221 Shares 8880 views

Orchid – wampir energetyczny, lub gdzie są majaczenia

Co za cud – aby zobaczyć, jak po długiej hibernacji piękny storczyk nagle zaczyna nowe łodygi. Zielonej kapusty szybko zyskuje na popularności, otworzył małe pąki, które z czasem zaczynają puchnąć i skręcić w niesamowite pąków. I nie mniej przyjemności czeka ogrodnika, gdy małe kapsułki jaj pojawi delikatnych liści. Jeszcze tylko trochę – a teraz cały trzon jest objęte pięknem kwiatów.


Prawdą jest, że storczyk – wampir energetyczny?

Zakład nazywa się tak, gdy jego właściciel czuje zależność nastroju lub czuć kwiatu państwowej. Niektórzy ogrodnicy narzekają, że gdy ich pokój jest taki przypadek, siła życia wydawało się odparować: nie chcą, zniechęcenie pochodzi. Zakład w tym czasie, gdy pochłania całą energię gospodarza – kwitnie i pachnie. Ale posłuchaj: Orchid – e wampira energetycznego. Taka definicja nie pasuje z pięknym kwiatem, delikatne płatki, które wyglądają tak niesamowite w każdym pomieszczeniu.

Ale jak wtedy wytłumaczyć depresja i przygnębienie kwiat posiadacza? Zgadza się. Ale słuchaj, bo każdy człowiek jest trudne okresy w życiu, kiedy nie chcesz być aktywny. I to nie ma nic wspólnego ze znalezieniem następnego orchidei. Wampiry energetyczne – to raczej Zwiędnięte roślin, suszone kwiaty, straciło życie. I sztuczne bukiety i może być mowy. To naprawdę kto mógłby naprawdę „wyjąć duszę.” Jeśli roślina jest zainstalowane z należytą starannością, a ty po prostu dać sobie z nim, kwiat będzie miał tylko proszę. Każdy gość zalewania daje ciepłe, w tym storczyków.

Wampir energii lub leniwy Fudge

Człowiek, będąc w pore smutku, często nie mogą wyjaśnić swoją sytuację do siebie. Więc musimy znaleźć przyczynę złych nastrojów, a czasami po prostu lenistwo. Świetny pretekst, aby nic nie robić, „Och, jestem tak rozproszony dzisiaj i wszystko idzie nie tak jestem pewien, że mój storczyk – wampir energetyczny ..” Zgadzam się, że to brzmi głupio? Człowiek sam tworzy nastrój, zaufanie, chęć do działania. Nie szukaj wymówek – to jest głupie. Nikogo nie obchodzi, to czemu nie. Jest o wiele lepiej słuchać tego, co masz, że można przezwyciężyć. Każdy kolor może być boli tylko w jednym przypadku: jeśli jesteś uczulony na nich.

Nie tylko storczyk

Energia wampir – etykieta często zawieszone na różnych kolorach. Ta lista Monstera, Chlorophytum, kaktus, szparagi paproci i wiele innych. Ale niech mnie, jeśli zakład przynosi Ci szczęście i oczy cieszy kontemplując zamówienia i pąki róż, jak myślisz o wampiryzm?

podsumować

Być może niektórzy z naszych towarzyszy wygodnie ukryć swoje lenistwo i niechęć do wszystkiego pod maską wiecznie nieszczęśliwy człowiek, energia jest stale ukraść roślin. Może i tak, ci członkowie naszego społeczeństwa przyciągnąć uwagę? Więc potrzebujemy takich ludzi – zawsze wyciągnąć koc na siebie. Chleb nie karmić, nie mówiąc już narzekać. Wszystko jest możliwe, ale piękny storczyk jest idealny na niczym.