494 Shares 4924 views

Prawie genialne festiwal ze smakiem lata

Pomimo temperatury antirecord tego lata w środkowej części kraju, w ostatni weekend nadal zadowolony z mieszkańcami stolicy dobrej pogodzie. A ci są dobrymi obywatelami, postanowiliśmy trzymać swoje wyjście na świeże powietrze. Korzyść z weekendu stał się jak nigdy nasycone: Gorączka futbolowa w rozcieńczony szereg muzycznych i kulinarnych festiwalach, w tym dwudniowym Bosco Fresh Fest.


Każdego lata festiwal Bosco Fresh Fest gromadzi wszystkie najbardziej żywy i aktualny, czyli w świecie muzyki i stylu życia, a cieszy dzielenie go z gośćmi festiwalu.

W tym roku festiwal obszar i ilość rozrywki dla zwiedzających wzrosła kilkakrotnie, ale nadal pozostawała główną cechą programu muzycznego.

Przez dwa dni, tysiące gości festiwalowych świeci pod gorących hitów 56 muzyków z całego świata non-stop. 5 etapów, jeden po drugim, były gwiazdy elektronicznej, alternatywnej i muzyki pop Parov Stelar i SOHN, gorące Brytyjczyków z Morcheeba i Sevdaliza, Roots Manuva, Boxer Rebellion, Anton MS, grupa „Bravo” i młodzi, ale zuchwały Vougal , 25 czerwca jasny muzyka finał taniec weekendu na świeżym powietrzu było wykonanie podsufitki – światowej sławy Dzhona Nyumana (John Newman), występował dla rosyjskich kibiców więcej niż tuzin swoich hitów, w tym zapalającymi Kochaj mnie ponownie i daj mi swoją miłość, w ramach którego stać na to miejsce było praktycznie niemożliwe!

Jednak jeden tylko jakość muzyki, nasz człowiek nie może być zaskoczony. I bez jakości stylem życia strefy festiwalu nie byłaby kompletna. Chociaż niektórzy ludzie szli na osiedlu w przerwach między występami artystów, inni spędzają czas studiował genialnie Seth i Riley. W swoim przytulnym pokojem relaksacyjnym wśród wielu hamaki i spokojny młodzieży cieszyć się smakiem trendu trudno pić napój Seth & GARAGE Riley, która odbyła się prawdziwa Wyprzedaż niepowtarzalnych rzeczy. Płyty, naklejki i wiele innych ciekawych rzeczy można kupić, zdobywając punkty w konkursach i zabawy interaktywnej latem. Na przykład, na ryby i wyodrębnić żądany puchar między żółte kaczki gumy. Wtedy nagroda nie jest długo czekać.

Nie daleko od porastają bujne trawy Radzieckiego „bochenek”, innym niemal genialnym wynalazkiem Seth i Riley miała zastrzeżony degustacja pić Setha & Riley garaż o smaku soczystej cytryny i pikantne tarta imbir, nawiasem mówiąc, nowości sezonu. Czekając na swoją kolej do baru, goście mają czasu, aby zrobić niemal genialny selfie z licznymi instalacjami i obiektami sztuki, wypełnianie taśmy znajomych w sieciach społecznościowych, ich szczęśliwe twarze.

Pobierać energię letni dala Bosco Fresh Fest udał się do udziału w publicznych prądów, z dobrze znanych blogerów i liderów społeczności, próbował nowych elementów street food, kołysząc się w czasie letnim i próbuje dostać fajne prezenty za pomocą automatu do gier w obszarze Tuborg otwarte, najbardziej muzyczny marki piwa, nagradzane w licznych konkursach i zadaniach, i, oczywiście, nadal świeci pod najgorętszych hitów dnia i nocy!