 7 cali, a użytkownik będzie uzyskać wiele przydatnych funkcji. W uzupełnieniu do Wi-Fi, w urządzeniach firmy przedstawienie inteligentne GPS. Również właściciel GPRS połączenie będzie dostępne, która będzie łączyć się z internetem w dowolnym miejscu.

autonomia

Zakup tablet telefon „Lenovo” 7 cali, ważne jest, aby wybrać model z potężną baterią. Ponieważ urządzenia, oprócz zwykłych zadań i obowiązków będzie wykonać smartphone.

Firma przedstawiciel A3000-H z dwóch kart SIM ma tylko 3500 mAh baterię. To wystarczy na tablecie, ale nie na tyle, aby pełnić rolę telefonu. Podczas rozmowy i pracy z urządzeniem Internet potrwają nieco ponad dwie godziny. Liczba ta nie jest szczególnie zadowolić właściciela, a następnie trzeba wybrać urządzenie do pracy z akumulatora o większej pojemności.

Część sprzętu

Należy pamiętać, że oprócz posiadania karty sim, 7-calowy tablet „Lenovo” musi mieć dobry farsz. Korzyści między urządzeniami, które obsługują karty, istnieje wiele zaawansowanych urządzeń.

Ogromna liczba urządzeń „lenovo” działa pod nadzorem MTK procesorem. Różni się tylko przez jego modelu i liczby rdzeni. Dobrym rozwiązaniem byłoby płyty A3300. Urządzenie obsługuje karty SIM i ma imponującą nadzienie.

W „Lenovo A3300” znajduje się zwykle MTK-procesor mający cztery rdzenie z każdym 1,3 GHz. Wystarczająco RAM – gigabyte. Poza tym jest w stanie nazwać, użytkownik otrzyma urządzenie bardzo wysokiej porywający jest w stanie wykonywać wiele zadań.

system

Producent nie jest szczególnie świecić w różnych platform urządzeń. Tabletki firmy wykorzystywane tylko „Android”. Różnią się one tylko w wersji systemu, który jest bardzo ważny dla urządzenia. Nowa wersja umożliwia korzystanie z tabletu „Lenovo” 7 cali z większą wydajnością. Oprócz bardzo szczegółowe i zaktualizowanym interfejsem, właściciel otrzyma wiele przydatnych programów i rozrywki.

cena

Firma może zaoferować tanich i drogich opcji dla urządzeń obsługujących simkarty. Cena tabletu „Lenovo” 7 cali w zależności od nadzienia, cech i funkcji komunikacyjnych.

Jeden z najtańszych modelu jest A7, jego cena to około sześć i pół tysiąca rubli. Jest to dość niesamowite i bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Przedstawiciel RV1-770M flagowych jest znacznie droższe. Cena tego niezwykle potężnego devaysa wynosi 24 tysięcy rubli. Dość imponująca suma, ale ten tablet i telefon w jednym.

Opcje

Standardowy zestaw urządzeń do raczej skromne. Oprócz tabletki, użytkownik otrzyma kabel USB, zasilacz, instrukcja. Wraz z droższych i przedstawicieli czasami idzie zestaw słuchawkowy. Poprzez zakup tańszego modelu, właściciel, najprawdopodobniej, będą musiały zakupić zestaw słuchawkowy.

Sensownym rozwiązaniem byłoby nabycie pokrywą ochronną dla urządzenia. To nie tylko chronić somnye panelu, ale również w celu uniknięcia niepożądanego uszkodzenia i zarysowania.

pojawiające się problemy

Opisuje tabletkę „Lenovo” 7 opinii cali zauważyć kilka istotnych wad. Jednym z takich problemów jest funkcja blokowania połączeń w niektórych modelach z 3G.

Również w low-end telefony są czasami problemy z czujnikiem światła. Tanie tabletki nie są w stanie automatycznie dostosować ustawienia wyświetlacza, i to dość nieprzyjemne.

To daje o sobie znać i urządzenia systemowe. Większość tabletek mieć kartę z „telefon” interface „Android”. Wpływa to na dostosowanie niektórych gier i programów. Aplikacje ledwo dostosowane do wielkości wyświetlacza.

Bardzo częstym problemem jest bateria urządzenia. Akumulatory mają wystarczającą zdolność do funkcji tabletu, ale wspierać łupy komunikacyjnych. W trybie połączenia Soup niezwykle szybko się rozładowuje, więc akumulator należy zwrócić należytą uwagę.

pozytywne cechy

Waga produktu „Lenovo” jest w stanie pomieścić dwie karty SIM. Jest to lepszy wpływ na pracę i eliminuje telefon wcale.

Zaskakuje użytkownika i stosunek cena. Koszt budżet jest podobny do tabletu tanich słuchawek. Jednocześnie tabletka ma bardziej zaawansowaną napełnianie i większy ekran.

wynik

Po wybraniu urządzenia z kartami nie powinno się powiesił na jednej cechy. Tablet musi być wszechstronny z lekkim naciskiem na baterii. Ważne jest również, aby studiować cechy połączenia urządzenia. Jednak w innych metodach tablet z wyboru jest taki sam jak dla smartfonów.