435 Shares 1601 views

Najpopularniejsze hotele w Severodvinsk

Severodvinsk – małe miasto, które znajduje się w rejonie Archangielska. Znajduje się u zbiegu Dźwiny Północnej w słynnym Morzu Białym. Skromne parametry, miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i wojskowym naszego kraju. Jest główną bazą w przemyśle stoczniowym atomowej w Rosji, więc jest często odwiedzane przez różnych wyjazdów służbowych.


W tym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnych hotelach w Severodvinsk.

"Volna" hotel

Hotel „Volna” (Severodvinsk) oferuje zakwaterowanie w stu pokoi, zaprojektowanych w jasnych kolorach. W każdym z nich znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby być produktywnym i komfortowy pobyt – TV, dostęp do Internetu i lodówką.

W instytucji znajduje się restauracja, gdzie goście mogą zamówić dania kuchni europejskiej. W hotelu działa również wokół recepcji zegara, co upraszcza wylotach i przylotach w nocy. Ponadto, terytorium działa bezpłatny parking.

Hotel „Nikolskij Posad” Siewierodwińsk

Hotel położony jest w samym sercu miasta, przy głównej ulicy. W jego pobliżu znajduje się: poczta, ratusz, banków, lokali rozrywkowych i restauracji, lodowisko, basen, siłownie i sklepy.

Rodzaje funduszu zakładów obejmuje 63 pokoi kilku kategoriach. Wśród nich są pokoje jedno- i dwuosobowe oraz pokoje typu studio i apartament. To nie zabrania umieszczania ze zwierzętami. Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe meble, telewizor z dostępem do sześćdziesięciu kanałów, czajnik elektryczny, lodówka, telefon, przybory kuchenne, prysznic. W apartamentach są również grzejniki działa.

Hotel otwarto restaurację, kawiarnię i bar. W tym momencie, odwiedzający przyjemność zaoferować bogaty wybór napojów i potraw. Noclegi dla ludzi biznesu, posiada salę konferencyjną oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Goście mogą korzystać za dodatkową opłatą celu taksówki, w / e oraz biletów, pralnia.

Mini-Hotel Victory

Biorąc pod uwagę zdjęcie Severodvinsk, ten konkretny hotel powinien być przydzielone. Znajduje się on w spokojnej części miasta. Tutaj masz możliwość pozostania w pokojach dwuosobowych w komfortowych pokojach wyposażonych we wszystkie niezbędne meble. W tym przypadku, w pokoju czeka cię wysoki komfort w łazience jacuzzi. Z bezpłatnym Internetem będziesz informowany o najnowszych wydarzeniach i nowościach.

Przygotować kolację lub obiad można mieć całkowitą wyposażoną kuchnię. Goście hotelu jest dostępny przez całą recepcji zegar, poza którą tylko pracy zawodowej personelu. Tutaj będzie przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, zapewniają niezbędny sprzęt do prasowania, a także pomoc do czynienia z życiem kulturalnym tego miasta.

„Park 9»

Hotel „Park 9” jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą zatrzymać się w rozsądnej cenie w Severodvinsk. Do dyspozycji gości w pokojach hotelowych jest lodówka i kuchenka mikrofalowa. Niedaleko stąd jest park fabryka, gdzie można spokojnie spacer.

Ilość tego hotelu jest urządzony w funduszu Severodvinsk wyłącznie wystrój. W miejscach, mają własne mała kawiarnia, gdzie można zamówić sobie wyśmienite dania kuchni europejskiej. W tym przypadku, można dojechać w około 15 minut do centrum miasta.

Park Hotel

Park położony jest w centrum miasta. Budynek hotelu Severodvinsk znacznie wyróżnia się spośród wszystkich okolicznych domów. Pomimo dawnych czasach, dom jest wyposażony we wszystkie niezbędne do wygodnego życia – to ergonomiczne meble i nowoczesny sprzęt.

Każdy pokój posiada dostęp do internetu, telewizor, lodówka i tak dalej. Nie daleko są kawiarnie, restauracje i sklepy.