511 Shares 5485 views

Dzhemete wieś. Centrum rekreacyjne w pobliżu morza

Suburbs Dzhemete Anapa, znajduje się pięć kilometrów od miasta, rozciąga się od wybrzeża aż do Vityazevo. Dzhemete małą wioskę – bardzo atrakcyjnym miejscem dla wielu turystów chcących odpocząć w czystej wybrzeżu Morza Czarnego. Stałych mieszkańców w nim nie ma więcej niż 1000, ale w sezonie wieś pełno wczasowiczów.


wakacje na plaży w Dzhemete

Nazwa miejscowości z języka Adygei tłumaczy się jako „kopalni złota”, a to nie jest przypadkiem. Fakt, że piaski Anapa przypominają złoto. Dzhemete położony bezpośrednio wzdłuż stref przybrzeżnych, zatem maksymalna odległość do plaży jest zaledwie kilkadziesiąt metrów. To piękne plaże, które nie ma sobie równych na całym wybrzeżu Morza Czarnego. Co więcej, te plaże słusznie zdobył tytuł najlepszych w Europie. Są one szczególnie odpowiednie miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ dno plaż Dzhemete płaska i gładka.

Początkowo wieś została zbudowana w celu wzmocnienia. W 1828 roku, w celu wzmocnienia drogę w Anapa i chronią go przed atakiem przez Czerkiesów, małe budynki zostały zbudowane, który później przekształcił się w osadzie mieszkalnej.

Jak spędzić czas w Dzhemete

Ośrodek wieś słynie nie tylko z pięknych plaż. Dzhemete częstych gości – turystów, preferując odnowy biologicznej i zdrowia świąt. Istnieje wiele ośrodków, które zapewniają leczenie i opiekę profilaktyczną. To jest, gdy gleba jest bogata w leczeniu błoto z unikalnym kompozycji mineralnej wody nasyconej siarkowodorem. Tutaj można korzystać ze wszystkich przyjemności z najlepszych uzdrowicieli – natury. Czysty wiatr morze, ciepły piasek i słońce uzdrowienie łazienki – najlepszym lekarstwem. Na plaży można wynająć plaży krzesło, parasol, czy sprzęt do nurkowania.

Dzhemete inną infrastrukturę. Tu jest wszystko dla dobrego wypoczynku. W miejscowości wiele przytulnych restauracji, kawiarni, barów, sklepów i rynków. Urlopowicze mogą wybierać rozrywkę dla wszystkich gustów. Tutaj można ponurkować, kajaków, narty wodne, narty wodne. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą szybować nad morzem na spadochronie lub szybowca.

Wieczorem można tańczyć do upadłego na disco. W miejscowości znajduje się również park rozrywki z wieloma przejażdżki i karuzel, tak że do wypoczynku swoich dzieci i nie może przetrwać. Jeśli ktoś, z jakichkolwiek przyczyn, nudzą się w miejscowości, a następnie dostać się do Anapa w piwnicy. Taksówki kursują do późnego wieczora. Przez czas trwa zaledwie 10 minut.

We wsi jest pełne domków. Najbardziej popularne są opisane poniżej.

Holiday Village "Alenka"

piękne „Alenka” ośrodek wypoczynkowy położony jest w samym sercu miejscowości Dzhemete. Kilka kroków od hotelu znajduje się rynek. Infrastruktura tej dziedzinie szczególnie rozwinięty. Goście mogą osiedlić się w 2- lub 3-piętrowych budynków z wygodnym komfortowe zakwaterowanie. ośrodek rekreacyjny obszar wypełniony altanki, stoły do wypoczynku. Jest też duży plac zabaw z huśtawkami i liczne miejsca do zabaw dla dzieci. Zaledwie pięć minut to piękna plaża. Park wodny znajduje się 500 metrów Dzhemete. ośrodek wypoczynkowy nad morzem w otoczeniu sklepów spożywczych i kawiarni. W pobliżu znajduje się przystanek.

Zakwaterowanie u

Holiday Village „Alenka” Dzhemete oferuje gościom 3- lub 4-osobowe pokoje z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w duże łóżko, prysznic, WC, składane krzesło, stolik, nocne stoliki, TV, lodówka, szafa i wentylator. Obok każdego pokoju znajduje się stół i krzesła. Jest też pokój „Junior” z zaawansowanym systemem klimatyzacji. Do dyspozycji turystów dwa duża kuchnia, w pełni wyposażone dla self-catering. Smaczny posiłek w miejscowej stołówce, który zabiera zwiedzających w godzinach od 8.00 do 22.00. W cenę wliczono śniadanie. cena obiad jest około 200 rubli.

Goście mogą bezpłatnie korzystać z Internetu, żelazko i deska do prasowania, pościel i ręczniki. W razie potrzeby wezwać lekarza. Ponadto, 1 raz w tygodniu, można zobaczyć Program dla dzieci z animacją. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni jest zadowolony swoim gościom wypoczynek „Alenka”, znajdujący się w mieście Anapa, str Dzhemete Pioneer Ave, 70-G .. Dzhemete jest również znana i innych ośrodków turystycznych.

Dzhemete wioski: rekreacji "Snegiri"

Ten pensjonat znajduje się w obszarze parku wody pośród wspaniałych wydm. Zaledwie 70 metrów od piaszczystej plaży w mieście. Powierzchnia bazowa znajduje się wiele sklepów, kawiarni i małych rynków. Terytorium jest usiany klombów. Na dziedzińcu znajdują się altanki do wypoczynku. Dzhemete wieś, Ośrodek Wypoczynkowy „gile” – są zawsze mile widziane!

Za dodatkową opłatą w centrum rekreacyjnym, można grać w tenisa stołowego lub wybrać się na fascynującą wycieczkę. Cena obejmuje również 3 posiłki dziennie. Dom na pokład zabiera zwiedzających nie mniej niż 10 dni. Dzieci w wieku 4-12 lat pobyt z 25% zniżką.

Rodzaje funduszu rekreacyjnej składa się z 2 pokoi, 2-pokój 3-osobowe apartamenty i 2-osobowych domków jednorodzinnych. Każdy pokój wyposażony jest w udogodnienia.

Urlopowicze na osiedlenie się z nim musi mieć bilet, polisę medyczną i paszport. Dla dzieci – świadectwo szczepienia i świadectwa urodzenia.

Najlepszym pokład Anapa słynny typ rodziny (Dzhemete). Centrum rekreacji „Snegiri” żywym przykładem. Położony przy n Dzhemete Pioneer Avenue, podróży Dzhemetinsky, 23 ..

Jak dostać się do Dzhemete

Z Anapa do miejscowości można dojechać autobusem lub taksówką, które kursują co 5 minut. Anapa można dotrzeć samolotem, pociągiem lub autobusem. Przejazd pociągiem do Noworosyjsk (art. Tonnelnaya przedostatni od stacji) Anapa lub Krasnodar. Z Krasnodar do Anapa chodzenia autobusów. Podróż trwa średnio 3:00. Można również uzyskać (uważany za najlepszy w całej Rosji Krasnodarskim drogi) na własnym samochodem.