109 Shares 8344 views

Jak skręcić pióro na palcach – praktyczne porady

Studenci i kolesie są najmodniejszymi ludźmi na naszej ziemi. Dlaczego? Wszystko jest bardzo proste. Loafers zawsze znajdą sposób na trudną pracę w krótkim czasie, a uczniowie zawsze znajdą sposób, aby wykorzystać siebie w momentach bezczynności.


Wyobraź sobie, że jesteś studentką absolutnie bez względu na kurs, a jesteś znudzony na wykładzie. Dzieje się tak z 90% studentów. Nie ma w tym desperacji. Jest wyjście!

Pen Spanning – co to jest?

Ludzie wynalazcy wymyślili Pen Spanning. Krótko mówiąc, jest to zdolność do wykonywania sztuczek o zróżnicowanej złożoności za pomocą zwykłego długopisu i dłoni. Dzięki nauce techniki Pen Spanning zrozumiesz, jak skręcać pióro na palcach i będzie wiedział, co robić w momentach bezczynności.

Ten sposób rozrywki nie tylko przyniesie przyjemność, ale także zwróci uwagę innych. Zgadzam się, że posiadanie umiejętności, która przyciąga uwagę innych osób jest dużym plusem.

Porady dla początkujących

W każdym razie istnieją przepisy i przepisy. Chcesz wiedzieć historię dobrze? Zbadaj oryginalne źródła. Czy chcesz nauczyć się szybkiego startu w ciągu 1 roku? Po pierwsze, dowiedz się, jak chodzić. W przypadku pióra Spanning'ov istnieje prawo i zasady, które podążają przy ćwiczeniach z piórem.

1. Musisz całkowicie zrelaksować dłoń. Jeśli pędzel jest napięty podczas ćwiczeń, szanse są wysokie, których nie uda. Co więcej, im mocniej trzymasz rękę, tym szybciej twoja ręka staje się zmęczona.

2. Nie odrywaj wzroku od uchwytu. Dla początkujących – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Jeśli chcesz jednoznacznie zrozumieć, jak skręcać pióro na palcach, to powinieneś patrzeć na to i pod ręką w czasie następnej sztuczki.

3. Odpowiedni uchwyt. Często zdarza się, że dłoń osoby jest mała, a uchwyt jest żelazny i masywny. W związku z tym będzie to niewygodne dla niego ćwiczenia z nią. Harmonia polega na tym, że ręce są wygodne w użyciu pióra. Wybierz konkretnie dla siebie.

4. Uwaga do szczegółów. Aby zrozumieć, jak nauczyć się skręcać pióro palcami, musisz być tak uważny, jak drobiazgi szczegółów. Musisz zobaczyć jak Twoja ręka porusza się i poradzi sobie z wynikami. Możesz specjalnie rejestrować sztuczki wideo, aby później wygodnie je zobaczyć i spróbować powtórzyć to, co zrobiłeś.

5. odpoczynek. Nie przeciążaj ręki. Nadmierna ekspozycja jest zmęczeniem, co nie pozwala na ćwiczenia na odpowiednim poziomie. Sztuczki wykonane z "świeżą" ręką, są znacznie lepsze niż podczas zmęczenia.

Specjalne akcesoria

Twoim głównym narzędziem w tej branży jest twój pióro. To z nią harmonia, ponieważ powinieneś być pierwszym kluczem do sukcesu.

Zalecamy Pen Spanning, aby uzyskać specjalne pióro. Inną opcją jest dostosowanie go do Twoich potrzeb. Idealnie, możesz użyć zestawu, aby utworzyć uniwersalny uchwyt – kulkę długopisów i specjalne gumowe paski dla lepszego chwytania palcami.

Aby wiedzieć, jak dokładnie obracać rękojeść palców, musisz mieć odpowiednie narzędzie.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Osoba dorosła różni się od innych osobą zdolnością do zadawania sobie pytania: "Dlaczego tego potrzebuję?" Ponadto pytanie to dotyczy każdego przypadku.

Pen Spanning – tylko dla luźnych osób? Nic takiego. Będziesz miał inną opinię, gdy dowiesz się, co chcę ci powiedzieć w tym artykule.

Pen Spanning to nie tylko nauka "skręcania pióra między palcami". Do tej pory jest to impreza sportowa, która obejmuje cały świat. Każdego roku najsilniejsze sportowcy spotykają się na konkursach, aby zdecydować, który z nich jest silniejszy i stromy w programie Pen Spanning.

Żarty? Jedynie wielka wygrana 30 000 dolarów zwycięzcy to rzeczywistość.

W ten sposób każdy utalentowany slacker rośnie każdego roku za 30 000 dolarów. Może będziecie na tej liście? Jeśli wiesz, jak skręcać pióro na palcach skutecznie, to Twoje szanse rośnie.