535 Shares 7262 views

Miękka podłoga. Lepszy zasięg, gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dziecka

Każdy rodzic chce być najlepsze dla Twojego dziecka, starając się dać mu wygodną egzystencję od urodzenia. Szczególną ostrożność mama i tata nadaje się do aranżacji pokoju dziecięcego, ponieważ jest to miejsce, w którym dziecko czeka na pierwsze pełzać, pierwszych kroków, pierwszych gier, spadającej łzy. W tym pokoju, wszystko w tym samym czasie musi być piękne, bezpieczne, nie Marco i łatwy do czyszczenia.


Nowoczesne twórcy uwzględnione wszystkie życzenia rodziców i stworzyliśmy podłogę, który spełnia wszystkie powyższe wymagania – soft podłogi. Mimo młodego wieku, ma już zdobył miłość wielu dorosłych i dzieci. Miękkie wykładziny podłogowe jest modułowy, czyli składa się z kwadratów i typu puzzle montowane i demontowane szybko i łatwo. Posiada on wiele kolorów i harmonijnie do każdej przestrzeni, dając mu komfort i bezpieczeństwo.

Właściwości miękkich płytek podłogowych

Podstawą dla producentów podłogowych miękkich się octan winylu (EVA) – miękki, giętki, lekki polimeru, właściwości kauczuku podobne. Grubość powłoki na 1 cm, a gwarancja doskonałej izolacji cieplnej i dźwiękowej w pomieszczeniu. W krótkim, miękkiej podłodze – ciepłej podłogi, które można rozprzestrzeniać nie tylko w przedszkolu, ale również w łazience, aby chronić dziecko przed bolesnymi upadkami i ryzyko poślizgu.

Ta powłoka obojętna na zmiany temperatury, promieniowanie UV. W trakcie użytkowania, nie wydaje się pęknięcia i zagniecenia. Miękka podłoga nie jest materiałem przewodzącym, co znacznie zwiększa poziom komfortu i bezpieczeństwa pokoju cennego dziecka. Miękka podłoga nie przyciąga kurzu, w przeciwieństwie do konwencjonalnych dywanie ze stosu, co czyni go doskonałym powłoka na podłodze w pokojach dziecięcych są podatne na alergie.
Jeżeli jeden z modułowych płytek pokrywających niszczał lub jest brudna, to można łatwo wyjąć i wyczyścić lub wymienić na nową.

podstawowe dane techniczne

• Powłoka nie ma zapachu i jest bezpieczny dla środowiska do wykorzystania w domach.
• To może mieć dowolną postać, wypełnić przestrzenie o różnej geometrii ze względu na swój unikalny sposób mocowania i szybkiej instalacji.
• miękka podłoga modułowych dla dzieci – idealne do dekoracji sal zabaw w szpitalach, przedszkola w kraju, w biurze. Tak, w zasadzie wszędzie zestaw stopa nie tylko dzieci, ale również dorośli.
• Rozsądna cena w połączeniu z łatwą instalację, która nie wymaga obecności ekspertów, sprawia, że najbardziej atrakcyjną okładkę, między innymi materiałami.

Środki ostrożności dotyczące stosowania

Pomimo swojej wszechstronności, powłoka ta ma nie tylko zalety, ale również własne cechy i słabości. Miękka podłoga nie jest przeznaczony do stosowania jako aktywnym programem sportowym, jako substytut matach, niemożliwe jest dla niego chodzić i biegać w bucie. Przy intensywnych obciążeń bardzo szybko zużywają się, a jeśli na co dzień, aby odsłonić jego mokro, kolory i wzory są wyblakłe. Ta funkcja seks jest naturalny i nie uważa się za wadę.

Różnorodność miękkich płytek

Nie rozpaczaj, myśląc, że pokrycie to nie będzie w stanie w pełni chronić swoje dziecko, zwłaszcza z urazami i spada w siłowni.

Właśnie dla takich obiektów, wielu producentów nie jest kolejna seria miękkich podłóg, obdarzonych wyższych wskaźników sztywności, używali głęboką penetrację farby, i jest tam nawet specjalny Maty modułowe, mat.

Miękka podłoga dla pokojów dziecięcych: Opinie

Wiele osób, zanim kupisz cokolwiek prosić opinie przyjaciół i znajomych, a także nieznanych użytkowników na forach, które zdobyło zainteresowanie ich produktami. Jeśli chodzi o miękkie płeć, coś o nim w sieci można znaleźć wiele, ale wszystkie informacje sprowadza się do jednego: to jest bardzo przydatne i niezbędne towary.

To może trwać od charakteru morza i nie bój się, że dzieci będą się brudzić albo siedzieć na zimnej ziemi. Bardzo często dzieci przemycanych do kraju, ale z reguły w tych letnich domów tak wiele niebezpieczeństw, takich jak drewniane podłogi. Do składania ofert palców drzazgę, a nie pilną potrzebę dokonania napraw, wystarczy umieścić miękką podłogę do przedszkola. Przestrzeń zostanie przekształcona w jednej chwili i zachwyci nie tylko dzieci, ale wszystkich członków rodziny.

Nieodzowną rzeczą w każdej gospodarce będzie miękka podłoga dla pokojów dziecięcych, opinie, które więcej niż jeden raz, aby to udowodnić.

Dodatkowe właściwości

Miękkie podłogi nadają się nie tylko komfort, ale także dla rozwoju i uczenia się dziecka. Powłoka może zawierać dane obrazu drzew, owoców i zwierząt, liter, cyfr, kształtów geometrycznych. Jak rosną starsze druki dzieciak może zostać zmieniona. Podczas korzystania piętro puzzle dziecko może spróbować zebrać litery przedstawione na niej słowa i sylaby, a ponadto te gry doskonale rozwijać umiejętności motorycznych palców dzieci. Można wziąć kompozytowej maty piknik. Zapewni to ciepłe, suche i zabawa pobyt na wsi. Ponadto, jest to łatwe do czyszczenia zanieczyszczeń w przypadku sosów, soków i innych potraw.

Miękkie modułowe pokrycia w pokoju dziecięcym – to doskonałe rozwiązanie dla wielu problemów, które pojawiają się na drodze młodych rodziców. Nie ma bardziej nadmiar kurzu, siniaki, ciepłe i przyjemne w pokoju. Różnorodność kolorów sprawi, że projekt pokoju ciekawy i niepowtarzalny. Wykończenie może być wykonane bez wysiłku zabawa i cała rodzina, która będzie doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu dla dzieci i dorosłych.