280 Shares 9626 views

Gdzie jest Dubaj, który ma ciekawostki?

UAE oferuje turystom z całego świata maksimum wygody i komfortowego pobytu w licznych ośrodkach w kraju. Wielu podróżnych są zaniepokojeni jest gdzie Dubai położony, jeden z największych i najbardziej znanych miast. Jeśli spojrzymy na mapę geograficzną, ośrodek ten znajduje się w pobliżu Zatoki Perskiej, w pobliżu stolicy Abu Zabi kraju. Dubai znajduje się w centrum tego samego emiratu.


Muszę powiedzieć, że nawet w połowie ubiegłego wieku było małe miasteczko Port. Ośrodek zaczęła rosnąć po olej został znaleziony w kraju, a teraz jest to metropolia NCQ. To i wiele więcej jest powodem, że turyści nie tylko zastanawiać się, gdzie znajduje się w Dubaju, ale również wydają się tu przyjechać.

Miasto będzie najlepszym miejscem dla kupujących. Tutaj można znaleźć niemal każdy produkt, od odzieży mody do wysokiej jakości elektroniki. A w Dubaju, ponad czterdzieści centra handlowe, znajdujące się tu wiele rzeczy można kupić w cenie, która jest niższa niż samych krajach produkujących. Spowodowane jest to minimalny podatek od importu i istnienia stref wolnego handlu.

Dubaj ma opinii i jako jeden z wygodnych ośrodków na świecie. Ze względu na unikalny klimat, przyjść do odpoczynku w mieście o każdej porze roku. Temperatura wody morskiej spada poniżej 15 stopni, bez względu na to co miesiąc w kalendarzu. Ale w basenach, które są dostępne w prawie każdym hotelu można pływać przez cały rok, nawet tych, które są używane tylko do ogrzewania.

Mówiąc o miejscu pobytu w Dubaju, konieczne jest, aby wspomnieć o unikalnych atrakcji, które odwiedzają turyści mogą tutaj. Tak, miasto zbudowane najwyższy wieżowiec na świecie, gdzie znajduje się taras widokowy, znajdujący się na 120 piętrze.

Ponadto, znany na całym świecie sztucznej wyspie Palm, z których jeden jest hotel Burj Al Arab w kształcie żagla. Zatrzymać się tu będzie kosztowna przyjemność, która z pewnością opłaci niezapomniane doświadczenie życia.

Większość agencji oferuje wycieczki do Dubaju nie jest zbyt wysoka cena, zwłaszcza w sezonie, gdy biorąc pod uwagę zniżki podróży. Jest to kolejny powód, aby odwiedzić Zjednoczone Emiraty Arabskie Ośrodek. Są tu i kryty ośrodek narciarski, gdzie miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą bawić się i robić to, co lubi. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi równowartość trzech boisk piłkarskich. Codziennie tony śniegu dostarczone tutaj aktualizacje.

Istnieją w tym rogu Zjednoczonych Emiratów Arabskich i stanowisk archeologicznych, wśród których są szczególnie popularne Meczet Jumeirah, szejk Saeed House i innych.

Wiedząc, gdzie do Dubaju i ilu ciekawych miejsc do odwiedzenia, turyści, wybierający drogę na podróż, oczywiście, zatrzymać się w tym ośrodku. Dla tych, którzy preferują wypoczynek na plaży, to miejsce będzie po prostu idealny na wakacje. Doskonały poziom usług, który jest oferowany we wszystkich hotelach ośrodka, będzie miłym zaskoczeniem dla podróżnych.