119 Shares 4393 views

Co jest Landing Page?

Niedawno na stronach Freelancing, istnieje duża liczba zleceń związanych z projektowaniem i programowaniem rozwoju „Landing Page”. Od młodych przedsiębiorców, biznesmenów itd. D. Ale nie każdy wie, czego naprawdę potrzebujemy „lądowanie” i „lądowanie” różni się od miejsca.


„Landing” – strona docelowa, strona, która ma na celu dosłownie zmusić użytkownika przybywających na tej stronie, aby wykonać konkretną akcję. Problem z „Przystani” jest stworzenie maksymalnej konwersji, które mogą być przekierowany do pożądanego efektu. Może to być wezwanie, plik aplikacji lub skok. Akcja może być ogromna ilość. A „Landing”, zaostrzone przez jednego konkretnego działania.

Standardowe działanie jest formularz zamówienia, takie „Lendinigi” stworzony w celu zebrania bazę danych osób na dowolnym kierunku swoich usług lub działalności. tworzenie porządek „Landing” może być niemal każda strona Freelancing. Leyding – jedna strona, która jest ograniczona do jednego konkretnego działania. Na przykład Zbadajmy wpływ kolejności: Załóżmy, że mamy sklep z obiektywami do kamery, gdzie nagle zadanie stworzenia „lądowanie” przez niektórych nowych modeli obiektywów, które niedawno weszły na rynek.

Po pierwsze, w „Przystani” na pierwszym miejscu jest nagłówek, który musi być bardzo jasny i nasycony, dlatego, że przyciąga uwagę i zachęca odwiedzających, aby pozostać na miejscu, i to przy maksymalnej ilości czasu. Na przykład: „Nowe obiektywy właśnie teraz!” – Nagłówek powinien zawierać jakiś opis towarów lub usług, które sprzedają specjalnie do tego główny – strony docelowej.

Ponadto obraz towarów. Sam opis – jest to informacja tekstowa, która zanika w tle. Początkowo obraz powinien być wyświetlany na pierwszy plan. Konieczne jest, aby połączyć się z opisem towaru lub usługi z obrazem. Jest to najbardziej prosty, przejrzysty i intuicyjny zadaniem. W prawym górnym rogu strony (klasyczny układ stykowy) musi być liczba firmy lub osoby, która sprzedaje usługi na swojej stronie internetowej, i powinien być umieszczony pod nią przycisk „Zamówienie”.

Należy zauważyć, że te przyciski motywować użytkowników do podjęcia jakiegoś działania, co więcej, do tego można dodać wywołanie do zwrotnego. Na głównej stronie pola powinny być rejestrowane obrazy, które mają minimalistyczny design. Perfect „Landing” często ma minimalistyczny design, z jednym lub dwoma obrazami. To jest „lądowanie” w „Google”, „Facebook” lub w innych znanych firm.

Na dole strony, można ustawić odliczanie: dzień lub miesiąc. Pomoże to użytkownikowi zrozumieć, że strona ma jakieś życie, a strona nie jest martwy. Konieczne jest, aby użytkownik mógł zrozumieć, że ma określony limit czasu, kiedy można kupić produkt lub usługę zamówioną. Często bok miejscu zlokalizowania opinii na temat danego produktu lub usługi.

Recenzje – to jest coś, co może mieć pozytywny wpływ na zaufanie. Jest w stanie jeszcze bardziej ludzkiego pogodzić z marką lub produktem. A jeśli miejsce jest naprawdę dobre opinie (najlepiej prawdziwe), że pojawi się produkt w jak najlepszym świetle, to osoba po prostu nie pozostają problemy i będzie mieć tylko kliknąć na przycisk zamówienia. Oto przykład: „Landing”. Standardowy formularz, rozmiar standardowy, nic nadzwyczajnego.