514 Shares 9402 views

Chcesz wyrazić siebie – dowiedzieć się, jak nauczyć się rysować graffiti,

Te jasne pogrubienie rysunki i opisy w ogrodzenia i ścian budynków, garaży i pola transformatora dawna znane jako techniki. Z pomocą artysty graffiti mogą wyrażać swoje przekonania, wyznanie miłości, albo po prostu upiększyć zabawny świat zdjęcie. I ktoś może jeszcze zarabiać, malując na ścianach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej młodych ludzi zadają sobie pytanie – jak nauczyć się rysować graffiti.


Przede wszystkim, nie idź w zagrodzie z bandą wkładów atramentowych i tylko jedna myśl: „Chcę, aby rysować graffiti.” Musimy przedstawić szczegółową przyszłego arcydzieło. Najlepiej jest inwestować czas i zanotować wiele opcji na papierze. Start małe, na przykład z jego pseudonimu. Daj objętość listów, zastanowić się, jak można pokonać pseudonim, dodając dodatkowe znaczenie obrazu. Przenoszenie szkic na ścianie, nie bój się eksperymentować, mieszanie farb, wymyślać nowe detali.Vash wzór może być mylące i frustrujące – iw ten sposób przyciągnąć uwagę wszystkich.

Jak nauczyć się rysować grafitti? Próbować, próbować i próbować, przy jednoczesnym przestrzeganiu kilku prostych zasad.
Dokładnie oszacować powierzchnię, na której idą do rysowania. Porowate kamienie doskonale absorbują farbę, a obraz jest stosowana do takiej powierzchni, natychmiast znikają. Jeśli nie ma wyboru i zdecydowaliśmy się wyciągnąć na powierzchnię awarii, przed rozpoczęciem jej podstawowym jest to konieczne.
Zawsze rozpocząć rysowanie szkicu rysunku. Następnie ten sam kolor farby w tle. Dopiero wtedy kontrastujących kolorów zastosowano obwody. Jeśli nie są zgodne z tą sekwencją, graffiti będzie wyglądać amatorskim zdjęciu. Nie zapomnij dodać znacznik. Idealnie, obraz tag powinien potrwać kilka sekund.

Z biegiem czasu, będziesz miał pewne doświadczenie i wiele pomysłów na nowe obrazy. Upewnić się, że wiesz o tym, jak nauczyć się rysować graffiti, zaczniesz pracować bez przerwy. Dowiesz się, aby zrozumieć ślady kolorów i stylów malowideł ściennych i zacząć starać się w każdym z nich. Spowoduje to przejście do następnego etapu – zrozumienie, jak nauczyć się rysować graffiti, za pomocą szablonów. Najczęściej będzie ograniczone w czasie, a praca z ustalonym banał, można zaoszczędzić cenne minuty. Następnie należy utworzyć całą kolekcję szablonów – na kołach, dla prostych lub przerywanymi liniami, z schematycznej reprezentacji osobistości … Matryca nie będzie utworzyć obraz dla ciebie, ale w znacznym stopniu pomóc w pracy.

Ludzie Graffiti przedstawiające wystarczająco długo, zazwyczaj użyć specjalistycznego sprzętu. Przede wszystkim, drabiny i latarnia – pracują najczęściej w nocy. Nie skąpić na respiratorze – będzie on chronić płuca przed przedostaniem się do nich jest niezwykle szkodliwe opary aerozolu – i rękawiczki (do wyboru najlepszej opieki zdrowotnej, mogą farby nie będzie poślizgu). Markery i vandalayzery przydatne do stosowania znacznika i wektoryzacji poszczególnych części.
Najbardziej trudne do zrozumienia i zaakceptowania sztuce graffiti, jeśli – rodzic i dziecko stanowczo oświadcza: Chcę rysować graffiti. Być może w tej sytuacji lepiej jest, aby spróbować pomóc mu kupić farby jakości, maskę i rękawice, tym samym dbając o jego zdrowie. Grafitti traktować jako techniki. Razem regulacje proshtudiruyte, dowiedzieć się, gdzie można go wyciągnąć i szukać odpowiednich miejsc w okolicy.

Pomoże to nie tylko dziecku w jego dążeniu do wyrażania siebie, nazywając swoją szczerą wdzięczność, ale także uratuje go przed niebezpieczeństwem, a może dać światu nową hudozhnika.Pust jego energia będzie kierowana do konstruktywny i pozytywny sposób.